calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 628 498 Połączeń

Bus Kraków: Rozkład jazdy PKS

PKS Kraków - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Kraków

Kraków, dawna stolica Polski, to jedno z najchętniej odwiedzanych miast w kraju. Nic w tym dziwnego, bo stare miasto jest unikatem, wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Na Rynku, punktem obowiązkowym jest zakup pamiątek w Sukiennicach, obejrzenie ołtarza Wita Stwosza w Kościele Mariackim i wysłuchanie hejnału odgrywanego z jego wieży. Nie można także pominąć wizyty na Wawelu. Zamek Królewski i Bazylika Archikatedralna to gratka dla miłośników historii, a dla dzieci (małych i dużych) atrakcją jest zwiedzenie groty Smoka Wawelskiego i zrobienie sobie zdjęcia z tym zionącym ogniem stworem. W wolnej chwili warto także przejść się na Krakowski Kazimierz w poszukiwaniu śladów żydowskiej mniejszości, licznie zamieszkującej tę dzielnicę przed II wojną światową. Spragnieni rozrywki, nie będą w Krakowie zawiedzeni. Nie bez powodu do miasta ściagają tłumy rządnych zabawy, by odbyć swoje wieczory kawalerskie i panieńskie w jednym z wielu barów i dyskotek.

Do Krakowa co roku przyjeżdżają miliony turystów i bardzo wiele z nich wybiera podróż autobusem, gdyż jest ona tania i wygodna. Na CheckMyBus porównasz ceny biletów, sprawdzisz połączenia, rozkłady jazdy i wybierzesz to, które Ci najbardziej pasuje. Przejazdy do Krakowa oferują prawie wszystkie większe firmy autobusowe, w tym PolskiBus, Lux Express, Sindbad i Eurolines. Autokary zatrzymują się na Dworcu Autobusowym MDA w Krakowie, który znajduje się bardzo blisko Plant i Starego Miasta, dzięki czemu można niezwłocznie rozpocząć zwiedzanie.

Autobusy z Krakowa

Rozklad jazdy dla Krakowa
Odjazd: 28 czerwca 2016

 WyjazdPrzystanekBus doDostawca 
 
19:45
Kraków Dworzec Główny Autobusowy
Rzeszów
Neobus
 
 
Stacje:
Kraków → Rzeszów
 
  
 
20:40
Kraków Dworzec Główny Autobusowy
Wrocław
Neobus
 
 
Stacje:
Kraków → Wrocław
 
  
 
21:00
Kraków - Glowny
Zakopane
PolskiBus
 
 
Stacje:
Kraków → Zakopane
 
  
 
21:05
Kraków - Glowny
Zakopane
PolskiBus
 
 
Stacje:
Kraków → Zakopane
 
  
 
22:15
Kraków - Glowny
Katowice
PolskiBus
 
 
Stacje:
Kraków → Katowice
 
  
 póżniej 

Autobusy do Krakowa

Rozklad jazdy dla Krakowa
Przyjazd: 28 czerwca 2016

 PzyjazdPrzystanekBus zDostawca 
 
22:00
Kraków - Glowny
Katowice
PolskiBus
 
 
Stacje:
Katowice → Kraków
 
  
 
22:05
Kraków - Glowny
Zakopane
PolskiBus
 
 
Stacje:
Zakopane → Kraków
 
  
 
22:10
Kraków Dworzec Główny Autobusowy
Oderberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Oderberg → Kraków
 
  
 
22:40
Kraków - Glowny
Kielce
PolskiBus
 
 
Stacje:
Kielce → Kraków
 
  
 
22:50
Kraków Dworzec Główny Autobusowy
Kraków Lotnisko
Neobus
 
 
Stacje:
Kraków LotniskoKraków
 
  

Kraków: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Kraków - Glowny
    ul. Stanislawa Worcella 12 Kraków
    Kraków - Glowny
  • Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Bosacka 18 Kraków
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy

Rozkład jazdy dla Krakowa: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Krakowem i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.


Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
24
6
od 129,04 zł w IC Bus
8
3
od 311,47 zł w Eurolines Germany
8
4
od 396,01 zł w Jordan Group
10
2
od 213,58 zł w Distribusion
6
3
od 373,76 zł w Bokolina