calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 200 282 Połączeń

Bus Kraków: Rozkład jazdy PKS

PKS Kraków - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Kraków

Kraków, dawna stolica Polski, to jedno z najchętniej odwiedzanych miast w kraju. Nic w tym dziwnego, bo stare miasto jest unikatem, wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Na Rynku, punktem obowiązkowym jest zakup pamiątek w Sukiennicach, obejrzenie ołtarza Wita Stwosza w Kościele Mariackim i wysłuchanie hejnału odgrywanego z jego wieży. Nie można także pominąć wizyty na Wawelu. Zamek Królewski i Bazylika Archikatedralna to gratka dla miłośników historii, a dla dzieci (małych i dużych) atrakcją jest zwiedzenie groty Smoka Wawelskiego i zrobienie sobie zdjęcia z tym zionącym ogniem stworem. W wolnej chwili warto także przejść się na Krakowski Kazimierz w poszukiwaniu śladów żydowskiej mniejszości, licznie zamieszkującej tę dzielnicę przed II wojną światową. Spragnieni rozrywki, nie będą w Krakowie zawiedzeni. Nie bez powodu do miasta ściagają tłumy rządnych zabawy, by odbyć swoje wieczory kawalerskie i panieńskie w jednym z wielu barów i dyskotek.

Do Krakowa co roku przyjeżdżają miliony turystów i bardzo wiele z nich wybiera podróż autobusem, gdyż jest ona tania i wygodna. Na CheckMyBus porównasz ceny biletów, sprawdzisz połączenia, rozkłady jazdy i wybierzesz to, które Ci najbardziej pasuje. Przejazdy do Krakowa oferują prawie wszystkie większe firmy autobusowe, w tym PolskiBus, Lux Express, Sindbad i Eurolines. Autokary zatrzymują się na Dworcu Autobusowym MDA w Krakowie, który znajduje się bardzo blisko Plant i Starego Miasta, dzięki czemu można niezwłocznie rozpocząć zwiedzanie.

Autobusy z Krakowa

Rozklad jazdy dla Krakowa
Odjazd: 23 marca 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
18:10
Kraków - Glowny
Kielce
PolskiBus
 
 
Stacje:
Kraków → Kielce
 
  
 
18:20
Kraków - Glowny
Kornowac
EuroTicket
 
 
Stacje:
Kraków → Kornowac
 
  
 
18:20
Kraków - Glowny
Rzeszów
PolskiBus
 
 
Stacje:
Kraków → Rzeszów
 
  
 
18:30
Kraków - Glowny
Zytomierz
Jordan Group
 
 
Stacje:
Kraków → Zytomierz
 
  
 
18:30
Kraków - Glowny
Kijów
EuroTicket
 
 
Stacje:
Kraków → Kijów
 
  
 póżniej 

Autobusy do Krakowa

Rozklad jazdy dla Krakowa
Przyjazd: 23 marca 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
19:45
Kraków Dworzec Główny Autobusowy
Kraków Lotnisko
Neobus
 
 
Stacje:
Kraków LotniskoKraków
 
  
 
21:00
Kraków - Glowny
Rzeszów
PolskiBus
 
 
Stacje:
Rzeszów → Kraków
 
  
 
21:00
Kraków Dworzec Główny Autobusowy
Katowice Lotnisko
Distribusion
 
 
Stacje:
Katowice Lotnisko → Kraków
 
  
 
21:30
Kraków Dworzec Główny Autobusowy
Katowice Lotnisko
Distribusion
 
 
Stacje:
Katowice Lotnisko → Kraków
 
  
 
22:05
Kraków - Glowny
Zakopane
PolskiBus
 
 
Stacje:
Zakopane → Kraków
 
  
 póżniej 

Kraków: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Kraków - Akademia Górniczo Hutnicza
    Reymonta, 30-059 Kraków
  • Kraków - Borek Falęcki
    Kościuszkowców Kraków
  • Kraków - Glowny
    ul. Stanislawa Worcella 12 Kraków
  • Kraków - Rondo Matecznego
    Wadowicka 1 Kraków
  • Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Bosacka 18 Kraków