calendar
Więcej opcji wyszukiwania
487 Firm - 1 053 949 Połączeń

Bus Bolonia: Rozkład jazdy PKS

PKS Bolonia - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Szukasz odpowiedni autokar ,który Ci najlepiej odpowiada? Jeden który możesz tanio rezerwować? CheckMyBus może Ci pomóc! Pokażemy Państwu nie tylko najtańsze połączenia z i do miasta: Bolonia, lecz również wszystkie przystanki autokarów, jak: Bolonia Dworzec Główny albo Bolonia Dworzec Autolinee. Proszę tylko połączenie autobusowe wybrać, podaj dzień podróży i kliknij tylko na "Znajdź teraz!" Otrzymasz przegląd wszystkich dostępnych autokarów i wszystkie dane jak: wyposażenie, cena, czas odjazdu lub czas trwania podróży . Zdecyduj sam, czy wybierasz Eurolines Germany, ALSA albo Jordan Group i rezerwujesz Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Bolonia

Rozkład jazdy dla Bolonia
Odjazd: 3 grudnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
05:00
Bolonia Dworzec Autolinee
Vicenza
SIMET
 
 
Stacje:
Bolonia → Vicenza
 
  
 
05:10
Bolonia Dworzec Główny
Turyn
FlixBus
 
 
Stacje:
Bolonia → Turyn
 
  
 
05:15
Bolonia Dworzec Główny
Mediolan
FlixBus
 
 
Stacje:
Bolonia → Mediolan
 
  
 
05:30
Bolonia Dworzec Główny
Mediolan
FlixBus
 
 
Stacje:
Bolonia → Mediolan
 
  
 
05:50
Bolonia Dworzec Główny
Lyon
FlixBus
 
 
Stacje:
Bolonia → Lyon
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Bolonia

Rozklad jazdy dla Bolonia
Przyjazd: 3 grudnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
06:45
Bolonia Dworzec Główny
Florencja
FlixBus
 
 
Stacje:
Florencja → Bolonia
 
  
 
08:35
Bolonia Dworzec Autolinee
Mediolan
Baltour
 
 
Stacje:
Mediolan → Bolonia
 
  
 
08:47
Bolonia Dworzec Główny
Mediolan
Italotreno
 
 
Stacje:
Mediolan → Bolonia
 
  
 
09:47
Bolonia Dworzec Główny
Modena
Italotreno
 
 
Stacje:
Modena → Bolonia
 
  
 
10:00
Bolonia Dworzec Główny
Florencja
Italotreno
 
 
Stacje:
Florencja → Bolonia
 
  
 póżniej 

Bolonia: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Bolonia Dworzec Autolinee
    Piazza XX Settembre 6 Bolonia
    Bolonia Dworzec Autolinee
  • Bolonia Dworzec Główny
    Bolonia Dworzec Główny