calendar
Więcej opcji wyszukiwania
342 Firm - 732 242 Połączeń

Bus Kraków: Rozkład jazdy PKS

PKS Kraków - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Kraków

Kraków, dawna stolica Polski, to jedno z najchętniej odwiedzanych miast w kraju. Nic w tym dziwnego, bo stare miasto jest unikatem, wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Na Rynku, punktem obowiązkowym jest zakup pamiątek w Sukiennicach, obejrzenie ołtarza Wita Stwosza w Kościele Mariackim i wysłuchanie hejnału odgrywanego z jego wieży. Nie można także pominąć wizyty na Wawelu. Zamek Królewski i Bazylika Archikatedralna to gratka dla miłośników historii, a dla dzieci (małych i dużych) atrakcją jest zwiedzenie groty Smoka Wawelskiego i zrobienie sobie zdjęcia z tym zionącym ogniem stworem. W wolnej chwili warto także przejść się na Krakowski Kazimierz w poszukiwaniu śladów żydowskiej mniejszości, licznie zamieszkującej tę dzielnicę przed II wojną światową. Spragnieni rozrywki, nie będą w Krakowie zawiedzeni. Nie bez powodu do miasta ściagają tłumy rządnych zabawy, by odbyć swoje wieczory kawalerskie i panieńskie w jednym z wielu barów i dyskotek.

Do Krakowa co roku przyjeżdżają miliony turystów i bardzo wiele z nich wybiera podróż autobusem, gdyż jest ona tania i wygodna. Na CheckMyBus porównasz ceny biletów, sprawdzisz połączenia, rozkłady jazdy i wybierzesz to, które Ci najbardziej pasuje. Przejazdy do Krakowa oferują prawie wszystkie większe firmy autobusowe, w tym PolskiBus, Lux Express, Sindbad i Eurolines. Autokary zatrzymują się na Dworcu Autobusowym MDA w Krakowie, który znajduje się bardzo blisko Plant i Starego Miasta, dzięki czemu można niezwłocznie rozpocząć zwiedzanie.

Autobusy z Krakowa

Rozklad jazdy dla Krakowa
Odjazd: 27 lipca 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
10:37
Kraków - Glowny
Katowice
EuroTicket
 
 
Stacje:
Kraków → Katowice
 
  
 
10:55
Kraków Dworzec Główny Autobusowy
Wrocław
Neobus
 
 
Stacje:
Kraków → Wrocław
 
  
 
11:10
Kraków - Glowny
Zarszyn
EuroTicket
 
 
Stacje:
Kraków → Zarszyn
 
  
 
11:15
Kraków Dworzec Główny Autobusowy
Praga
Eurolines Czech Republic
 
 
Stacje:
Kraków → Praga
 
  
 
11:20
Kraków - Glowny
Katowice
PolskiBus
 
 
Stacje:
Kraków → Katowice
 
  
 póżniej 

Autobusy do Krakowa

Rozklad jazdy dla Krakowa
Przyjazd: 27 lipca 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
14:05
Kraków - Glowny
Zarszyn
EuroTicket
 
 
Stacje:
Zarszyn → Kraków
 
  
 
14:45
Kraków - Glowny
Zakopane
PolskiBus
 
 
Stacje:
Zakopane → Kraków
 
  
 
15:05
Kraków Dworzec Główny Autobusowy
Sanok
Neobus
 
 
Stacje:
Sanok → Kraków
 
  
 
15:50
Kraków - Glowny
Katowice
PolskiBus
 
 
Stacje:
Katowice → Kraków
 
  
 
15:55
Kraków - Glowny
Zakopane
PolskiBus
 
 
Stacje:
Zakopane → Kraków
 
  
 póżniej 

Kraków: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Kraków - Glowny
    ul. Stanislawa Worcella 12 Kraków
    Kraków - Glowny
  • Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Bosacka 18 Kraków
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy

Rozkład jazdy dla Krakowa: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Krakowem i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.


Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
24
6
od 126,58 zł w IC Bus
10
5
od 388,48 zł w Jordan Group
8
4
od 366,65 zł w Bokolina
8
3
od 305,54 zł w Eurolines Germany
8
3
od 134,44 zł w STUDENT AGENCY
10
2
od 209,52 zł w Distribusion