Autokary do Araxá

Sprawdź wszystkie połączenia do Araxá i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Araxá - tanie bilety autobusowe do punktu
 • ClickBus BR
  09:00
  Pedregulho
  Czas jazdy 2h 20m
  11:20
  Araxá, MG - Dworzec Autobusowy
  od20,34 zł
 • Expresso Adamantina
  03:00
  Franca, SP - Dworzec Autobusowy
  Czas jazdy 3h 0m
  06:00
  Araxá, MG - Dworzec Autobusowy
  od31,26 zł
 • Viação Motta
  21:50
  Barretos, SP - Dworzec Autobusowy Ary Ribeiro de Mendo
  Czas jazdy 4h 15m
  02:05
  Araxá, MG - Dworzec Autobusowy
  od31,38 zł
159 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
5 Przewoźnicy
20,34 zł Najtańszy przejazd
Araxá w skrócie
Brazylia
82 595
Real brazylijski
Czy chcesz pojechać autobusem do Araxá?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Araxá oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Araxá dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Araxá – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Araxá.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Araxá, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Araxá? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Araxá.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Araxá

Stacje
R. Antônio Alves da Costa , 38183-058 Araxá (Brazylia)
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.