calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 187 609 Połączeń

Bus Bolonia: Rozkład jazdy PKS

PKS Bolonia - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Szukasz odpowiedni autokar ,który Ci najlepiej odpowiada? Jeden który możesz tanio rezerwować? CheckMyBus może Ci pomóc! Pokażemy Państwu nie tylko najtańsze połączenia z i do miasta: Bolonia, lecz również wszystkie przystanki autokarów, jak: Bologna - Area di Servizio Cantagallo, Bolonia Dworzec Główny albo Bolonia Dworzec Autolinee. Proszę tylko połączenie autobusowe wybrać, podaj dzień podróży i kliknij tylko na "Znajdź teraz!" Otrzymasz przegląd wszystkich dostępnych autokarów i wszystkie dane jak: wyposażenie, cena, czas odjazdu lub czas trwania podróży . Zdecyduj sam, czy wybierasz Eurolines Germany, Bokolina albo ibus i rezerwujesz Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Bolonia

Rozkład jazdy dla Bolonia
Odjazd: 23 marca 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
08:50
Bolonia Dworzec Główny
Florencja
Italotreno
 
 
Stacje:
Bolonia → Florencja
 
  
 
09:00
Bolonia Dworzec Główny
Ankona
FlixBus
 
 
Stacje:
Bolonia → Ankona
 
  
 
09:10
Bolonia Dworzec Główny
Florencja
Italotreno
 
 
Stacje:
Bolonia → Florencja
 
  
 
09:33
Bolonia Dworzec Główny
Werona
Italotreno
 
 
Stacje:
Bolonia → Werona
 
  
 
09:45
Bolonia Dworzec Główny
Turyn
FlixBus
 
 
Stacje:
Bolonia → Turyn
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Bolonia

Rozklad jazdy dla Bolonia
Przyjazd: 23 marca 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
10:01
Bolonia Dworzec Autolinee
Minervino Murge
Marino Autolinee
 
 
Stacje:
Minervino Murge → Bolonia
 
  
 
10:02
Bolonia Dworzec Główny
Lavello
ibus
 
 
Stacje:
Lavello → Bolonia
 
  
 
10:02
Bolonia Dworzec Autolinee
Venosa
Marino Autolinee
 
 
Stacje:
Venosa → Bolonia
 
  
 
10:07
Bolonia Dworzec Autolinee
Barletta
Marino Autolinee
 
 
Stacje:
Barletta → Bolonia
 
  
 
10:25
Bolonia Dworzec Główny
Wenecja
Italotreno
 
 
Stacje:
Wenecja → Bolonia
 
  
 póżniej 

Bolonia: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Bologna - Area di Servizio Cantagallo
    A1 - Autostrada del Sole, 40033 Bolonia
  • Bolonia Dworzec Autolinee
    Piazza XX Settembre 6 Bolonia
  • Bolonia Dworzec Główny