calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 108 312 Połączeń

Bus Groningen: Rozkład jazdy PKS

PKS Groningen - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie czy chcesz jechać z albo do miasta: Groningen. Podróżuj autobusem najtaniej! Busbud, ECOLINES i Eurolines Germany, są dostawcami autokarów, z których można podróżowac zawsze najtaniej z przystanku: Groningen Dworzec Główny. CheckMyBus to portal porównania autobusów gdzie znajdą Państwo nie tylko wszystkie linie autobusowe, ale także najtańsze połączenie. Znajdź wszystkich dostawców autobusów na pierwszy rzut oka.

Autobusy z
Groningen

Rozkład jazdy dla Groningen
Odjazd: 28 lutego 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
07:15
Groningen Dworzec Główny
Bruksela
FlixBus
 
 
Stacje:
Groningen → Bruksela
 
  
 
08:50
Groningen Dworzec Główny
Isselburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Groningen → Isselburg
 
  
 
09:20
Groningen Dworzec Główny
Moguncja
FlixBus
 
 
Stacje:
Groningen → Moguncja
 
  
 
11:05
Groningen Dworzec Główny
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Groningen → Leverkusen
 
  
 
13:10
Groningen Dworzec Główny
Essen
FlixBus
 
 
Stacje:
Groningen → Essen
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Groningen

Rozklad jazdy dla Groningen
Przyjazd: 28 lutego 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
14:30
Groningen Dworzec Główny
Duisburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Duisburg → Groningen
 
  
 
15:05
Groningen Dworzec Główny
Brema
ECOLINES
 
 
Stacje:
Brema → Groningen
 
  
 
16:05
Groningen Dworzec Główny
Oldenburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Oldenburg → Groningen
 
  
 
17:20
Groningen Dworzec Główny
Leer
FlixBus
 
 
Stacje:
Leer → Groningen
 
  
 
19:00
Groningen Dworzec Główny
Isselburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Isselburg → Groningen
 
  
 póżniej 

Groningen: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Groningen Dworzec Główny
    Stationsweg 9 Groningen