calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 887 645 Połączeń

Bus Amsterdam: Rozkład jazdy PKS

PKS Amsterdam - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Amsterdam

W Amsterdamie znajduje się ponad 400 muzeów, których zbiory obejmują od sztuki klasycznej po popkulturę. Nic dziwnego, że miasto jest uznawane za jedno z największych centrów kulturalnych Europy. W Amsterdamie nie możesz też przegapić szansy odwiedzenia Hortus Botanicus, jednego z najstarszych ogrodów botanicznych na świecie. Zobaczysz tam ponad 9 tysięcy tulipanów i inne kwiaty oraz rośliny z całego świata. Po całodziennym zwiedzaniu musi przyjść czas na relaks i zabawę. Życie nocne Amsterdamu i Dzielnica Czerwonych Latarni pozostawią niezapomniane wrażenia.

Na CheckMyBus możesz wyszukać i porównać tanie połączenia autobusowe do Amsterdamu z wielu europejskich miast. Firmy FlixBus, MeinFernbus, CitybusExpress, OUIBUS, SemiTimes i Eurolines oferują szeroki wybór połączeń i warto porównać ich oferty. W Amsterdamie, autobusy zatrzymują się na 6 głównych dworcach autobusowych, między innymi na: Namely, Amsterdam - Dworzec Amstel, Amsterdam – Prinks Hendrikkade, Amsterdam - Stadionplein. Wszystkie są bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta.

Autobusy z
Amsterdamu

Rozklad jazdy dla Amsterdam
Odjazd: 28 sierpnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
10:45
Amsterdam - Sloterdijk
Paryż
FlixBus
 
 
Stacje:
Amsterdam → Paryż
 
  
 
11:00
Amsterdam - Sloterdijk
Frankfurt Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Amsterdam → Frankfurt Lotnisko
 
  
 
11:00
Amsterdam - Duivendrecht
Bruksela
Eurolines Belgium
 
 
Stacje:
Amsterdam → Bruksela
 
  
 
11:00
Amsterdam Dworzec
Eindhoven Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Amsterdam → Eindhoven Lotnisko
 
  
 
11:00
Amsterdam - Duivendrecht
Bruksela
Eurolines Nederland
 
 
Stacje:
Amsterdam → Bruksela
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Amsterdamu

Rozklad jazdy dla Amsterdam
Przyjazd: 28 sierpnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
14:45
Amsterdam - Sloterdijk
Oberhausen
FlixBus
 
 
Stacje:
Oberhausen → Amsterdam
 
  
 
14:50
Amsterdam - Sloterdijk
Rotterdam
FlixBus
 
 
Stacje:
Rotterdam → Amsterdam
 
  
 
15:16
Amsterdam Dworzec
Eindhoven Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Eindhoven Lotnisko → Amsterdam
 
  
 
16:46
Amsterdam Dworzec
Eindhoven Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Eindhoven Lotnisko → Amsterdam
 
  
 
18:16
Amsterdam Dworzec
Eindhoven Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Eindhoven Lotnisko → Amsterdam
 
  
 póżniej 

Amsterdam: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Amsterdam - Amstel Dworzec
    Julianaplein 5 Amsterdam
    Amsterdam - Amstel Dworzec
  • Amsterdam - Amstel trainstation (Tram Station)
    Julianaplein 1b 1b, 1097 Amsterdam
    Amsterdam - Amstel trainstation (Tram Station)
  • Amsterdam - Bell's Boutique Hotel
    Hemonystraat 10, 1074 BP Amsterdam
    Amsterdam - Bell's Boutique Hotel
  • Amsterdam - Duivendrecht
    Stationsplein, 1115 Amsterdam
    Amsterdam - Duivendrecht
  • Amsterdam - Europaboulevard
    Fraijlemaborg 131, 1102 Amsterdam
    Amsterdam - Europaboulevard
  • Amsterdam – Parking P+R Zeeburg
    Zuiderzeeweg 46B Amsterdam
    Amsterdam – Parking P+R Zeeburg
  • Amsterdam – Prinks Hendrikkade
    Prins Hendrikkade 108, 1011 AK Amsterdam
    Amsterdam – Prinks Hendrikkade
  • Amsterdam - Prins Bernhardplein
    Wibautstraat 922, 1097 Amsterdam
    Amsterdam - Prins Bernhardplein
  • Amsterdam - Rietlandpark
    Eastern Docklands Amsterdam
    Amsterdam - Rietlandpark
  • Amsterdam - Sloterdijk
    Radarweg (Orlyplein), 1043 Amsterdam
    Amsterdam - Sloterdijk
  • Amsterdam - Stadionplein
    Stadionplein Amsterdam
    Amsterdam - Stadionplein
  • Amsterdam Dworzec
    Stationsplein 7 Amsterdam
    Amsterdam Dworzec
  • Amsterdam Hotel Viktoria
    Damrak 1-5 Amsterdam
    Amsterdam Hotel Viktoria

Rozkład jazdy dla Amsterdamu: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Amsterdamem i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.


Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
40
8
od 82,10 zł w Distribusion
40
8
od 68,26 zł w megabus
28
7
od 64,81 zł w STUDENT AGENCY
22
7
od 103,70 zł w Eurolines Germany
26
8
od 37,92 zł w megabus
26
7
od 64,81 zł w OUIBUS
24
7
od 56,17 zł w Eurolines Germany
20
7
od 82,10 zł w FlixBus
20
6
od 64,81 zł w FlixBus
26
7
od 50,56 zł w megabus
16
6
od 118,82 zł w megabus
18
5
od 108,02 zł w Eurolines Germany
20
5
od 77,78 zł w Eurolines Germany
24
6
od 108,02 zł w SemiTimeS
16
7
od 125,31 zł w FlixBus