calendar
Więcej opcji wyszukiwania
487 Firm - 1 054 031 Połączeń

Bus Warszawa: Rozkład jazdy PKS

PKS Warszawa - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Warszawa

Warszawa, położona nad Wisłą stolica Polski, jest ważnym ośrodkiem kulturalnym, politycznym i gospodarczym. Nad miastem góruje charakterystyczny Pałac Kultury i Nauki. Miasto zniszczone podczas drugiej wojny światowej, ponownie rozkwitło i stało się prawdziwą Europejską metropolią, w której nie można się nudzić, Każdy odwiedzający musi przejść się ulicą Nowy Świat w kierunku Zamku Królewskiego i dalej na Rynek Starego miasta, by zobaczyć stojącą tam Syrenkę, symbol miasta. Dla pragnących odpocząć od zgiełku miasta, miłą odskocznią będzie wizyta w Łazienkach Królewskich. Miłośnicy muzeów i nie tylko oni, powinni odwiedzić Muzeum Powstania Warszawskiego. Po męczącym dniu można się zrelaksować w barze nad brzegiem Wisły, albo zjeść kolację w jednej z wielu restauracji.

Znajdująca się w centrum kraju Warszawa jest znakomicie skomunikowana z innymi miastami. Na CheckMyBus znajdziesz najtańsze bilety do i z Warszawy, porównasz rozkłady jazdy i wybierzesz najlepsze połączenie. Jest w czym wybierać, bo połączenia do stolicy Polski oferują prawie wszyscy więksi przewoźnicy, w tym PolskiBus, Lux Express, Sindbad i Eurolines. Większość autokarów zatrzymuje się na Dworcu Autobusowym przy stacji Metra Młociny, Dworcu Zachodnim PKS, Dworcu Warszawa Centralna, pod Pałacem Kultury i Nauki. Wszystkie te dworce są bardzo blisko przystanków komunikacji miejskiej, dzięki czemu szybko dotrzesz w dowolne miejsce w Warszawie. Wielu przewoźników, jak Modlin Bus, czy PKS Białystok zatrzymuje się również na lotnisku Okęcie im. Chopina.

Autobusy z Warszawy

Rozklad jazdy dla Warszawy
Odjazd: 4 grudnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
14:00
Warszawa - Centrum
Berlin
EuroTicket
 
 
Stacje:
Warszawa → Berlin
 
  
 
14:00
Warszawa Dworzec Autobusowy Metro Młociny
Hamburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Warszawa → Hamburg
 
  
 
14:00
Warszawa Dworzec Autobusowy Metro Młociny
Łódź
PolskiBus
 
 
Stacje:
Warszawa → Łódź
 
  
 
14:10
Warszawa Dworzec Autobusowy Metro Młociny
Pułtusk
PolskiBus
 
 
Stacje:
Warszawa → Pułtusk
 
  
 
14:15
Warszawa - Centrum
Łuck
EuroTicket
 
 
Stacje:
Warszawa → Łuck
 
  
 póżniej 

Autobusy do Warszawy

Rozklad jazdy dla Warszawy
Przyjazd: 4 grudnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
17:00
Warszawa Dworzec Autobusowy Metro Młociny
Lublin
PolskiBus
 
 
Stacje:
Lublin → Warszawa
 
  
 
17:15
Warszawa Dworzec Autobusowy Metro Młociny
Kielce
PolskiBus
 
 
Stacje:
Kielce → Warszawa
 
  
 
17:25
Warszawa Dworzec Autobusowy Metro Młociny
Płock
PolskiBus
 
 
Stacje:
Płock → Warszawa
 
  
 
17:35
Warszawa Dworzec Główny
Ostrowiec
Neobus
 
 
Stacje:
Ostrowiec → Warszawa
 
  
 
17:45
Warszawa Zachodnia
Ostrowiec
Neobus
 
 
Stacje:
Ostrowiec → Warszawa
 
  
 póżniej 

Warszawa: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Warszawa
    Aleja Jana Pawła II Warszawa
    Warszawa
  • Warszawa - Centrum
    Aleje Jerozolimskie 44 Warszawa
    Warszawa - Centrum
  • Warszawa - Sucha
    Sucha 15 Warszawa
    Warszawa - Sucha
  • Warszawa - Wilanowska
    Aleja Wilanowska 240, 02-765 Warszawa
    Warszawa - Wilanowska
  • Warszawa - Wyścigi 03
    Wincentego Rzymowskiego 2, 02-697 Warszawa
    Warszawa - Wyścigi 03
  • Warszawa Chopina
    Droga Wojewódzka 634 Warszawa
    Warszawa Chopina
  • Warszawa Dworzec Autobusowy Metro Młociny
    Kasprowicza Str. 145 Warszawa
    Warszawa Dworzec Autobusowy Metro Młociny
  • Warszawa Dworzec Główny
    Warszawa Dworzec Główny
  • Warszawa Metro Marymont
    Juliusza Słowackiego, 05-075 Warszawa
    Warszawa Metro Marymont
  • Warszawa Oławska
    Oławska Warszawa
    Warszawa Oławska
  • Warszawa ulica Slezna
    Ślężna Warszawa
    Warszawa ulica Slezna
  • Warszawa Zachodnia
    Aleje Jerozolimskie 144 Warszawa
    Warszawa Zachodnia
  • Warszawa Żerań FSO 01
    Żerań FSO 01 Warszawa
    Warszawa Żerań FSO 01