calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 108 264 Połączeń

Bus Maribor: Rozkład jazdy PKS

PKS Maribor - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Który autobus jedzie do i z miasta: Maribor? CheckMyBus pokazuje Ci rozkład jazdy wszystkich firm autokarowych. Wybierz z wszystkich rezultatów najtańszy autobus i wybierz Twój przystanek odjazdu. W mieście: Maribor autobusy zatrzymują się na przystankach: Maribor Dworzec Autobusowy. Aktualnie są stamtąd dostępne 205 bezpośrednie połączenia, firm autobusowych jak Eurolines Czech Republic, Busbud albo Eurolines Germany. Porównaj wszystkie dane jak: cena, wyposażenie, czas trwania podróży lub czas wyjazdu i rezerwuj Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Maribor

Rozkład jazdy dla Maribor
Odjazd: 25 lutego 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
03:40
Maribor Dworzec Autobusowy
Koprivnica
SemiTimeS
 
 
Stacje:
Maribor → Koprivnica
 
  
 
03:40
Maribor Dworzec Autobusowy
Zagrzeb
Distribusion
 
 
Stacje:
Maribor → Zagrzeb
 
  
 
05:00
Maribor Dworzec Autobusowy
Zagrzeb
Eurolines Czech Republic
 
 
Stacje:
Maribor → Zagrzeb
 
  
 
05:02
Maribor Dworzec Autobusowy
Čakovec
SemiTimeS
 
 
Stacje:
Maribor → Čakovec
 
  
 
05:02
Maribor Dworzec Autobusowy
Zagrzeb
FlixBus
 
 
Stacje:
Maribor → Zagrzeb
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Maribor

Rozklad jazdy dla Maribor
Przyjazd: 25 lutego 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
08:30
Maribor Dworzec Autobusowy
Zagrzeb
Hellö
 
 
Stacje:
Zagrzeb → Maribor
 
  
 
08:45
Maribor Dworzec Autobusowy
Lublana
Distribusion
 
 
Stacje:
Lublana → Maribor
 
  
 
09:35
Maribor Dworzec Autobusowy
Wiedeń
Hellö
 
 
Stacje:
Wiedeń → Maribor
 
  
 
09:45
Maribor Dworzec Autobusowy
Lublana
Distribusion
 
 
Stacje:
Lublana → Maribor
 
  
 
10:45
Maribor Dworzec Autobusowy
Lublana
Distribusion
 
 
Stacje:
Lublana → Maribor
 
  
 póżniej 

Maribor: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Maribor Dworzec Autobusowy
    Mlinska ulica 22 Maribor

Trasy autobusów Maribor: Przegląd najpopularniejszych połączeń

Oto przegląd najczęciej wybieranych połączeń ze stacji lub przystanku Maribor. Wystarczy kliknąć wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!

Połączenia autobusowe (Słowenia)