calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 694 380 Połączeń

Bus Kraków: Rozkład jazdy PKS

PKS Kraków - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Kraków

Kraków, dawna stolica Polski, to jedno z najchętniej odwiedzanych miast w kraju. Nic w tym dziwnego, bo stare miasto jest unikatem, wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Na Rynku, punktem obowiązkowym jest zakup pamiątek w Sukiennicach, obejrzenie ołtarza Wita Stwosza w Kościele Mariackim i wysłuchanie hejnału odgrywanego z jego wieży. Nie można także pominąć wizyty na Wawelu. Zamek Królewski i Bazylika Archikatedralna to gratka dla miłośników historii, a dla dzieci (małych i dużych) atrakcją jest zwiedzenie groty Smoka Wawelskiego i zrobienie sobie zdjęcia z tym zionącym ogniem stworem. W wolnej chwili warto także przejść się na Krakowski Kazimierz w poszukiwaniu śladów żydowskiej mniejszości, licznie zamieszkującej tę dzielnicę przed II wojną światową. Spragnieni rozrywki, nie będą w Krakowie zawiedzeni. Nie bez powodu do miasta ściagają tłumy rządnych zabawy, by odbyć swoje wieczory kawalerskie i panieńskie w jednym z wielu barów i dyskotek.

Do Krakowa co roku przyjeżdżają miliony turystów i bardzo wiele z nich wybiera podróż autobusem, gdyż jest ona tania i wygodna. Na CheckMyBus porównasz ceny biletów, sprawdzisz połączenia, rozkłady jazdy i wybierzesz to, które Ci najbardziej pasuje. Przejazdy do Krakowa oferują prawie wszystkie większe firmy autobusowe, w tym PolskiBus, Lux Express, Sindbad i Eurolines. Autokary zatrzymują się na Dworcu Autobusowym MDA w Krakowie, który znajduje się bardzo blisko Plant i Starego Miasta, dzięki czemu można niezwłocznie rozpocząć zwiedzanie.

Autobusy z Krakowa

Rozklad jazdy dla Krakowa
Odjazd: 30 maja 2016

  Wyjazd Przystanek Bus do Dostawca  
 
13:00
Kraków - Glowny
Katowice
PolskiBus
 
 
Stacje:
Kraków → Katowice
 
   
 
13:40
Kraków - Glowny
Zarszyn
EuroTicket
 
 
Stacje:
Kraków → Zarszyn
 
   
 
14:00
Kraków - Glowny
Lesko
EuroTicket
 
 
Stacje:
Kraków → Lesko
 
   
 
14:30
Kraków Dworzec Główny Autobusowy
Budapeszt
OrangeWays
 
 
Stacje:
Kraków → Budapeszt
 
   
 
14:50
Kraków - Glowny
Zawiercie
EuroTicket
 
 
Stacje:
Kraków → Zawiercie
 
   
  póżniej  

Autobusy do Krakowa

Rozklad jazdy dla Krakowa
Przyjazd: 30 maja 2016

  Pzyjazd Przystanek Bus z Dostawca  
 
15:00
Kraków - Glowny
Rzeszów
PolskiBus
 
 
Stacje:
Rzeszów → Kraków
 
   
 
15:50
Kraków - Glowny
Katowice
PolskiBus
 
 
Stacje:
Katowice → Kraków
 
   
 
16:15
Kraków Dworzec Główny Autobusowy
Katowice
Neobus
 
 
Stacje:
Katowice → Kraków
 
   
 
17:00
Kraków - Glowny
Rzeszów
PolskiBus
 
 
Stacje:
Rzeszów → Kraków
 
   
 
17:30
Kraków - Glowny
Rzeszów
PolskiBus
 
 
Stacje:
Rzeszów → Kraków
 
   
  póżniej  

Kraków: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Kraków - Glowny
    ul. Stanislawa Worcella 12 Kraków
  • Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Bosacka 18 Kraków

Rozkład jazdy dla Krakowa: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Krakowem i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Polska)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
18
5
od 8,00 zł w PolskiBus
12
5
od 5,00 zł w PolskiBus
14
4
od 710,00 zł w EuroTicket
12
4
od 12,00 zł w PolskiBus
8
3
od 17,00 zł w Neobus
8
2
od 26,25 zł w Neobus
6
1
od 30,00 zł w albatrosBUS.pl
6
2
od 61,75 zł w Neobus

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
24
6
od 127,34 zł w IC Bus
8
4
od 368,86 zł w Bokolina
8
3
od 307,38 zł w Eurolines Germany
8
4
od 390,82 zł w Jordan Group
8
4
od 206,39 zł w Movelia