calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 901 566 Połączeń

Bus Kraków: Rozkład jazdy PKS

PKS Kraków - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Kraków

Kraków, dawna stolica Polski, to jedno z najchętniej odwiedzanych miast w kraju. Nic w tym dziwnego, bo stare miasto jest unikatem, wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Na Rynku, punktem obowiązkowym jest zakup pamiątek w Sukiennicach, obejrzenie ołtarza Wita Stwosza w Kościele Mariackim i wysłuchanie hejnału odgrywanego z jego wieży. Nie można także pominąć wizyty na Wawelu. Zamek Królewski i Bazylika Archikatedralna to gratka dla miłośników historii, a dla dzieci (małych i dużych) atrakcją jest zwiedzenie groty Smoka Wawelskiego i zrobienie sobie zdjęcia z tym zionącym ogniem stworem. W wolnej chwili warto także przejść się na Krakowski Kazimierz w poszukiwaniu śladów żydowskiej mniejszości, licznie zamieszkującej tę dzielnicę przed II wojną światową. Spragnieni rozrywki, nie będą w Krakowie zawiedzeni. Nie bez powodu do miasta ściagają tłumy rządnych zabawy, by odbyć swoje wieczory kawalerskie i panieńskie w jednym z wielu barów i dyskotek.

Do Krakowa co roku przyjeżdżają miliony turystów i bardzo wiele z nich wybiera podróż autobusem, gdyż jest ona tania i wygodna. Na CheckMyBus porównasz ceny biletów, sprawdzisz połączenia, rozkłady jazdy i wybierzesz to, które Ci najbardziej pasuje. Przejazdy do Krakowa oferują prawie wszystkie większe firmy autobusowe, w tym PolskiBus, Lux Express, Sindbad i Eurolines. Autokary zatrzymują się na Dworcu Autobusowym MDA w Krakowie, który znajduje się bardzo blisko Plant i Starego Miasta, dzięki czemu można niezwłocznie rozpocząć zwiedzanie.

Autobusy z Krakowa

Rozklad jazdy dla Krakowa
Odjazd: 24 września 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
16:10
Kraków - Glowny
Jasło
EuroTicket
 
 
Stacje:
Kraków → Jasło
 
  
 
16:10
Kraków - Glowny
Wrocław
PolskiBus
 
 
Stacje:
Kraków → Wrocław
 
  
 
16:15
Kraków Dworzec Główny Autobusowy
Boguchwała
Neobus
 
 
Stacje:
Kraków → Boguchwała
 
  
 
16:25
Kraków - Glowny
Rzeszów
PolskiBus
 
 
Stacje:
Kraków → Rzeszów
 
  
 
17:15
Kraków - Glowny
Wrocław
PolskiBus
 
 
Stacje:
Kraków → Wrocław
 
  
 póżniej 

Autobusy do Krakowa

Rozklad jazdy dla Krakowa
Przyjazd: 24 września 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
19:00
Kraków - Glowny
Rzeszów
PolskiBus
 
 
Stacje:
Rzeszów → Kraków
 
  
 
20:10
Kraków - Glowny
Wrocław
PolskiBus
 
 
Stacje:
Wrocław → Kraków
 
  
 
20:40
Kraków Dworzec Główny Autobusowy
Rzeszów
Neobus
 
 
Stacje:
Rzeszów → Kraków
 
  
 
20:50
Kraków - Glowny
Wrocław
PolskiBus
 
 
Stacje:
Wrocław → Kraków
 
  
 
20:55
Kraków - Glowny
Kielce
PolskiBus
 
 
Stacje:
Kielce → Kraków
 
  
 póżniej 

Kraków: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Kraków - Akademia Górniczo Hutnicza
    Reymonta, 30-059 Kraków
    Kraków - Akademia Górniczo Hutnicza
  • Kraków - Borek Falęcki
    Kościuszkowców Kraków
    Kraków - Borek Falęcki
  • Kraków - Glowny
    ul. Stanislawa Worcella 12 Kraków
    Kraków - Glowny
  • Kraków - Rondo Matecznego
    Wadowicka 1 Kraków
    Kraków - Rondo Matecznego
  • Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Bosacka 18 Kraków
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy

Rozkład jazdy dla Krakowa: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Krakowem i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Polska)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
46
8
od 5,00 zł w PolskiBus
20
7
od 17,00 zł w Neobus
24
5
od 8,00 zł w PolskiBus
16
5
od 710,00 zł w EuroTicket
14
5
od 12,00 zł w PolskiBus
12
4
od 30,00 zł w albatrosBUS.pl
10
3
od 26,25 zł w Neobus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
32
8
od 124,44 zł w IC Bus
18
9
od 381,89 zł w Jordan Group
18
7
od 132,16 zł w STUDENT AGENCY
12
5
od 300,36 zł w Eurolines Germany
22
9
od 90,97 zł w STUDENT AGENCY
10
5
od 360,44 zł w Bokolina
20
8
od 85,82 zł w ECOLINES