calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 388 147 Połączeń

Bus Lublana: Rozkład jazdy PKS

PKS Lublana - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Który autobus jedzie do i z miasta: Lublana? CheckMyBus pokazuje Ci harmonogram wszystkich firm autobusowych. Wybierz z wszystkich rezultatów najszybszy autokar i wybierz Twój przystanek odjazdu. W mieście: Lublana autobusy zatrzymują się na przystankach: Lublana Hotel Mons i Ljubljana Dworzec Główny. Obecnie są stamtąd dostępne 386 bezpośrednie połączenia, firm autobusowych jak Baltour, Hellö albo Eurolines Germany. Porównaj wszystkie dane jak: czas wyjazdu, wyposażenie, czas trwania podróży lub cena i rezerwuj Twoje bilety autokarowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Lublana

Rozkład jazdy dla Lublana
Odjazd: 29 marca 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
15:30
Ljubljana Dworzec Główny
Porec
Distribusion
 
 
Stacje:
Lublana → Porec
 
  
 
16:00
Ljubljana Dworzec Główny
Opatija
Distribusion
 
 
Stacje:
Lublana → Opatija
 
  
 
16:10
Ljubljana Dworzec Główny
Triest
Distribusion
 
 
Stacje:
Lublana → Triest
 
  
 
17:00
Ljubljana Dworzec Główny
Rijeka
Autotrans
 
 
Stacje:
Lublana → Rijeka
 
  
 
17:00
Ljubljana Dworzec Główny
Salzburg Lotnisko
Distribusion
 
 
Stacje:
Lublana → Salzburg Lotnisko
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Lublana

Rozklad jazdy dla Lublana
Przyjazd: 29 marca 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
18:30
Ljubljana Dworzec Główny
Triest
Distribusion
 
 
Stacje:
Triest → Lublana
 
  
 
18:45
Ljubljana Dworzec Główny
Lublana Lotnisko
Distribusion
 
 
Stacje:
Lublana Lotnisko → Lublana
 
  
 
19:20
Ljubljana Dworzec Główny
Triest
Distribusion
 
 
Stacje:
Triest → Lublana
 
  
 
19:30
Ljubljana Dworzec Główny
Wenecja - Lotnisko
Distribusion
 
 
Stacje:
Wenecja - Lotnisko → Lublana
 
  
 
20:00
Ljubljana Dworzec Główny
Wenecja - Lotnisko
Distribusion
 
 
Stacje:
Wenecja - Lotnisko → Lublana
 
  
 póżniej 

Lublana: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Ljubljana Dworzec Główny
    Trg Osvobodilne fronte 6 Lublana
  • Lublana Hotel Mons
    Priključek Lj., 1000 Lublana

Trasy autobusów Lublana: Przegląd najpopularniejszych połączeń

Oto przegląd najczęciej wybieranych połączeń ze stacji lub przystanku Lublana. Wystarczy kliknąć wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!