calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 112 842 Połączeń

Bus Bolonia: Rozkład jazdy PKS

PKS Bolonia - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Szukasz odpowiedni autokar ,który Ci najlepiej odpowiada? Jeden który możesz tanio rezerwować? CheckMyBus może Ci pomóc! Pokażemy Państwu nie tylko najtańsze połączenia z i do miasta: Bolonia, lecz również wszystkie przystanki autokarów, jak: Bologna - Area di Servizio Cantagallo, Bolonia Dworzec Główny albo Bolonia Dworzec Autolinee. Proszę tylko połączenie autobusowe wybrać, podaj dzień podróży i kliknij tylko na "Znajdź teraz!" Otrzymasz przegląd wszystkich dostępnych autokarów i wszystkie dane jak: wyposażenie, cena, czas odjazdu lub czas trwania podróży . Zdecyduj sam, czy wybierasz Busbud, Lirosi Linee albo Bokolina i rezerwujesz Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Bolonia

Rozkład jazdy dla Bolonia
Odjazd: 19 lutego 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
10:50
Bolonia Dworzec Główny
Florencja
Italotreno
 
 
Stacje:
Bolonia → Florencja
 
  
 
11:03
Bolonia Dworzec Główny
Reggio Emilia
Italotreno
 
 
Stacje:
Bolonia → Reggio Emilia
 
  
 
11:30
Bolonia Dworzec Autolinee
L'Aquila
Baltour
 
 
Stacje:
Bolonia → L'Aquila
 
  
 
11:31
Bolonia Dworzec Autolinee
Brescia
Baltour
 
 
Stacje:
Bolonia → Brescia
 
  
 
11:35
Bolonia Dworzec Główny
Arezzo
FlixBus
 
 
Stacje:
Bolonia → Arezzo
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Bolonia

Rozklad jazdy dla Bolonia
Przyjazd: 19 lutego 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
12:47
Bolonia Dworzec Główny
Parma
Italotreno
 
 
Stacje:
Parma → Bolonia
 
  
 
12:50
Bolonia Dworzec Autolinee
Ferrara
Cortina Express
 
 
Stacje:
Ferrara → Bolonia
 
  
 
13:00
Bolonia Dworzec Główny
Florencja
Italotreno
 
 
Stacje:
Florencja → Bolonia
 
  
 
13:05
Bolonia Dworzec Główny
Florencja
FlixBus
 
 
Stacje:
Florencja → Bolonia
 
  
 
13:07
Bolonia Dworzec Główny
Werona
Italotreno
 
 
Stacje:
Werona → Bolonia
 
  
 póżniej 

Bolonia: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Bologna - Area di Servizio Cantagallo
    A1 - Autostrada del Sole, 40033 Bolonia
  • Bolonia Dworzec Autolinee
    Piazza XX Settembre 6 Bolonia
  • Bolonia Dworzec Główny