Bus Brighton Canterbury: Rozkład jazdy PKS

Autobus Brighton ↔ Canterbury: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 662 727 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Brighton do Canterbury

Najtańsze połączenie60,37 zł
Najszybsze połączenie5h 30m
Najwcześniejszy przejazd07:20
Najpóźniejszy pojazd14:45
Codzienne połączenia5 Ø
Dystans99,1 km
Firmy autobusoweNational Express

Najtańsze połączenie z Brighton do Canterbury

Today
Tomorrow
od 144,50 zł
11.07
12.07
13.07
14.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • National Express
    14:45
    Brighton
    Czas jazdy 6h 30m
    21:15
    Canterbury
    od60,37 zł
  • National Express
    08:45
    Brighton
    Czas jazdy 5h 30m
    14:15
    Canterbury
    od84,55 zł
  • National Express
    07:20
    Brighton - Patcham
    Czas jazdy 6h 10m
    13:30
    Canterbury - Bus Station
    od149,48 zł
  • National Express
    07:31
    Brighton - Patcham
    Czas jazdy 5h 59m
    13:30
    Canterbury - Bus Station
    od149,48 zł
  • National Express
    07:33
    Brighton - Patcham
    Czas jazdy 5h 57m
    13:30
    Canterbury - Bus Station
    od149,48 zł
  • National Express
    07:27
    Brighton - Patcham
    Czas jazdy 6h 3m
    13:30
    Canterbury - Bus Station
    od149,48 zł
  • National Express
    07:35
    Brighton - Patcham
    Czas jazdy 5h 55m
    13:30
    Canterbury - Bus Station
    od149,48 zł
  • National Express
    11:42
    Brighton - Patcham
    Czas jazdy 6h 8m
    17:50
    Canterbury - Bus Station
    od151,48 zł
  • National Express
    11:50
    Brighton - Patcham
    Czas jazdy 6h 0m
    17:50
    Canterbury - Bus Station
    od151,48 zł

Najtańsze połączenie z Canterbury do Brighton

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • National Express
    17:25
    Canterbury
    Czas jazdy 6h 37m
    00:02
    Brighton
    od57,73 zł
  • National Express
    14:15
    Canterbury
    Czas jazdy 6h 8m
    20:23
    Brighton
    od57,73 zł
  • National Express
    14:25
    Canterbury
    Czas jazdy 6h 1m
    20:26
    Brighton
    od57,73 zł
  • National Express
    16:05
    Canterbury
    Czas jazdy 6h 11m
    22:16
    Brighton
    od57,73 zł
  • National Express
    14:15
    Canterbury
    Czas jazdy 6h 11m
    20:26
    Brighton
    od57,73 zł
  • National Express
    17:25
    Canterbury
    Czas jazdy 6h 39m
    00:04
    Brighton
    od57,73 zł
  • National Express
    18:15
    Canterbury
    Czas jazdy 5h 49m
    00:04
    Brighton
    od57,73 zł
  • National Express
    12:15
    Canterbury - Bus Station
    Czas jazdy 5h 54m
    18:09
    Brighton - Preston Circus
    od58,80 zł
  • National Express
    16:15
    Canterbury - Bus Station
    Czas jazdy 5h 24m
    21:39
    Brighton - Preston Circus
    od81,72 zł
  • National Express
    16:15
    Canterbury - Bus Station
    Czas jazdy 5h 26m
    21:41
    Brighton - Preston Circus
    od81,72 zł
  • National Express
    16:15
    Canterbury - Bus Station
    Czas jazdy 5h 28m
    21:43
    Brighton - Preston Circus
    od81,72 zł
  • National Express
    12:15
    Canterbury - Bus Station
    Czas jazdy 5h 57m
    18:12
    Brighton - Preston Circus
    od90,69 zł
  • National Express
    12:15
    Canterbury - Bus Station
    Czas jazdy 6h 0m
    18:15
    Brighton - Preston Circus
    od90,69 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Canterbury do Brighton

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    22:30
    Canterbury
    Czas jazdy 1h 30m
    00:00
    Brighton
    od35,83 zł
  • BlaBlaCar
    18:20
    Canterbury
    Czas jazdy 0h 50m
    19:10
    Brighton
    od59,79 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Gdy poszukujesz autobusu na trasie Brighton - Canterbury możesz skorzystać z wielu konkurencyjnych opcji, gdyż połączenie które Cię interesuje znajduje się w rozkładzie jazdy 2 przewoźników, w tym: National Express i Busbud. Zwyczajowo dostępne są bilety za kilkadziesiąt złotych. Mimo wszystko, jeśli zarezerwujesz podróż na ostatnią chwilę lub w okresie dużego popytu, bilety moga być umiarkowanie droższe. Wszystko w Twoich rękach: wystarczy kliknąć "Znajdź połączenie" by znaleźć odpowiednią ofertę!
Im więcej opcji wyboru, tym trudniej zazwyczaj zdecydować się na najlepszą z nich – także w kwestii ofert przejazdu autobusem. Właśnie dlatego powstał CheckMyBus: pomożemy Ci z tego typu zadaniem. Szybko zauważysz bowiem, że na trasie Brighton – Canterbury kursuje więcej niż jeden operator. W takich sytuacjach warto porównać ze sobą wszystkie dostępne opcje. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdziesz najbardziej opłacalne, najszybsze albo najbardziej komfortowe połączenie z Canterbury do Brighton i z powrotem. Podaj preferowaną datę podróży, a my zajmiemy się reszztą. W wynikach wyszukiwania zobaczysz, który operator zapewnia dodatkowe miejsce na nogi lub ma przyjazną swoim klientom politykę bagażową – także w temacie zwierząt lub nadbagażu. Chcesz zabrać z Brighton do Canterbury rower? Zapoznaj się z ofertą National Express. Te firmy pozwolą Ci zabrać go ze sobą za drobną opłatą. Sprawdź wszystkie oferty i podróżuj mądrze!

Przystanki autobusowe w Brighton i Canterbury

Stacje
St George's Terrace , CT1 2TA Canterbury (Wielka Brytania)
University Road , CT2 7ND Canterbury (Wielka Brytania)
New Dover Road , CT1 3EU Canterbury (Wielka Brytania)

Porównaj Brighton i Canterbury

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.