✈ Autokar z Aarhus do Lotnisko Kopenhaga (CPH)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z Aarhus do Lotnisko Kopenhaga

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Aarhus – Lotnisko Kopenhaga (CPH) informacje o połączeniu

Najtańsze połączenie66,92 zł
Najszybsze połączenie3h 55m
Najwcześniejszy przejazd07:30
Najpóźniejszy pojazd17:30
Codzienne połączenia7 Ø
Dystans164,1 km
Firmy autobusoweFlixBus
Czy chcesz pojechać autobusem z Aarhus do Lotnisko Kopenhaga?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia z Aarhus do Lotnisko Kopenhaga, pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Pokażemy Ci również informacje o wszystkich udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź czy autokar ma dostęp do Wi-Fi, posiada gniazdka elektryczne i klimatyzację
Na tej stronie zobaczysz najtańsze połączenia z Aarhus do Lotnisko Kopenhaga dla najbliższych dni. Znajdziesz też informacje o przystankach międzymiastowych w Aarhus i Lotnisko Kopenhaga, które pomogą Ci w organizacji wyjazdu. Prezentujemy również najtańsze opcje dalsza podróż Aarhus, a także alternatywne kierunki wyjazdu z Lotnisko Kopenhaga.

Najtańsze połączenie z Aarhus do Lotnisko Kopenhaga

Dzisiaj
Jutro
29.10
30.10
31.10
01.11

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    09:30
    Aarhus - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 4h 30m
    14:00
    Kopenhaga Port lotniczy
    od66,92 zł
  • FlixBus
    10:30
    Aarhus - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 4h 20m
    14:50
    Kopenhaga Port lotniczy
    od66,92 zł
  • FlixBus
    14:30
    Aarhus - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 4h 20m
    18:50
    Kopenhaga Port lotniczy
    od66,92 zł
  • FlixBus
    17:00
    Aarhus - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 3h 55m
    20:55
    Kopenhaga Port lotniczy
    od66,92 zł
  • FlixBus
    15:30
    Aarhus - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 4h 25m
    19:55
    Kopenhaga Port lotniczy
    od66,92 zł
  • FlixBus
    10:05
    Aarhus - West (Tilst)
    Czas jazdy 4h 10m
    14:15
    Kopenhaga Port lotniczy
    od79,20 zł
  • FlixBus
    12:30
    Aarhus - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 3h 55m
    16:25
    Kopenhaga Port lotniczy
    od97,61 zł
  • FlixBus
    16:55
    Aarhus - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 4h 10m
    21:05
    Kopenhaga Port lotniczy
    od97,61 zł
  • FlixBus
    09:30
    Aarhus - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 4h 0m
    13:30
    Kopenhaga Port lotniczy
    od97,61 zł
  • FlixBus
    11:30
    Aarhus - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 3h 55m
    15:25
    Kopenhaga Port lotniczy
    od97,61 zł
  • FlixBus
    14:30
    Aarhus - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 4h 30m
    19:00
    Kopenhaga Port lotniczy
    od97,61 zł
  • FlixBus
    17:30
    Aarhus - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 4h 15m
    21:45
    Kopenhaga Port lotniczy
    od97,61 zł
  • FlixBus
    10:30
    Aarhus - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 5h 40m
    16:10
    Kopenhaga Port lotniczy
    od103,75 zł
  • FlixBus
    07:30
    Aarhus - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 4h 20m
    11:50
    Kopenhaga Port lotniczy
    od109,89 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Lotnisko Kopenhaga do Aarhus

Autobus z Aarhus do Lotnisko Kopenhaga: dalsze informacje

Chcesz dostosować wyniki swojego wyszukiwania?
W wynikach wyszukiwania znajdziesz już Aarhus, jako swoje miejsce wyjazdu oraz Lotnisko Kopenhaga, jako miejsce docelowe swojej podróży. Jeśli przejazd z Lotnisko Kopenhaga do Aarhus powinien być odwrotny, naciśnij strzałki, a miejsca zamienią się ze sobą.
Podaliśmy już domyślną datę wyjazdu. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz ustawić konkretną datę, to wybierz ją z kalendarza przy pasku wyszukiwania.
Wiesz już kiedy będziesz wracać z Lotnisko Kopenhaga do Aarhus? Sprawdź dostępne opcje powrotu, które wyświetlą się po wskazaniu daty podróży.
Podróżujesz z innymi? Wskaż ile osób jedzie z Tobą i kontynuuj wyszukiwanie przejazdów.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i powrotu, a także filtrować je według przewoźnika lub miejsc postoju, dzięki czemu na pewno nie spóźnisz się na swój lot.
Dla połączeń z Aarhus do Lotnisko Kopenhaga staramy się wskazać dodatkowe opcje transportowe, takie jak pociągi, loty czy samochody.

Przystanki autobusowe w Aarhus i Lotnisko Kopenhaga

Stacje
Ellehammersvej Kastrup , 2770 Lotnisko Kopenhaga (Dania)

Połączenia autobusowe z Aarhus oraz z Lotnisko Kopenhaga

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.