Bus Ankara Bursa: Rozkład jazdy PKS

Autobus Ankara ↔ Bursa: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 679 001 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Ankara do Bursa

Najtańsze połączenie25,91 zł
Najszybsze połączenie4h 30m
Najwcześniejszy przejazd01:30
Najpóźniejszy pojazd23:55
Codzienne połączenia7 Ø
Dystans324,3 km
Firmy autobusoweÖz Doğu Kars, Niksarkale Turizm, Busbud, Öz Sivas Seyahat, Erzincan Başak Turizm, Dilek Seyahat, Yeni Sivas Turizm, Ulusoy, Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Pamukkale Turizm

Najtańsze połączenie z Ankara do Bursa

Today
Tomorrow
14.07
15.07
16.07
17.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Öz Doğu Kars
    08:30
    Ankara - Dworzec autobusowy
    Czas jazdy 6h 0m
    14:30
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    od25,91 zł
  • Niksarkale Turizm
    23:28
    Ankara - Dworzec autobusowy
    Czas jazdy 5h 30m
    04:58
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    od28,21 zł
  • Busbud
    06:30
    Ankara - Dworzec autobusowy
    Czas jazdy 6h 0m
    12:30
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    od28,79 zł
  • Öz Sivas Seyahat
    01:30
    Ankara - Dworzec autobusowy
    Czas jazdy 6h 0m
    07:30
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    od28,79 zł
  • Erzincan Başak Turizm
    05:15
    Ankara - Dworzec autobusowy
    Czas jazdy 5h 30m
    10:45
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    od31,67 zł
  • Dilek Seyahat
    23:30
    Ankara - Dworzec autobusowy
    Czas jazdy 5h 0m
    04:30
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    od34,55 zł
  • Yeni Sivas Turizm
    23:55
    Ankara - Dworzec autobusowy
    Czas jazdy 6h 0m
    05:55
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    od34,55 zł
  • Ulusoy
    07:30
    Ankara - Dworzec autobusowy
    Czas jazdy 16h 31m
    00:01
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    od37,43 zł
  • Metro Turizm
    15:30
    Ankara - Dworzec autobusowy
    Czas jazdy 5h 15m
    20:45
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    od46,06 zł
  • Metro Turizm
    17:00
    Ankara - Dworzec autobusowy
    Czas jazdy 4h 30m
    21:30
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    od46,06 zł
  • Nilüfer Turizm
    11:30
    Ankara - Dworzec autobusowy
    Czas jazdy 5h 45m
    17:15
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    od46,06 zł
  • Nilüfer Turizm
    13:00
    Ankara - Dworzec autobusowy
    Czas jazdy 5h 15m
    18:15
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    od46,06 zł
  • Pamukkale Turizm
    20:00
    Ankara - Dworzec autobusowy
    Czas jazdy 5h 15m
    01:15
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    od57,58 zł
  • Pamukkale Turizm
    21:00
    Ankara - Dworzec autobusowy
    Czas jazdy 5h 15m
    02:15
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    od57,58 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Ankara do Bursa

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    18:00
    Ankara
    Czas jazdy 5h 20m
    23:20
    Bursa
    od25,91 zł

Najtańsze połączenie z Bursa do Ankara

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Cesur Bingöl Seyahat
    13:00
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 6h 0m
    19:00
    Ankara - Dworzec autobusowy
    od25,91 zł
  • Öz Doğu Kars
    11:00
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 6h 0m
    17:00
    Ankara - Dworzec autobusowy
    od25,91 zł
  • Adıyaman Ünal Turizm
    14:30
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 5h 30m
    20:00
    Ankara - Dworzec autobusowy
    od28,79 zł
  • Busbud
    13:30
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 6h 0m
    19:30
    Ankara - Dworzec autobusowy
    od28,79 zł
  • Öz Elbistan
    17:00
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 4h 22m
    21:22
    Ankara - Dworzec autobusowy
    od31,67 zł
  • Ben Turizm
    19:30
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 5h 30m
    01:00
    Ankara - Dworzec autobusowy
    od33,97 zł
  • Niksarkale Turizm
    17:00
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 5h 30m
    22:30
    Ankara - Dworzec autobusowy
    od33,97 zł
  • Ulusoy
    14:00
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 10h 1m
    00:01
    Ankara - Dworzec autobusowy
    od37,43 zł
  • Metro Turizm
    01:00
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 6h 0m
    07:00
    Ankara - Dworzec autobusowy
    od40,31 zł
  • Metro Turizm
    17:00
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 6h 0m
    23:00
    Ankara - Dworzec autobusowy
    od46,06 zł
  • Nilüfer Turizm
    02:00
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 5h 30m
    07:30
    Ankara - Dworzec autobusowy
    od51,82 zł
  • Nilüfer Turizm
    09:00
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 5h 15m
    14:15
    Ankara - Dworzec autobusowy
    od51,82 zł
  • Pamukkale Turizm
    12:00
    Bursa - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 5h 15m
    17:15
    Ankara - Dworzec autobusowy
    od57,58 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Bursa do Ankara

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    07:30
    Bursa
    Czas jazdy 4h 50m
    12:20
    Ankara
    od28,79 zł
  • BlaBlaCar
    05:20
    Bursa
    Czas jazdy 12h 10m
    17:30
    Ankara
    od41,46 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Przejazd Ankara - Bursa i spowrotem jest obsługiwany przez 5 firm autobusowych. Nilüfer Turizm jest obecnie najtańszym z nich i oferuje bilety za zaledwie 57,58 zł! W przeciętnym dniu rzeczywiście można nabyć bilety tak tanio, jednak opłaty mogą być wyższe w czasie przerwy szkolnej i innych napiętych terminów. Najszybszy autobus dowiezie Cię do miejsca docelowego w zaledwie 5h 15m. Zwyczajnie kliknij przycisk "Znajdź połączenie" i ciesz się swoją wyprawą!
Podróżowanie autobusem staje się coraz bardziej popularne. To nie tylko komfortowy, ale też przyjany środowisku naturalnemu sposób przemieszczania się. Jazda autobusem jest obecnie tak samo wygodna, jak samolotem czy pociągiem. W ostatnich latach przewoźnicy zaczęli przykładać większą wagę do udogodnień dla pasażerów. Mowa tutaj o takich dodatkach jak gniazdka i Internet czy też porty USB. Szukając połączeń na naszej stronie warto sprawdzić, która z firm autobusowych ma w swojej ofercie to, co nas interesuje. Dla przykładu, darmowe Wi-Fi znajdziemy na pokładach autokarów Metro Turizm. Dzięki takiej opcji pozostaniesz w kontakcie ze znajomymi. Wielu podróżnych zwraca dużą uwagę na politykę bagażową prowadzoną przez przewoźników. Twoja podróż z Bursa do Ankara może okazać się łatwiejsza, jeśli sprawdzisz szczegóły dostępnych ofert przejazdu. Większość przewoźników kursujących między Ankara i Bursa pozwala jednak zabrać ze sobą zwykły bagaż oraz bagaż podręczny. Aby przewieźć bagaż przekraczający dopuszczalne wymiary należy uiścić dodatkową opłątę. Sprawdź dokładną lokalizację przystanków w Bursa i Ankara oraz zwróć uwagę na godzinę wyjazdu autokaru. Na CheckMyBus znajdziesz również informacje o obowiązujących na wspomnianej wyżej trasie zniżkach. Wybór należy do Ciebie – podróżuj mądrze!
Podróżowanie autobusem to jedna z najtańszych opcji, aby odwiedzić znajomych lub rodzinę albo po prostu udać się w podróż do innego miasta czy kraju. Przed podróżą z Ankara do Bursa trzeba jednak rozważyć dwie rzeczy. Po pierwsze warto porównać ceny przejazdów – zazwyczaj im wcześniej kupi się bilet, tym tańszy on jest. Tuż przed wyjazdem transport może okazać się droższy. Drugą kwestią jest czas podróży, który może znacząco różnić się w zależności od wybranego połączenia. Wybierz najszybszy autokar, jeśli nie chcesz spędzać zbyt wielu godzin w trasie.

Przystanki autobusowe w Ankara i Bursa

Stacje
Otogar , 16245 Bursa (Turcja)

Porównaj Ankara i Bursa

3,33 zł
3,33 zł
Ankara
Bursa
Przejazd taksówką w lokalizacji: Ankara jest 0% droższy niż w lokalizacji: Bursa.
1,44 zł
1,63 zł
Ankara
Bursa
Przejazd autobusem w lokalizacji: Ankara jest 12% tańszy niż w lokalizacji: Bursa.
5,76 zł
4,03 zł
Ankara
Bursa
Duży kufel piwa w lokalizacji: Ankara jest 31% droższy niż w lokalizacji: Bursa.
0,71 zł
0,69 zł
Ankara
Bursa
1 litr wody w lokalizacji: Ankara jest 3% droższy niż w lokalizacji: Bursa.
9,58 zł
9,60 zł
Ankara
Bursa
Pełny posiłek w lokalizacji: Ankara jest 1% tańszy niż w lokalizacji: Bursa.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.