✈ Autobus Lotnisko Bologna (BLQ) - Florencja

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja od różnych operatorów autobusowych, takich jak Appennino Shuttle albo SIMET na następne dni.
dzisiaj
od 51 zł
jutro
od 85 zł
niedziela
od 51 zł
poniedziałek
od 87 zł
wtorek
od 51 zł
środa
od 88 zł
czwartek
od 85 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • SIMET
    1h 10m
    20:30
    Lotnisko Bologna
    21:40
    Florencja
    SIMET
    Ekonomiczna
    51 zł
  • Appennino Shuttle
    1h 25m
    00:30
    Lotnisko Bologna
    01:55
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    85 zł
  • Appennino Shuttle
    1h 20m
    05:30
    Lotnisko Bologna
    06:50
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    85 zł
  • Appennino Shuttle
    1h 35m
    08:20
    Lotnisko Bologna
    09:55
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    85 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Appennino Shuttle
    1h 25m
    00:30
    Lotnisko Bologna
    01:55
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    85 zł
  • Appennino Shuttle
    1h 20m
    05:30
    Lotnisko Bologna
    06:50
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    85 zł
  • Appennino Shuttle
    1h 35m
    08:20
    Lotnisko Bologna
    09:55
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    85 zł
  • Appennino Shuttle
    1h 25m
    10:10
    Lotnisko Bologna
    11:35
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    85 zł
  • Appennino Shuttle
    1h 30m
    11:50
    Lotnisko Bologna
    13:20
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    85 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • SIMET
    1h 10m
    20:30
    Lotnisko Bologna
    21:40
    Florencja
    SIMET
    Ekonomiczna
    51 zł
  • Appennino Shuttle
    1h 25m
    00:30
    Lotnisko Bologna
    01:55
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    85 zł
  • Appennino Shuttle
    1h 20m
    05:30
    Lotnisko Bologna
    06:50
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    85 zł
  • Appennino Shuttle
    1h 35m
    08:20
    Lotnisko Bologna
    09:55
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    85 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Appennino Shuttle
    1h 25m
    00:30
    Lotnisko Bologna
    01:55
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    87 zł
  • Appennino Shuttle
    1h 20m
    05:30
    Lotnisko Bologna
    06:50
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    87 zł
  • Appennino Shuttle
    1h 35m
    08:20
    Lotnisko Bologna
    09:55
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    87 zł
  • Appennino Shuttle
    1h 25m
    10:10
    Lotnisko Bologna
    11:35
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    87 zł
  • Appennino Shuttle
    1h 30m
    11:50
    Lotnisko Bologna
    13:20
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    87 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • SIMET
    1h 10m
    20:30
    Lotnisko Bologna
    21:40
    Florencja
    SIMET
    Ekonomiczna
    51 zł
  • Appennino Shuttle
    1h 25m
    00:30
    Lotnisko Bologna
    01:55
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    85 zł
  • Appennino Shuttle
    1h 20m
    05:30
    Lotnisko Bologna
    06:50
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    85 zł
  • Appennino Shuttle
    1h 35m
    08:20
    Lotnisko Bologna
    09:55
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    85 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Appennino Shuttle
    1h 25m
    00:30
    Lotnisko Bologna
    01:55
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    88 zł
  • Appennino Shuttle
    1h 20m
    05:30
    Lotnisko Bologna
    06:50
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    88 zł
  • Appennino Shuttle
    1h 35m
    08:20
    Lotnisko Bologna
    09:55
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    88 zł
  • Appennino Shuttle
    1h 25m
    10:10
    Lotnisko Bologna
    11:35
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    88 zł
  • Appennino Shuttle
    1h 30m
    11:50
    Lotnisko Bologna
    13:20
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    88 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w czwartek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Appennino Shuttle
    1h 25m
    00:30
    Lotnisko Bologna
    01:55
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    85 zł
  • Appennino Shuttle
    1h 20m
    05:30
    Lotnisko Bologna
    06:50
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    85 zł
  • Appennino Shuttle
    1h 35m
    08:20
    Lotnisko Bologna
    09:55
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    85 zł
  • Appennino Shuttle
    1h 25m
    10:10
    Lotnisko Bologna
    11:35
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    85 zł
  • Appennino Shuttle
    1h 30m
    11:50
    Lotnisko Bologna
    13:20
    Florencja
    Appennino Shuttle
    Ekonomiczna
    85 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Lotnisko Bologna i lotniskiem Florencja

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Lotnisko Bologna i lotniskiem Florencja w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest niedziela, z ponad 61 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Lotnisko Bologna na lotnisko Florencja. Natomiast ma czwartek najmniej połączeń, z zaledwie 50 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Lotnisko Bologna i lotniskiem Florencja.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest wieczór, z 123 autobusami wahadłowymi z miasta Lotnisko Bologna na lotnisko Florencja, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastem Lotnisko Bologna i lotniskiem Florencja, z ofertami 72.

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z lotniska Lotnisko Bologna (BLQ) do miasta Florencja

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Appennino Shuttle i SIMET, którzy podróżują 56 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z lotniska Lotnisko Bologna miasta Florencja już od 51 zł!

Najtańsze połączenie 51 zł
Najszybsze połączenie 0h 50m
Najwcześniejszy odjazd 00:30
Najpóźniejszy odjazd 22:00
Codzienne połączenia 56 Ø
Dystans 85,0 km
Firmy autobusowe Appennino Shuttle i SIMET

Najtańsze połączenia wahadłowe z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja

Każdego dnia, 56 autobusy wahadłowe z 2 firm autobusowych odjeżdżają z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-05-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 20.05
wtorek 21.05
środa 22.05
czwartek 23.05
piątek 24.05
91 zł
sobota 25.05
85 zł
niedziela 26.05
51 zł
poniedziałek 27.05
94 zł
wtorek 28.05
94 zł
środa 29.05
94 zł
czwartek 30.05
94 zł
piątek 31.05
53 zł
sobota 01.06
94 zł
niedziela 02.06
53 zł
poniedziałek 03.06
94 zł
wtorek 04.06
94 zł
środa 05.06
94 zł
czwartek 06.06
85 zł
piątek 07.06
91 zł
sobota 08.06
85 zł
niedziela 09.06
52 zł
poniedziałek 10.06
91 zł
wtorek 11.06
85 zł
środa 12.06
85 zł
czwartek 13.06
91 zł
piątek 14.06
51 zł
sobota 15.06
94 zł
niedziela 16.06

Najtańszy czas podróży z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 51 zł, wtorek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja. Zamiast tego środa jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 88 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja jest wieczór, z 51 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 85 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy lotniskiem Lotnisko Bologna a miastem Florencja.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki na lotnisku Lotnisko Bologna i w mieście Florencja.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe lotnisku Lotnisko Bologna i w mieściena Florencja.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja

Ile kosztuje podróż wahadłowa z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 51 zł i trwa 1h 10m do osiagnięcia celu do miasta Florencja. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 51 zł do 95 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Florencja.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja wynosi: 56. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja?

Najszybsze połączenie wahadłowe z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja oferuje Appennino Shuttle a podróż trwa 0h 50m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 94 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy do miasta Florencja odjeżdża z lotniska Lotnisko Bologna o 00:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja?

Ostatni autobus wahadłowy z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja wyrusza o 22:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja?

Podróżując autobusem wahadłowym z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja, pasażerowie mogą wybrać Appennino Shuttle i SIMET. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między lotniskiem Lotnisko Bologna i miastem Florencja?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy lotniskiem Lotnisko Bologna i miastem Florencja używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: Appennino Shuttle i SIMET.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Lotnisko Bologna - Florencja

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z lotniska Lotnisko Bologna do miasta Florencja

Tani carpooling z miasta Lotnisko Bologna do miasta Florencja

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Lotnisko Bologna do miasta Florencja na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    1h 0m
    19:20
    Lotnisko Bologna
    20:20
    Florencja
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 13 zł
  • BlaBlaCar
    1h 10m
    08:10
    Lotnisko Bologna
    09:20
    Florencja
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 27 zł
  • BlaBlaCar
    1h 20m
    11:00
    Lotnisko Bologna
    12:20
    Florencja
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 38 zł
  • BlaBlaCar
    1h 20m
    11:00
    Lotnisko Bologna
    12:20
    Florencja
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 43 zł
  • BlaBlaCar
    1h 0m
    19:20
    Lotnisko Bologna
    20:20
    Florencja
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 13 zł
  • BlaBlaCar
    1h 10m
    08:10
    Lotnisko Bologna
    09:20
    Florencja
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 27 zł
  • BlaBlaCar
    1h 20m
    11:00
    Lotnisko Bologna
    12:20
    Florencja
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 38 zł
  • BlaBlaCar
    1h 20m
    11:00
    Lotnisko Bologna
    12:20
    Florencja
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 43 zł

Więcej tras autobusowych z lotniska Lotnisko Bologna i miasta Florencja.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z lotniska Lotnisko Bologna oraz z miasta Florencja. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.