Autokary do Adra

Sprawdź wszystkie połączenia do Adra i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Adra - tanie bilety autobusowe z punktu
 • ALSA
  08:00
  Adra - Dworzec Autobusowy
  Czas jazdy 3h 55m
  11:55
  Alhendín
  od44,51 zł
 • ALSA
  08:00
  Adra - Dworzec Autobusowy
  Czas jazdy 4h 5m
  12:05
  Armilla
  od46,79 zł
 • ALSA
  08:00
  Adra - Dworzec Autobusowy
  Czas jazdy 4h 15m
  12:15
  Grenada - Dworzec Autobusowy
  od49,39 zł
 • ALSA
  09:00
  Adra - Dworzec Autobusowy
  Czas jazdy 3h 45m
  12:45
  Malaga - Dworzec Autobusowy
  od65,09 zł
 • ALSA
  12:30
  Adra - Dworzec Autobusowy
  Czas jazdy 7h 30m
  20:00
  Sevilla Plaza de Armas
  od149,61 zł
163 Autobusowe
3 Przystanki autobusowe
5 Przewoźnicy
44,51 zł Najtańszy przejazd
Adra w skrócie
Hiszpania
24 373
Euro
Czy chcesz pojechać autobusem do Adra?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Adra oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Adra dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Adra – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Adra.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Adra, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Adra? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Adra.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Adra

Stacje
Calle Puerto 5, 04770 Adra (Hiszpania)
Adra (Hiszpania)
Calle Carretera 22B, 04779 Adra (Hiszpania)

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Adra


Miasta w pobliżu Adra: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe
Kilka miejscowości w pobliżu Adra znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Grenada, Almería albo El Ejido, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Adra z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Roquetas de Mar, Cortijos de Marín, La Gorgoracha i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.