calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 887 645 Połączeń

Bus Pescara: Rozkład jazdy PKS

PKS Pescara - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Opłaca się podróżować autobusem - odkryj wszystkie korzyści! Na CheckMyBus masz przegląd wszystkich dostępnych firm autokarowych. Ponadto możemy Ci pokazać najlepsze i najszybsze firmy autobusowe i dokładny adres wszystkich przystanków łącznie z mapami. W mieście: Pescara odjeżdżają autobusy z przystanków Pescara Dworzec Autobusowy. Firmy jak SAPS S.r.l. (Busweb), Eurolines Germany i Marino Autolinee mają oczywiście te miasto w ich rozkładach jazdy. Bez względu co jest dla Ciebie ważne - wyposażenie, cena, czas trwania podróży lub czas wyjazdu, na CheckMyBus decydujesz Ty, z którym autobusem będziesz podróżował. Wystarczy wybrać trasę, dzień podróży i kliknij na "Znajdź teraz"

Autobusy z
Pescara

Rozkład jazdy dla Pescara
Odjazd: 27 sierpnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
12:20
Pescara Dworzec Autobusowy
Rzym
FlixBus
 
 
Stacje:
Pescara → Rzym
 
  
 
12:40
Pescara Dworzec Autobusowy
Parma
Baltour
 
 
Stacje:
Pescara → Parma
 
  
 
13:35
Pescara Dworzec Autobusowy
Parma
FlixBus
 
 
Stacje:
Pescara → Parma
 
  
 
14:00
Pescara Dworzec Autobusowy
Foggia
SAPS S.r.l. (Busweb)
 
 
Stacje:
Pescara → Foggia
 
  
 
14:15
Pescara Dworzec Autobusowy
Avezzano
ARPA Autolinee
 
 
Stacje:
Pescara → Avezzano
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Pescara

Rozklad jazdy dla Pescara
Przyjazd: 27 sierpnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
15:30
Pescara Dworzec Autobusowy
Rzym
FlixBus
 
 
Stacje:
Rzym → Pescara
 
  
 
17:10
Pescara Dworzec Autobusowy
Porto D'Ascoli
FlixBus
 
 
Stacje:
Porto D'Ascoli → Pescara
 
  
 
18:10
Pescara Dworzec Autobusowy
Bolonia
FlixBus
 
 
Stacje:
Bolonia → Pescara
 
  
 
20:20
Pescara Dworzec Autobusowy
Rzym
FlixBus
 
 
Stacje:
Rzym → Pescara
 
  
 
23:05
Pescara Dworzec Autobusowy
Bolonia
Baltour
 
 
Stacje:
Bolonia → Pescara
 
  
 póżniej 

Pescara: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Pescara Dworzec Autobusowy
    Via Tito de Caesaris 6-8 Pescara
    Pescara Dworzec Autobusowy

Rozkład jazdy dla Pescara: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Pescara i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Włochy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
32
5
od 34,57 zł w Baltour
12
3
od 69,13 zł w Baltour
10
2
od 142,59 zł w Baltour
8
2
od 138,27 zł w FlixBus
4
2
od 64,81 zł w Baltour
10
3
od 4,32 zł w FlixBus
6
2
od 198,76 zł w Baltour

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
16
5
od 159,87 zł w FlixBus
16
4
od 324,07 zł w Marino Autolinee
14
3
od 315,43 zł w Marino Autolinee
12
3
od 324,07 zł w Marino Autolinee