Autokar z Augsburg do Monachium i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Augsburg do Monachium i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Augsburg do Monachium – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie54,73 zł
Najszybsze połączenie3h 10m
Najwcześniejszy przejazd17:55
Najpóźniejszy pojazd17:55
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans57,0 km
Firmy autobusoweFlixBus
Czy chcesz pojechać autobusem z Augsburg do Monachium albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Augsburg a Monachium i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Augsburg do Monachium dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Augsburg i Monachium, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Augsburg, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Monachium, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Augsburg i Monachium.

Najtańsze połączenie z Augsburg do Monachium

Dzisiaj
Jutro
29.10
30.10
31.10
01.11

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    17:55
    Augsburg - Parking Oberhausen Nord P+R
    Czas jazdy 3h 10m
    21:05
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    od54,73 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Augsburg do Monachium

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    04:37
    Augsburg
    Czas jazdy 0h 42m
    05:19
    Monachium
    od66,70 zł
  • Deutsche Bahn
    05:02
    Augsburg
    Czas jazdy 0h 47m
    05:49
    Monachium
    od66,70 zł
  • Deutsche Bahn
    05:39
    Augsburg
    Czas jazdy 0h 42m
    06:21
    Monachium
    od66,70 zł
  • Deutsche Bahn
    05:54
    Augsburg
    Czas jazdy 0h 50m
    06:44
    Monachium
    od66,70 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Augsburg do Monachium

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    07:30
    Augsburg
    Czas jazdy 0h 50m
    08:20
    Monachium
    od18,28 zł
  • BlaBlaCar
    16:10
    Augsburg
    Czas jazdy 0h 50m
    17:00
    Monachium
    od18,28 zł
  • Movacar
    07:30
    Augsburg
    Czas jazdy 0h 43m
    08:13
    Monachium
    od280,89 zł
  • Movacar
    08:30
    Augsburg
    Czas jazdy 0h 43m
    09:13
    Monachium
    od280,89 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Monachium do Augsburg

Autobus z Augsburg do Monachium: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Augsburg jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Monachium jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Monachium do Augsburg, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Monachium do Augsburg.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Augsburg - Monachium, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Augsburg do Monachium!

Przystanki w Augsburg i Monachium

Stacje
Hansastr. 19, 80686 Monachium (Niemcy)
Lerchenauer Straße 57, 80809 Monachium (Niemcy)
Arnulfstraße 21, 80335 Monachium (Niemcy)
Arnulfstr. 3, 80335 Monachium (Niemcy)
Werner-Heisenberg-Allee 21, 80939 Monachium (Niemcy)
Heimeranplatz , Monachium (Niemcy)
80639 Monachium (Niemcy)
Ungererstr 214, 80805 Monachium (Niemcy)
Monachium (Niemcy)
Ungererstraße 128, 80805 Monachium (Niemcy)
Bayerstraße 12, Monachium (Niemcy)
Willy-Brandt-Allee 11, 81829 Monachium (Niemcy)
81667 Monachium (Niemcy)

Porównaj Augsburg i Monachium

25,13 zł
25,13 zł
Augsburg
Monachium
Przejazd taksówką w lokalizacji: Augsburg jest 0% droższy niż w lokalizacji: Monachium.
11,88 zł
12,34 zł
Augsburg
Monachium
Przejazd autobusem w lokalizacji: Augsburg jest 4% tańszy niż w lokalizacji: Monachium.
13,71 zł
16,45 zł
Augsburg
Monachium
Duży kufel piwa w lokalizacji: Augsburg jest 17% tańszy niż w lokalizacji: Monachium.
2,22 zł
3,08 zł
Augsburg
Monachium
1 litr wody w lokalizacji: Augsburg jest 28% tańszy niż w lokalizacji: Monachium.
37,12 zł
41,70 zł
Augsburg
Monachium
Pełny posiłek w lokalizacji: Augsburg jest 11% tańszy niż w lokalizacji: Monachium.

Kontynuuj swoją podróż da Augsburg i Monachium

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.