calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 108 264 Połączeń

Bus Lugano: Rozkład jazdy PKS

PKS Lugano - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Bez względu czy jest to wycieczka na zakupy, albo chcesz odwiedzic twoich znajomych, lub tylko uciec od wszystkiego - następujące operatorzy autobusowe: Eurolines Czech Republic, Marino Autolinee i FlixBus. obsługują miasto: Lugano. Wystarczy wpisać cel i dzień i już można jechać! CheckMyBus jest wyszukiwarką autobusów z z którą znajdziesz wszystkie informacje o harmonogramach, wszystkich autobusów obsługujących ten cel/przystanek: Lugano (Via Ciani), Lugano (Parco Del Tassino), Lugano Dworzec Główny, Lugano - Via Cantonale i Lugano. Jesteś oddalony tylko kliknięciem od Twojego biletu autobusowego.

Autobusy z
Lugano

Rozkład jazdy dla Lugano
Odjazd: 25 lutego 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
13:45
Lugano
Como
EuroTicket
 
 
Stacje:
Lugano → Como
 
  
 
14:20
Lugano (Via Ciani)
Karlsruhe
FlixBus
 
 
Stacje:
Lugano → Karlsruhe
 
  
 
16:45
Lugano (Via Ciani)
Turyn
FlixBus
 
 
Stacje:
Lugano → Turyn
 
  
 
17:30
Lugano
Agrygent
Cipolla Group
 
 
Stacje:
Lugano → Agrygent
 
  
 
19:55
Lugano
Maglie
Marino Autolinee
 
 
Stacje:
Lugano → Maglie
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Lugano

Rozklad jazdy dla Lugano
Przyjazd: 25 lutego 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
21:10
Lugano (Via Ciani)
Lindau
FlixBus
 
 
Stacje:
Lindau → Lugano
 
  
 
21:40
Lugano
Andria
Marino Autolinee
 
 
Stacje:
Andria → Lugano
 
  
 
21:41
Lugano
Lavello
Marino Autolinee
 
 
Stacje:
Lavello → Lugano
 
  
 
22:00
Lugano
Rionero in Vulture
Marino Autolinee
 
 
Stacje:
Rionero in Vulture → Lugano
 
  

Lugano: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Lugano
    Via Clemente Maraini, 6900 Lugano
  • Lugano - Via Cantonale
    Via Cantonale 8, 6928 Lugano
  • Lugano (Parco Del Tassino)
    Via Clemente Maraini, 6900 Lugano
  • Lugano (Via Ciani)
    Via Giacomo E Filippo Ciani, 6900 Lugano
  • Lugano Dworzec Główny
    Via Basilea, 6900 Lugano