calendar
Więcej opcji wyszukiwania
509 Firm - 1 167 183 Połączeń

Bus Wrocław: Rozkład jazdy PKS

PKS Wrocław - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Wrocław

Wrocław to tętniące życiem miasto mostów i wysepek. Położona nad Odrą stolica województwa dolnośląskiego jest miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Pragniesz spędzić czas na starym mieście, wśród zabytkowych kamienic? Wrocław to dobry wybór bo jest tu ich aż 8 tysięcy. Nie możesz też przegapić wizyty na rynku, gdzie stoją dwa ratusze , Stary - gotycki i Nowy w stylu historyzmu. Dla odmiany od zabytkowej architektury, warto zobaczyć modernistyczną Halę Stulecia, wpisaną la listę światowego dziedzictwa UNESCO oraz Wrocławską Fontannę Multimedialną - największą fontannę w Polsce. Zwiedzanie Wrocławia można połączyć z poszukiwaniami figurek krasnali, które są poustawiane w najróżniejszych punktach miasta i jest ich ponad 300. Jeśli zmęczysz się poszukiwaniami, zawsze możesz odpocząć w jednej z wielu restauracji z widokiem na rzekę.

Położenie blisko ważnego szlaku transportowego sprawia, że do Wrocławia bardzo łatwo dotrzeć z innych miast Polski, a także z Niemiec. Firmy autobusowe PolskiBus, Lux Express, Sindbad i Eurolines oferują bardzo dogodne połączenia. Na CheckMyBus porównasz ceny, sprawdzisz rozkłady jazdy i z powodzeniem zaplanujesz swój wypad do Wrocławia. Obecnie wszystkie autokary zatrzymują się na Tymczasowym Dworcu Autobusowym, w pobliżu Stacji PKP Wrocław Główny.

Autobusy z Wrocławia

Rozklad jazdy dla Wrocławia
Odjazd: 22 stycznia 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
19:00
Wroclaw - Dworzec Autobusowy
Rzeszów
Neobus
 
 
Stacje:
Wrocław → Rzeszów
 
  
 
19:30
Wroclaw - Dworzec Autobusowy
Berlin Schönefeld - Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Wrocław → Berlin Schönefeld - Lotnisko
 
  
 
19:30
Wroclaw - Dworzec Autobusowy
Berlin Schönefeld - Lotnisko
PolskiBus
 
 
Stacje:
Wrocław → Berlin Schönefeld - Lotnisko
 
  
 
20:00
Wroclaw - Dworzec Autobusowy
Leverkusen
EuroTicket
 
 
Stacje:
Wrocław → Leverkusen
 
  
 
20:00
Wroclaw - Dworzec Autobusowy
Katowice
PolskiBus
 
 
Stacje:
Wrocław → Katowice
 
  
 póżniej 

Autobusy do Wrocławia

Rozklad jazdy dla Wrocławia
Przyjazd: 22 stycznia 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
21:40
Wroclaw - Dworzec Autobusowy
Katowice
PolskiBus
 
 
Stacje:
Katowice → Wrocław
 
  
 
22:25
Wroclaw - Dworzec Autobusowy
Kraków
PolskiBus
 
 
Stacje:
Kraków → Wrocław
 
  
 
23:05
Wroclaw - Dworzec Autobusowy
Kraków
PolskiBus
 
 
Stacje:
Kraków → Wrocław
 
  
 
23:15
Wroclaw - Dworzec Autobusowy
Berlin Schönefeld - Lotnisko
PolskiBus
 
 
Stacje:
Berlin Schönefeld - Lotnisko → Wrocław
 
  
 
23:20
Wroclaw - Dworzec Autobusowy
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Wrocław
 
  

Wrocław: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Wroclaw - Dworzec Autobusowy
    Joannitów 13, 50 048 Wrocław
    Wroclaw - Dworzec Autobusowy