calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 388 147 Połączeń

Bus Wenecja: Rozkład jazdy PKS

PKS Wenecja - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie czy chcesz jechać z albo do miasta: Wenecja. Jedź autokarem tanio i wygodnie! Terravision, megabus i Eurolines Spain, są dostawcami autokarów, z których można podróżowac zawsze tanio i wygodnie z przystanku: Wenecja - Santa Lucia, Wenecja - Stazione Marittima, Wenecja Mestre, Wenecja Tronchetto albo Wenecja Mestre - ATVO. CheckMyBus to portal porównania dla autobusów gdzie znajdą Państwo nie tylko wszystkie połączenie autobusowe, ale także najtańsze połączenia. Znajdź wszystkich dostawców autobusów na pierwszy rzut oka.

Autobusy z
Wenecja

Rozkład jazdy dla Wenecja
Odjazd: 28 marca 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
12:10
Wenecja Mestre
Treviso - Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Wenecja → Treviso - Lotnisko
 
  
 
12:50
Wenecja Mestre
Bergamo
FlixBus
 
 
Stacje:
Wenecja → Bergamo
 
  
 
13:00
Wenecja - Santa Lucia
Rzym
Italotreno
 
 
Stacje:
Wenecja → Rzym
 
  
 
13:00
Wenecja Tronchetto
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Wenecja → Monachium
 
  
 
13:00
Wenecja Mestre
Triest
Distribusion
 
 
Stacje:
Wenecja → Triest
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Wenecja

Rozklad jazdy dla Wenecja
Przyjazd: 28 marca 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
13:20
Wenecja Mestre
Treviso - Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Treviso - Lotnisko → Wenecja
 
  
 
13:30
Wenecja Tronchetto
Treviso - Lotnisko
Distribusion
 
 
Stacje:
Treviso - Lotnisko → Wenecja
 
  
 
13:45
Wenecja Mestre
Treviso - Lotnisko
Distribusion
 
 
Stacje:
Treviso - Lotnisko → Wenecja
 
  
 
14:00
Wenecja - Santa Lucia
Padwa
Italotreno
 
 
Stacje:
Padwa → Wenecja
 
  
 
14:30
Wenecja Mestre
Treviso - Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Treviso - Lotnisko → Wenecja
 
  
 póżniej 

Wenecja: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Wenecja - Santa Lucia
    Fondamenta Santa Lucia, 30100 Wenecja
  • Wenecja - Stazione Marittima
    Direzione Porto Marittimo, 30135 Wenecja
  • Wenecja Mestre
    Viale Stazione 6, 30171 Wenecja
  • Wenecja Mestre - ATVO
    Viale Stazione 1, 30171 Wenecja
  • Wenecja Tronchetto
    Piazzale Roma 496 Wenecja