Autokar z Birmingham do Bristol i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Birmingham do Bristol i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Birmingham do Bristol – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie30,68 zł
Najszybsze połączenie1h 45m
Najwcześniejszy przejazd08:15
Najpóźniejszy pojazd21:30
Codzienne połączenia2 Ø
Dystans124,3 km
Firmy autobusoweFlixBus, megabus, National Express
Czy chcesz pojechać autobusem z Birmingham do Bristol albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Birmingham a Bristol i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Birmingham do Bristol dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Birmingham i Bristol, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Birmingham, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Bristol, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Birmingham i Bristol.

Najtańsze połączenie z Birmingham do Bristol

Dzisiaj
od 48,04 zł
Jutro
od 48,04 zł
15.08
od 48,04 zł
16.08
od 30,68 zł
17.08
od 48,04 zł
18.08
od 48,04 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    12:10
    Birmingham
    Czas jazdy 6h 35m
    18:45
    Bristol - Bond St
    od30,68 zł
  • FlixBus
    12:10
    Birmingham
    Czas jazdy 6h 20m
    18:30
    Bristol - UWE Gardens
    od30,68 zł
  • megabus
    10:05
    Birmingham - Brunel St
    Czas jazdy 2h 0m
    12:05
    Bristol - Bond St
    od48,04 zł
  • megabus
    10:05
    Birmingham - Brunel St
    Czas jazdy 1h 45m
    11:50
    Bristol - UWE (East Gate)
    od48,04 zł
  • megabus
    18:45
    Birmingham - Brunel St
    Czas jazdy 1h 45m
    20:30
    Bristol - UWE (East Gate)
    od48,04 zł
  • megabus
    18:45
    Birmingham - Brunel St
    Czas jazdy 3h 0m
    21:45
    Bristol - Bond St
    od48,04 zł
  • megabus
    19:15
    Birmingham - Brunel St
    Czas jazdy 1h 45m
    21:00
    Bristol - UWE (East Gate)
    od48,04 zł
  • National Express
    18:30
    Birmingham - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 2h 30m
    21:00
    Bristol - Dworzec Autobusowy
    od52,51 zł
  • National Express
    08:15
    Birmingham - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 1h 50m
    10:05
    Bristol - Dworzec Autobusowy
    od52,51 zł
  • National Express
    10:00
    Birmingham - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 2h 30m
    12:30
    Bristol - Dworzec Autobusowy
    od52,51 zł
  • megabus
    21:30
    Birmingham - Brunel St
    Czas jazdy 2h 5m
    23:35
    Bristol - Bond St
    od57,67 zł
  • National Express
    09:00
    Birmingham - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 2h 0m
    11:00
    Bristol - Dworzec Autobusowy
    od61,26 zł
  • National Express
    17:40
    Birmingham - Bearwood
    Czas jazdy 3h 20m
    21:00
    Bristol - Dworzec Autobusowy
    od67,59 zł
  • National Express
    17:45
    Birmingham - Five Ways
    Czas jazdy 3h 15m
    21:00
    Bristol - Dworzec Autobusowy
    od67,59 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Birmingham do Bristol

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    11:40
    Birmingham
    Czas jazdy 1h 40m
    13:20
    Bristol
    od29,17 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Bristol do Birmingham

Autobus z Birmingham do Bristol: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Birmingham jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Bristol jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Bristol do Birmingham, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Bristol do Birmingham.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Birmingham - Bristol, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Birmingham do Bristol!

Przystanki w Birmingham i Bristol

Stacje
Church Rd 1, BS13 8JL Bristol (Wielka Brytania)
Bath Rd 809, BS4 5NG Bristol (Wielka Brytania)
Bristol (Wielka Brytania)
Ashton Rd 33, Bristol (Wielka Brytania)
Westbury Road , BS6 6UR Bristol (Wielka Brytania)
Bond St , BS1 3LX Bristol (Wielka Brytania)
Bond Steet 37327, BS1 3LZ Bristol (Wielka Brytania)
Whiteladies Road , BS8 2PH Bristol (Wielka Brytania)
Cribbs Causeway , BS34 5DG Bristol (Wielka Brytania)
Cannon Street/Whitson St , Bristol (Wielka Brytania)
Emerson Way , BS16 7AE Bristol (Wielka Brytania)
Bristol (Wielka Brytania)
Leisure Road , BS15 9NR Bristol (Wielka Brytania)
Park Ave , BS32 4SD Bristol (Wielka Brytania)
Bristol (Wielka Brytania)
Rupert St , Bristol (Wielka Brytania)
Bristol (Wielka Brytania)
Queens Road , BS8 Bristol (Wielka Brytania)
Coldharbour Lane , BS16 1QD Bristol (Wielka Brytania)
Filton Rd , BS16 1ZG Bristol (Wielka Brytania)
Coldharbour Ln 510 , BS161ZP Bristol (Wielka Brytania)
W Town Ln 9, BS4 5DA Bristol (Wielka Brytania)
Bristol (Wielka Brytania)
Bristol (Wielka Brytania)
High St 10, BS31 Bristol (Wielka Brytania)
Bath Rd 500, BS31 3HJ Bristol (Wielka Brytania)

Porównaj Birmingham i Bristol

27,33 zł
19,98 zł
Birmingham
Bristol
Przejazd taksówką w lokalizacji: Birmingham jest 27% droższy niż w lokalizacji: Bristol.
11,67 zł
8,27 zł
Birmingham
Bristol
Przejazd autobusem w lokalizacji: Birmingham jest 30% droższy niż w lokalizacji: Bristol.
15,24 zł
18,23 zł
Birmingham
Bristol
Duży kufel piwa w lokalizacji: Birmingham jest 17% tańszy niż w lokalizacji: Bristol.
4,68 zł
5,74 zł
Birmingham
Bristol
1 litr wody w lokalizacji: Birmingham jest 19% tańszy niż w lokalizacji: Bristol.
25,28 zł
34,93 zł
Birmingham
Bristol
Pełny posiłek w lokalizacji: Birmingham jest 28% tańszy niż w lokalizacji: Bristol.

Kontynuuj swoją podróż da Birmingham i Bristol

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.