Autokary do Mostar

Sprawdź wszystkie połączenia do Mostar i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Mostar w skrócie
Czas Lokalny
Kraj Bośnia i Hercegowina
Ludność 104 518
Autobusowe 559
Przystanki Autobusowe 2
Przewoźnicy 6
Najtańszy Przejazd 7,23 zł
Czy chcesz pojechać autobusem do Mostar?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Mostar oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Mostar dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Mostar – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Mostar.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Mostar, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Mostar? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Mostar.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Mostar

Stacje
Mostar - Bus Station East
Trg Ivana Krndelja 4, 88000  Mostar  (Bośnia i Hercegowina)
Mostar - Bus Station West
Vukovarska , 88000  Mostar  (Bośnia i Hercegowina)

Odkryj inne kierunki

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Mostar

Oto przegląd najczęciej wybieranych połączeń ze stacji lub przystanku Mostar. Wystarczy kliknąć wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!
Połączenia autobusowe

Miasta w pobliżu Mostar: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Mostar znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Sarajewo, Čapljina albo Visoko, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Mostar z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Metković, Makarska, Ljubuski i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.

Tanie i wygodne połączenia autobusowe do innych miast

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.