calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 628 562 Połączeń

Bus Warszawa: Rozkład jazdy PKS

PKS Warszawa - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Warszawa

Warszawa, położona nad Wisłą stolica Polski, jest ważnym ośrodkiem kulturalnym, politycznym i gospodarczym. Nad miastem góruje charakterystyczny Pałac Kultury i Nauki. Miasto zniszczone podczas drugiej wojny światowej, ponownie rozkwitło i stało się prawdziwą Europejską metropolią, w której nie można się nudzić, Każdy odwiedzający musi przejść się ulicą Nowy Świat w kierunku Zamku Królewskiego i dalej na Rynek Starego miasta, by zobaczyć stojącą tam Syrenkę, symbol miasta. Dla pragnących odpocząć od zgiełku miasta, miłą odskocznią będzie wizyta w Łazienkach Królewskich. Miłośnicy muzeów i nie tylko oni, powinni odwiedzić Muzeum Powstania Warszawskiego. Po męczącym dniu można się zrelaksować w barze nad brzegiem Wisły, albo zjeść kolację w jednej z wielu restauracji.

Znajdująca się w centrum kraju Warszawa jest znakomicie skomunikowana z innymi miastami. Na CheckMyBus znajdziesz najtańsze bilety do i z Warszawy, porównasz rozkłady jazdy i wybierzesz najlepsze połączenie. Jest w czym wybierać, bo połączenia do stolicy Polski oferują prawie wszyscy więksi przewoźnicy, w tym PolskiBus, Lux Express, Sindbad i Eurolines. Większość autokarów zatrzymuje się na Dworcu Autobusowym przy stacji Metra Młociny, Dworcu Zachodnim PKS, Dworcu Warszawa Centralna, pod Pałacem Kultury i Nauki. Wszystkie te dworce są bardzo blisko przystanków komunikacji miejskiej, dzięki czemu szybko dotrzesz w dowolne miejsce w Warszawie. Wielu przewoźników, jak Modlin Bus, czy PKS Białystok zatrzymuje się również na lotnisku Okęcie im. Chopina.

Autobusy z Warszawy

Rozklad jazdy dla Warszawy
Odjazd: 30 czerwca 2016

 WyjazdPrzystanekBus doDostawca 
 
17:00
Warszawa Zachodnia
Szewna
Neobus
 
 
Stacje:
Warszawa → Szewna
 
  
 
17:30
Warszawa - Centrum
Ostrowiec
EuroTicket
 
 
Stacje:
Warszawa → Ostrowiec
 
  
 
18:00
Warszawa - Centrum
Zytomierz
EuroTicket
 
 
Stacje:
Warszawa → Zytomierz
 
  
 
19:00
Warszawa Zachodnia
Opatow
Neobus
 
 
Stacje:
Warszawa → Opatow
 
  
 
19:10
Warszawa Dworzec Główny
Opatow
Neobus
 
 
Stacje:
Warszawa → Opatow
 
  
 póżniej 

Autobusy do Warszawy

Rozklad jazdy dla Warszawy
Przyjazd: 30 czerwca 2016

 PzyjazdPrzystanekBus zDostawca 
 
22:08
Warszawa Zachodnia
Legionowo
PKS Polonus
 
 
Stacje:
Legionowo → Warszawa
 
  
 
22:22
Warszawa - Centrum
Głogów Małopolski
EuroTicket
 
 
Stacje:
Głogów Małopolski → Warszawa
 
  
 
22:28
Warszawa - Centrum
Rudna Mała
EuroTicket
 
 
Stacje:
Rudna Mała → Warszawa
 
  
 
23:05
Warszawa Dworzec Autobusowy Metro Młociny
Gdańsk
PolskiBus
 
 
Stacje:
Gdańsk → Warszawa
 
  
 
23:10
Warszawa Dworzec Główny
Rzeszów
Neobus
 
 
Stacje:
Rzeszów → Warszawa
 
  
 póżniej 

Warszawa: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Warszawa
    Aleja Jana Pawła II Warszawa
    Warszawa
  • Warszawa - Centrum
    Aleje Jerozolimskie 44 Warszawa
    Warszawa - Centrum
  • Warszawa - Sucha
    Sucha 15 Warszawa
    Warszawa - Sucha
  • Warszawa - Wilanowska
    Aleja Wilanowska 240, 02-765 Warszawa
    Warszawa - Wilanowska
  • Warszawa Chopina
    Droga Wojewódzka 634 Warszawa
    Warszawa Chopina
  • Warszawa Dworzec Autobusowy Metro Młociny
    Kasprowicza Str. 145 Warszawa
    Warszawa Dworzec Autobusowy Metro Młociny
  • Warszawa Dworzec Główny
    Warszawa Dworzec Główny
  • Warszawa Metro Marymont
    Juliusza Słowackiego, 05-075 Warszawa
    Warszawa Metro Marymont
  • Warszawa Oławska
    Oławska Warszawa
    Warszawa Oławska
  • Warszawa ulica Slezna
    Ślężna Warszawa
    Warszawa ulica Slezna
  • Warszawa Zachodnia
    Aleje Jerozolimskie 144 Warszawa
    Warszawa Zachodnia

Rozkład jazdy dla Warszawy: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Warszawą i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.


Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
50
10
od 84,10 zł w ECOLINES
16
6
od 230,18 zł w Bokolina
12
5
od 199,20 zł w Distribusion
14
5
od 309,86 zł w Eurolines Germany
14
5
od 309,86 zł w Eurolines Germany
14
6
od 79,68 zł w ECOLINES
12
5
od 296,58 zł w Eurolines Germany
14
4
od 243,46 zł w Distribusion
12
5
od 442,66 zł w ECOLINES
14
4
od 216,90 zł w Distribusion
12
4
od 149,00 zł w EuroTicket
18
3
od 504,63 zł w ECOLINES
10
5
od 393,96 zł w Bokolina
12
4
od 354,13 zł w ECOLINES
10
5
od 336,42 zł w Eurolines Germany