calendar
Więcej opcji wyszukiwania
509 Firm - 1 156 103 Połączeń

Bus Padwa: Rozkład jazdy PKS

PKS Padwa - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź autokar do (lub) z Berlina, który najbardziej Ci odpowiada! Sprawdź wszystkie dostępne połączenie autokarowe i wszystkie przystanki. Masz wybór, podróżuj od Padwa Selvazzano Dentro, Padwa Piazzale Boschetti albo Padwa Dworzec Glówny. Co jest dla Ciebie ważne? Czy wyposażenie, cena, czas trwania podróży lub czas wyjazdu. Porównaj na CheckMyBus odcinek od Eurolines Czech Republic, Italotreno i Deutsche Bahn i zdecyduj sam, z którym autokarem chcesz jechać.

Autobusy z
Padwa

Rozkład jazdy dla Padwa
Odjazd: 20 stycznia 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
07:30
Padwa Piazzale Boschetti
Rzym
FlixBus
 
 
Stacje:
Padwa → Rzym
 
  
 
07:55
Padwa Piazzale Boschetti
Werona
FlixBus
 
 
Stacje:
Padwa → Werona
 
  
 
08:40
Padwa Piazzale Boschetti
Turyn
FlixBus
 
 
Stacje:
Padwa → Turyn
 
  
 
08:55
Padwa Piazzale Boschetti
Turyn
FlixBus
 
 
Stacje:
Padwa → Turyn
 
  
 
09:35
Padwa Dworzec Glówny
Piza
Baltour
 
 
Stacje:
Padwa → Piza
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Padwa

Rozklad jazdy dla Padwa
Przyjazd: 20 stycznia 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
09:25
Padwa Dworzec Glówny
Wenecja
Italotreno
 
 
Stacje:
Wenecja → Padwa
 
  
 
10:00
Padwa Piazzale Boschetti
Bolonia
FlixBus
 
 
Stacje:
Bolonia → Padwa
 
  
 
10:45
Padwa Piazzale Boschetti
Bergamo
FlixBus
 
 
Stacje:
Bergamo → Padwa
 
  
 
11:32
Padwa Dworzec Glówny
Bolonia
Italotreno
 
 
Stacje:
Bolonia → Padwa
 
  
 
13:15
Padwa Dworzec Glówny
Bolonia
Baltour
 
 
Stacje:
Bolonia → Padwa
 
  
 póżniej 

Padwa: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Padwa Dworzec Glówny
    Via della Pace, 35131 Padwa
    Padwa Dworzec Glówny
  • Padwa Piazzale Boschetti
    Via Trieste 43, 35131 Padwa
    Padwa Piazzale Boschetti
  • Padwa Selvazzano Dentro
    Via Marconi 1A, 35030 Padwa
    Padwa Selvazzano Dentro