calendar
Więcej opcji wyszukiwania
509 Firm - 1 167 627 Połączeń

Bus Pescara: Rozkład jazdy PKS

PKS Pescara - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Opłaca się podróżować autobusem - odkryj wszystkie korzyści! Na CheckMyBus masz przegląd wszystkich dostępnych firm autokarowych. Ponadto możemy Ci pokazać najlepsze i najszybsze firmy autobusowe i dokładny adres wszystkich przystanków łącznie z mapami. W mieście: Pescara odjeżdżają autobusy z przystanków Pescara Dworzec Autobusowy. Firmy jak FlixBus, SemiTimeS i Baltour mają oczywiście te miasto w ich rozkładach jazdy. Bez względu co jest dla Ciebie ważne - wyposażenie, cena, czas trwania podróży lub czas wyjazdu, na CheckMyBus decydujesz Ty, z którym autobusem będziesz podróżował. Wystarczy wybrać trasę, dzień podróży i kliknij na "Znajdź teraz"

Autobusy z
Pescara

Rozkład jazdy dla Pescara
Odjazd: 24 stycznia 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
03:00
Pescara Dworzec Autobusowy
Ankona
FlixBus
 
 
Stacje:
Pescara → Ankona
 
  
 
03:50
Pescara Dworzec Autobusowy
Rzym
TUA
 
 
Stacje:
Pescara → Rzym
 
  
 
05:00
Pescara Dworzec Autobusowy
Foggia
FlixBus
 
 
Stacje:
Pescara → Foggia
 
  
 
05:00
Pescara Dworzec Autobusowy
Rzym
TUA
 
 
Stacje:
Pescara → Rzym
 
  
 
05:55
Pescara Dworzec Autobusowy
Chieti
TUA
 
 
Stacje:
Pescara → Chieti
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Pescara

Rozklad jazdy dla Pescara
Przyjazd: 24 stycznia 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
08:00
Pescara Dworzec Autobusowy
Chieti
TUA
 
 
Stacje:
Chieti → Pescara
 
  
 
08:45
Pescara Dworzec Autobusowy
Foggia
Baltour
 
 
Stacje:
Foggia → Pescara
 
  
 
09:55
Pescara Dworzec Autobusowy
Rzym
TUA
 
 
Stacje:
Rzym → Pescara
 
  
 
10:05
Pescara Dworzec Autobusowy
Chieti
TUA
 
 
Stacje:
Chieti → Pescara
 
  
 
11:30
Pescara Dworzec Autobusowy
Rzym
FlixBus
 
 
Stacje:
Rzym → Pescara
 
  
 póżniej 

Pescara: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Pescara Dworzec Autobusowy
    Via Tito de Caesaris 6-8 Pescara
    Pescara Dworzec Autobusowy