Autokary do Bârlad

Sprawdź wszystkie połączenia do Bârlad i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Bârlad - tanie bilety autobusowe do punktu
 • Transfero
  00:30
  Lotnisko Bukareszt-Otopeni
  Czas jazdy 4h 45m
  05:15
  Bârlad
  od86,84 zł
153 Autobusowe
2 Przystanki autobusowe
3 Przewoźnicy
86,84 zł Najtańszy przejazd
Bârlad w skrócie
Rumunia
67 818
Czy chcesz pojechać autobusem do Bârlad?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Bârlad oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Bârlad dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Bârlad – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Bârlad.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Bârlad, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Bârlad? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Bârlad.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Bârlad

Stacje
Bârlad
Str. Republicii 190, Bârlad (Rumunia)
Bârlad
Strada Hotin 6, 731227 Bârlad (Rumunia)

Informacja podróżna: odwiedź Bârlad

Transport publiczny
Bârlad - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę1,86 zł
Bilet miesięczny55,69 zł
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans3,06 zł
Taxi średni dystans6,04 zł
Taxi długi dystans16,47 zł
Paliwo4,56 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek13,92 zł
Menu trzydaniowe15,09 zł
Małe cappuccino3,25 zł
Duże piwo beczkowe3,25 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański4,26 zł
Dania mięsne5,72 zł
Butelka wody1,98 zł
Butelka wina (średnia półka)13,92 zł

Miasta w pobliżu Bârlad: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Bârlad znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Bacau, Fokszany albo Tecuci, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.