calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 895 421 Połączeń

Bus Akwizgran: Rozkład jazdy PKS

PKS Akwizgran - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Opłaca się podróżować autobusem. Znajdź sam wszystkie korzyści. Na CheckMyBus masz możliwość porównać wszystkie połączenie autobusowe. Ponadto pokażemy Ci drogę, jak również dokładny adres odpowiednich przystanków z mapą. W mieście Akwizgran odjeżdżają autobusy od Aachen Dworzec Główny, Aachen Dworzec Zachodni i Aachen-Hüls Wilmersdorfer Str.. DeinBus.de, Eurolines Germany i FlixBus mają te miasto w ich harmonogramach. Nie ma znaczenia, czy są Tobie ważniejsze cena, wyposażenie, czas trwania podróży lub czas wyjazdu. Na CheckMyBus możesz sam zdecydować którym autobusem podróżujesz. To łatwo: po prostu wybierz połączenie autobusowe, dzień podróży i kliknij na "Znajdź teraz".

Autobusy z
Akwizgran

Rozkład jazdy dla Akwizgran
Odjazd: 30 września 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
18:45
Aachen-Hüls Wilmersdorfer Str.
Frankfurt nad Menem
Eurolines Czech Republic
 
 
Stacje:
Akwizgran → Frankfurt nad Menem
 
  
 
18:45
Aachen-Hüls Wilmersdorfer Str.
Kolonia/Bonn Lotnisko
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Akwizgran → Kolonia/Bonn Lotnisko
 
  
 
19:45
Aachen-Hüls Wilmersdorfer Str.
Londyn
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Akwizgran → Londyn
 
  
 
20:45
Aachen Dworzec Zachodni
Düsseldorf
Distribusion
 
 
Stacje:
Akwizgran → Düsseldorf
 
  
 
20:50
Aachen-Hüls Wilmersdorfer Str.
Frankfurt nad Menem
FlixBus
 
 
Stacje:
Akwizgran → Frankfurt nad Menem
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Akwizgran

Rozklad jazdy dla Akwizgran
Przyjazd: 30 września 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
22:00
Aachen-Hüls Wilmersdorfer Str.
Bonn
FlixBus
 
 
Stacje:
Bonn → Akwizgran
 
  
 
22:00
Aachen-Hüls Wilmersdorfer Str.
Kolonia/Bonn Lotnisko
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Kolonia/Bonn Lotnisko → Akwizgran
 
  
 
23:40
Aachen-Hüls Wilmersdorfer Str.
Düsseldorf
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Düsseldorf → Akwizgran
 
  

Akwizgran: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Aachen Dworzec Główny
    Bahnhofplatz 2a Akwizgran
    Aachen Dworzec Główny
  • Aachen Dworzec Zachodni
    Kühlwetterstraße 18, 52072 Akwizgran
    Aachen Dworzec Zachodni
  • Aachen-Hüls Wilmersdorfer Str.
    Wilmersdorfer Str. 997 Akwizgran
    Aachen-Hüls Wilmersdorfer Str.

Rozkład jazdy dla Akwizgran: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Akwizgran i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
36
7
od 38,67 zł w Eurolines Germany
24
6
od 126,77 zł w FlixBus
26
7
od 21,49 zł w Distribusion
22
5
od 94,54 zł w Postbus
18
6
od 68,75 zł w Postbus
32
5
od 21,49 zł w Postbus
20
5
od 25,78 zł w Eurolines Germany
14
5
od 64,46 zł w Eurolines Germany
16
6
od 60,16 zł w Postbus
16
5
od 68,75 zł w FlixBus
18
5
od 81,65 zł w Postbus
16
5
od 94,54 zł w Postbus
18
5
od 21,49 zł w Postbus
12
4
od 64,46 zł w Eurolines Germany
12
5
od 81,65 zł w Eurolines Germany
12
5
od 42,97 zł w Distribusion
10
4
od 30,08 zł w Eurolines Germany
10
5
od 124,62 zł w FlixBus
8
4
od 25,78 zł w FlixBus
10
4
od 68,75 zł w Postbus
8
4
od 107,43 zł w FlixBus
12
3
od 98,84 zł w FlixBus
8
4
od 81,65 zł w FlixBus
10
4
od 49,42 zł w DeinBus.de

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
20
5
od 81,65 zł w Eurolines Germany
20
5
od 55,86 zł w Eurolines Germany
12
4
od 206,26 zł w Eurolines Germany
12
3
od 597,31 zł w Eurolines Germany
6
2
od 597,31 zł w Eurolines Germany