calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 388 147 Połączeń

Bus Pescara: Rozkład jazdy PKS

PKS Pescara - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Opłaca się podróżować autobusem - odkryj wszystkie korzyści! Na CheckMyBus masz przegląd wszystkich dostępnych firm autokarowych. Ponadto możemy Ci pokazać najlepsze i najszybsze firmy autobusowe i dokładny adres wszystkich przystanków łącznie z mapami. W mieście: Pescara odjeżdżają autobusy z przystanków Pescara Dworzec Autobusowy. Firmy jak TUA, FlixBus i Baltour mają oczywiście te miasto w ich rozkładach jazdy. Bez względu co jest dla Ciebie ważne - wyposażenie, cena, czas trwania podróży lub czas wyjazdu, na CheckMyBus decydujesz Ty, z którym autobusem będziesz podróżował. Wystarczy wybrać trasę, dzień podróży i kliknij na "Znajdź teraz"

Autobusy z
Pescara

Rozkład jazdy dla Pescara
Odjazd: 28 marca 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
07:45
Pescara Dworzec Autobusowy
Foggia
Baltour
 
 
Stacje:
Pescara → Foggia
 
  
 
08:00
Pescara Dworzec Autobusowy
Chieti
TUA
 
 
Stacje:
Pescara → Chieti
 
  
 
08:00
Pescara Dworzec Autobusowy
Warszawa
EuroTicket
 
 
Stacje:
Pescara → Warszawa
 
  
 
08:15
Pescara Dworzec Autobusowy
Rzym
TUA
 
 
Stacje:
Pescara → Rzym
 
  
 
08:45
Pescara Dworzec Autobusowy
Civitanova
Baltour
 
 
Stacje:
Pescara → Civitanova
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Pescara

Rozklad jazdy dla Pescara
Przyjazd: 28 marca 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
10:05
Pescara Dworzec Autobusowy
Bussi sul Tirino
TUA
 
 
Stacje:
Bussi sul Tirino → Pescara
 
  
 
11:35
Pescara Dworzec Autobusowy
Rzym
TUA
 
 
Stacje:
Rzym → Pescara
 
  
 
12:50
Pescara Dworzec Autobusowy
Foggia
Baltour
 
 
Stacje:
Foggia → Pescara
 
  
 
12:50
Pescara Dworzec Autobusowy
Neapol
S.A.T.A.M. Srl
 
 
Stacje:
Neapol → Pescara
 
  
 
13:10
Pescara Dworzec Autobusowy
Rzym
TUA
 
 
Stacje:
Rzym → Pescara
 
  
 póżniej 

Pescara: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Pescara Dworzec Autobusowy
    Via Enzo Ferrari 1, 65124 Pescara