calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 187 611 Połączeń

Bus Utrecht: Rozkład jazdy PKS

PKS Utrecht - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Opłaca się podróżować autobusem. Z CheckMyBus znajdziesz najlepsze i najszybsze firmy autobusowe za pomocą jednego kliknięcia! Chcesz pojechać z przystanku: Utrecht - Dworzec Autobusowy, Utrecht - Westraven Parking P+R albo Utrecht Dworzec Główny - w naszych rozkładach jazdy widzisz czas odjazdu na wszystkich przystankach autobusów dalekobierznych w mieście: Utrecht. Porównaj oferty z firm Baltour, Movelia i Eurolines France i i znajdz odpowiedni autobus do Twojej podróży. Aktualnie są dostępne 712 połączenia autobusowe.

Autobusy z
Utrecht

Rozkład jazdy dla Utrecht
Odjazd: 23 marca 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
05:45
Utrecht Dworzec Główny
Eindhoven Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Utrecht → Eindhoven Lotnisko
 
  
 
08:30
Utrecht Dworzec Główny
Antwerpia
Eurolines France
 
 
Stacje:
Utrecht → Antwerpia
 
  
 
08:45
Utrecht Dworzec Główny
Eindhoven Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Utrecht → Eindhoven Lotnisko
 
  
 
08:50
Utrecht Dworzec Główny
Paryż
FlixBus
 
 
Stacje:
Utrecht → Paryż
 
  
 
09:00
Utrecht Dworzec Główny
Płowdiw
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Utrecht → Płowdiw
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Utrecht

Rozklad jazdy dla Utrecht
Przyjazd: 23 marca 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
10:00
Utrecht Dworzec Główny
Eindhoven Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Eindhoven Lotnisko → Utrecht
 
  
 
10:30
Utrecht Dworzec Główny
Borken
FlixBus
 
 
Stacje:
Borken → Utrecht
 
  
 
11:30
Utrecht Dworzec Główny
Weeze Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Weeze Lotnisko → Utrecht
 
  
 
12:40
Utrecht Dworzec Główny
Duisburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Duisburg → Utrecht
 
  
 
13:00
Utrecht Dworzec Główny
Eindhoven Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Eindhoven Lotnisko → Utrecht
 
  
 póżniej 

Utrecht: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Utrecht - Dworzec Autobusowy
    Jaarbeursplein 19, 3521 Utrecht
  • Utrecht - Westraven Parking P+R
    Griffioenlaan 1, 3526 Utrecht
  • Utrecht Dworzec Główny
    Jaarbeursplein 14 Utrecht