Autokar z Batumi do Trabzon i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Batumi do Trabzon i z powrotem

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Batumi do Trabzon. Którym autobusem podróż jest najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy Batumi - Trabzon. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Batumi do Trabzon – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie 12,10 zł
Najszybsze połączenie 1h 36m
Najwcześniejszy odjazd 08:30
Najpóźniejszy odjazd 18:30
Codzienne połączenia 1 Ø
Dystans 175,3 km
Firmy autobusowe Öz Diyarbakir, Lüks Artvin Seyahat, Patnos Itimat, Star Diyarbakır, Vangölü, Aksu Turizm, Sakarya Vib, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Öz Nuhoğlu Karadeniz, Metro Turizm
Czy chcesz pojechać autobusem z Batumi do Trabzon albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Batumi a Trabzon i wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Pokażemy Ci bilety autobusowe takich firm obsługujacych tę trasę, jak Öz Diyarbakir, Vangölü albo Metro Turizm. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Batumi do Trabzon na najbliższe dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Batumi i Trabzon, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu do Batumi, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Trabzon, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Batumi i Trabzon.

Jakie są najtańsze połączenia autobusowe na trasie z Batumi do Trabzon, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Batumi do Trabzon, ale obecnie nie kursują.
 • Öz Diyarbakir
  13:30
  Batumi
  Czas jazdy 3h 30m
  17:00
  Trabzon
  od 12,10 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-06-12
 • Lüks Artvin Seyahat
  08:50
  Batumi
  Czas jazdy 2h 0m
  10:50
  Trabzon
  od 12,10 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-06-19
 • Patnos Itimat
  18:30
  Batumi
  Czas jazdy 2h 7m
  20:37
  Trabzon
  od 12,10 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-06-19
 • Star Diyarbakır
  13:30
  Batumi
  Czas jazdy 1h 36m
  15:06
  Trabzon
  od 12,10 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-06-16
 • Vangölü
  08:30
  Batumi
  Czas jazdy 2h 7m
  10:37
  Trabzon
  od 15,12 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-06-24
 • Aksu Turizm
  12:00
  Batumi
  Czas jazdy 3h 30m
  15:30
  Trabzon
  od 15,12 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-06-19
 • Sakarya Vib
  13:30
  Batumi
  Czas jazdy 3h 0m
  16:30
  Trabzon
  od 15,12 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-06-17
 • Lüks Kahramanmaraş Turizm
  12:00
  Batumi
  Czas jazdy 3h 30m
  15:30
  Trabzon
  od 30,25 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-06-24
 • Öz Nuhoğlu Karadeniz
  15:00
  Batumi
  Czas jazdy 16h 0m
  07:00
  Trabzon
  od 52,35 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-11-27
 • Metro Turizm
  15:00
  Batumi - Budget Georgia
  Czas jazdy 6h 30m
  21:30
  Trabzon - Dworzec Autobusowy
  od 62,91 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-08-04

Autobus z Batumi do Trabzon: pozostałe informacje

Chcesz dostosować swoje wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Batumi jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Trabzon jako kierunek docelowy Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić trasę w przeciwnym kierunku do Trabzon z Batumi wystarczy, że klikniesz strzałki przy miejscu wyjazdu.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Trabzon do Batumi.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ilu pasażerów pojedzie z Tobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Gdy uzyskasz wyniki wyszukiwania będziesz mógł porównać wszystkie dostepne autobusy z Batumi do Trabzon i rozważyć wiele czynników zanim zarazerwujesz podróż. Najtańśze bilety autobusowe oferuje Öz Diyarbakir za 12,10 zł, natomiast najszybsze połączenie trwa 1h 36m. To od Ciebie zależy decyzja, czy wolisz wybrać najtańszy bilet, najszybszą podróż albo autobus z największą liczbę udogodnień. Niezależnie czego szukasz, pomożemy Ci znaleźć ofertę, która spełni najlepiej Twoje oczekiwania!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Batumi - Trabzon, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak kolej, loty czy podróże samochodowe.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Batumi do Trabzon!

Przystanki w Batumi i Trabzon

Stacje
Trabzon - Çömlekçi
Trabzon (Turcja)
Trabzon - Dworzec Autobusowy
Terminal Sokak 4, 61100 Trabzon (Turcja)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) o trasie autobusowej z Batumi do Trabzon

Ile kosztuje podróż autobusowa z Batumi do Trabzon?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 12,10 zł i trwa 3h 30m do osiagnięcia celu w Trabzon. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z Batumi do Trabzon?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 10. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 12,10 zł do 62,91 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do Trabzon.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z Batumi do Trabzon?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z Batumi do Trabzon wynosi: 1. Za pomocą naszej wyszukiwarki możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z Batumi do Trabzon?

Najszybsze połączenie autobusowe z Batumi do Trabzon oferuje Star Diyarbakır a podróż trwa 1h 36m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 12,10 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z Batumi do Trabzon?

Najwcześniejszy autobus do Trabzon odjeżdża z Batumi o 08:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszej wyszukiwarki.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z Batumi do Trabzon?

Ostatni autobus z Batumi do Trabzon wyrusza o 18:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z Batumi do Trabzon?

Podróżując autobusem z Batumi do Trabzon, pasażerowie mogą wybrać Öz Diyarbakir, Vangölü i Metro Turizm. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy kursuje bezposredni autobus z Batumi do Trabzon?

Jeśli szukasz bezpośredniego przejazdu z Batumi do Trabzon, aktualnie liczba porównywanych połączeń autobusowych przez CheckMyBus wynosi: 1. Przejazd oferuje Öz Nuhoğlu Karadeniz

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Batumi do Trabzon?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z Batumi do Trabzon możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszej wyszukiwarki, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z Batumi do Trabzon?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z Batumi do Trabzon w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Porównaj Batumi i Trabzon

Kontynuuj swoją podróż da Batumi i Trabzon

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.