calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 887 755 Połączeń

Bus Kraków: Rozkład jazdy PKS

PKS Kraków - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Kraków

Kraków, dawna stolica Polski, to jedno z najchętniej odwiedzanych miast w kraju. Nic w tym dziwnego, bo stare miasto jest unikatem, wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Na Rynku, punktem obowiązkowym jest zakup pamiątek w Sukiennicach, obejrzenie ołtarza Wita Stwosza w Kościele Mariackim i wysłuchanie hejnału odgrywanego z jego wieży. Nie można także pominąć wizyty na Wawelu. Zamek Królewski i Bazylika Archikatedralna to gratka dla miłośników historii, a dla dzieci (małych i dużych) atrakcją jest zwiedzenie groty Smoka Wawelskiego i zrobienie sobie zdjęcia z tym zionącym ogniem stworem. W wolnej chwili warto także przejść się na Krakowski Kazimierz w poszukiwaniu śladów żydowskiej mniejszości, licznie zamieszkującej tę dzielnicę przed II wojną światową. Spragnieni rozrywki, nie będą w Krakowie zawiedzeni. Nie bez powodu do miasta ściagają tłumy rządnych zabawy, by odbyć swoje wieczory kawalerskie i panieńskie w jednym z wielu barów i dyskotek.

Do Krakowa co roku przyjeżdżają miliony turystów i bardzo wiele z nich wybiera podróż autobusem, gdyż jest ona tania i wygodna. Na CheckMyBus porównasz ceny biletów, sprawdzisz połączenia, rozkłady jazdy i wybierzesz to, które Ci najbardziej pasuje. Przejazdy do Krakowa oferują prawie wszystkie większe firmy autobusowe, w tym PolskiBus, Lux Express, Sindbad i Eurolines. Autokary zatrzymują się na Dworcu Autobusowym MDA w Krakowie, który znajduje się bardzo blisko Plant i Starego Miasta, dzięki czemu można niezwłocznie rozpocząć zwiedzanie.

Autobusy z Krakowa

Rozklad jazdy dla Krakowa
Odjazd: 29 sierpnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
12:05
Kraków - Glowny
Zakopane
PolskiBus
 
 
Stacje:
Kraków → Zakopane
 
  
 
12:20
Kraków - Glowny
Warszawa
PolskiBus
 
 
Stacje:
Kraków → Warszawa
 
  
 
12:25
Kraków - Glowny
Rzeszów
PolskiBus
 
 
Stacje:
Kraków → Rzeszów
 
  
 
12:59
Kraków - Glowny
Katowice
EuroTicket
 
 
Stacje:
Kraków → Katowice
 
  
 
13:00
Kraków - Glowny
Katowice
PolskiBus
 
 
Stacje:
Kraków → Katowice
 
  
 póżniej 

Autobusy do Krakowa

Rozklad jazdy dla Krakowa
Przyjazd: 29 sierpnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
14:45
Kraków - Glowny
Zakopane
PolskiBus
 
 
Stacje:
Zakopane → Kraków
 
  
 
14:55
Kraków - Glowny
Kielce
PolskiBus
 
 
Stacje:
Kielce → Kraków
 
  
 
15:50
Kraków - Glowny
Częstochowa
PolskiBus
 
 
Stacje:
Częstochowa → Kraków
 
  
 
15:55
Kraków - Glowny
Zakopane
PolskiBus
 
 
Stacje:
Zakopane → Kraków
 
  
 
16:15
Kraków Dworzec Główny Autobusowy
Wrocław
Neobus
 
 
Stacje:
Wrocław → Kraków
 
  
 póżniej 

Kraków: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Kraków - Glowny
    ul. Stanislawa Worcella 12 Kraków
    Kraków - Glowny
  • Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Bosacka 18 Kraków
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy

Rozkład jazdy dla Krakowa: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Krakowem i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Polska)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
28
6
od 5,00 zł w PolskiBus
24
5
od 8,00 zł w PolskiBus
18
6
od 17,00 zł w Neobus
16
5
od 710,00 zł w EuroTicket
14
5
od 12,00 zł w PolskiBus
10
3
od 30,00 zł w albatrosBUS.pl
10
3
od 26,25 zł w Neobus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
30
7
od 125,77 zł w IC Bus
14
7
od 385,98 zł w Jordan Group
10
4
od 303,58 zł w Eurolines Germany
10
5
od 364,30 zł w Bokolina
10
4
od 133,58 zł w STUDENT AGENCY
18
7
od 86,74 zł w ECOLINES