Bus Canberra Melbourne: Rozkład jazdy PKS

Autobus Canberra ↔ Melbourne: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 653 204 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Canberra do Melbourne

Najtańsze połączenie184,31 zł
Najszybsze połączenie7h 30m
Najwcześniejszy przejazd09:00
Najpóźniejszy pojazd22:00
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans466,4 km
Firmy autobusoweGreyhound Australia

Najtańsze połączenie z Canberra do Melbourne

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych w inne dni.

  • Greyhound Australia
    09:00
    Canberra, ACT
    Czas jazdy 8h 0m
    17:00
    Melbourne, VIC - Southern Cross Terminal
    od184,31 zł
  • Greyhound Australia
    22:00
    Canberra
    Czas jazdy 8h 0m
    06:00
    Melbourne
    od269,82 zł
  • Greyhound Australia
    22:00
    Canberra, ACT
    Czas jazdy 7h 30m
    05:30
    Melbourne, VIC - Southern Cross Terminal
    od272,34 zł
  • Greyhound Australia
    21:30
    Canberra
    Czas jazdy 7h 30m
    05:00
    Melbourne
    od277,18 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Canberra do Melbourne

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych w inne dni.

  • NSW Trainlink
    06:55
    Canberra, ACT - Kingston
    Czas jazdy 11h 35m
    18:30
    Melbourne, VIC - Southern Cross Terminal
    od285,41 zł
  • NSW Trainlink
    17:08
    Canberra, ACT - Kingston
    Czas jazdy 14h 22m
    07:30
    Melbourne, VIC - Southern Cross Terminal
    od285,41 zł

Najtańsze połączenie z Melbourne do Canberra

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych w inne dni.

  • Greyhound Australia
    09:00
    Melbourne, VIC - Southern Cross Terminal
    Czas jazdy 8h 0m
    17:00
    Canberra, ACT
    od184,31 zł
  • Greyhound Australia
    22:00
    Melbourne
    Czas jazdy 8h 0m
    06:00
    Canberra
    od269,94 zł
  • Greyhound Australia
    22:00
    Melbourne, VIC - Southern Cross Terminal
    Czas jazdy 7h 30m
    05:30
    Canberra, ACT
    od272,34 zł
  • Greyhound Australia
    22:00
    Melbourne, VIC - Southern Cross Terminal
    Czas jazdy 7h 45m
    05:45
    Canberra, ACT
    od327,36 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Melbourne do Canberra

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych w inne dni.

  • NSW Trainlink
    08:30
    Melbourne, VIC - Southern Cross Terminal
    Czas jazdy 13h 14m
    21:44
    Canberra, ACT - Kingston
    od285,41 zł
  • NSW Trainlink
    19:50
    Melbourne, VIC - Southern Cross Terminal
    Czas jazdy 15h 25m
    11:15
    Canberra, ACT - Kingston
    od285,41 zł
  • NSW Trainlink
    08:30
    Melbourne, VIC - Southern Cross Terminal
    Czas jazdy 13h 35m
    22:05
    Canberra, ACT - Kingston
    od285,41 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Czy szukasz autokaru na trasie: Canberra - Melbourne? W takim razie skorzystaj z naszej bazy danych, aby znaleźć optymalne oferty. Jeśli chcesz sprawnie dostać się na miejsce, wybierz najszybszy autokar z oferty firmy NSW Trainlink o czasie przejazdu: 11h 3m. Jest sporo połączeń, które mogą zająć więcej czasu jednak często okazuje się, że są to oferty niedrogie. Jeśli więc chcesz kontrolować swoje wydatki w ramach Twojej podróży Melbourne - Canberra, zerezerwuj bilet na połączenie niedrogie, zaczynające się od 317,13 zł. Bądź ostrożny: jeśli będziesz zwlekać z kupnem biletu lub robisz to w czasie dużego popytu, ceny mogą być wyższe. To proste: wystarczy kliknąć "Znajdź połączenie" i gotowe!
Podróżowanie autobusem jest jednym z najbardziej opłacalnych sposobów na dostanie się z punktu A do punktu B – nawet jeśli dotyczy to przejazdów na lotnisko. Najtańsze bilety na przejazd z Canberra do Melbourne kosztują obecnie 317,13 zł. Jeśli zarezerwujesz bilet w ostatnim momencie, możesz otrzymać zwrot pieniędzy o wysokości nawet 317,13 zł. Pozwól nam Ci doradzić: sprawdź autokary z różnymi czasami odjazdu. Jeżeli Ci się poszczęści, uda Ci się oszczędzić parę złotych wybierając wcześniejszy przejazd.
Tanie podróżowanie to coś, co lubisz? Rozważ więc wybór autobusu. Ceny biletów na przejazd z Canberra - Melbourne zaczynają się obecnie od 317,13 zł. Warto mieć jednak na uwadze, że ich cena może wzrosnąć kilka dni przed wyjazdem. Wskazówka dla Ciebie: porównaj wszystkie dostępne oferty i jeśli nie musisz wyjechać o konkretnej godzinie, wybierz najlepszą opcję. Czasami skorzystanie z wcześniejszego połączenia pozwoli Ci zaoszczędzić drobną kwotę.

Przystanki autobusowe w Canberra i Melbourne

Stacje
Melbourne (Australia)
3047 Melbourne (Australia)
Hume Hwy Service Rd , 3061 Melbourne (Australia)
Melbourne (Australia)
Melbourne (Australia)
Ballarat Rd , 3023 Melbourne (Australia)
Melbourne (Australia)
Melbourne (Australia)
High Street Service Rd , 3337 Melbourne (Australia)
Melbourne (Australia)
Melbourne (Australia)
Melbourne (Australia)
Melbourne (Australia)
Melbourne (Australia)
Spencer Street , 3008 Melbourne (Australia)
Melbourne (Australia)
Melbourne (Australia)
Melbourne (Australia)
Melbourne (Australia)

Porównaj Canberra i Melbourne

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.