Autokary do Béjar

Sprawdź wszystkie połączenia do Béjar i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Béjar - tanie bilety autobusowe do punktu
 • ALSA
  13:10
  Aldeanueva del Camino
  Czas jazdy 0h 30m
  13:40
  Béjar - Cantagallo
  od7,24 zł
 • ALSA
  14:30
  Salamanka (ES) - Dworzec Autobusowy
  Czas jazdy 1h 20m
  15:50
  Béjar - Cantagallo
  od34,39 zł
538 Autobusowe
2 Przystanki autobusowe
6 Przewoźnicy
7,24 zł Najtańszy przejazd
Béjar w skrócie
Hiszpania
15 007
Euro
Czy chcesz pojechać autobusem do Béjar?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Béjar oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Béjar dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Béjar – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Béjar.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Béjar, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Béjar? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Béjar.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Béjar

Stacje
Camino de la Estación 2, 37716 Béjar (Hiszpania)
Calle Ctra. de Salamanca 10, 37700 Béjar (Hiszpania)

Miasta w pobliżu Béjar: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Béjar znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Salamanka (ES), Plasencia albo Navalmoral de la Mata, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Béjar z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Ciudad Rodrigo, Coria, Hervás i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.