calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 895 652 Połączeń

Bus Bruksela: Rozkład jazdy PKS

PKS Bruksela - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Bruksela

Historia małego chłopca, który w XIV wieku, w czasie wojny uratował oblężoną Brukselę, stała się inspiracją dla najsłynniejszego symbolu miasta. Manneken Pis, siusiający chłopczyk, przyciąga wielu turystów z całego świata, a miejscowi ubierają go w różne okazjonalne stroje. Do tej pory nazbierało się ponad 800 strojów, które są przechowywane w Muzeum Miasta Brukseli. Warto odwiedzić siusiającego chłopca i zobaczyć w co tym razem będzie ubrany. Nie można sobie także odpuścić spaceru po Grand Place, otoczonego gotyckimi budynkami. Miłośnicy sztuki na pewno odnajdą coś dla siebie w jednym z ponad 80 muzeów. Muzeum Instrumentów Muzycznych lub Królewskie Muzea Sztuk Pięknych to najciekawsze z nich.

Dzięki doskonałej sieci drogowej, dotarcie do Brukseli autobusem jest bezproblemowe i wygodne. Na CheckMyBus znajdziesz i porównasz ceny biletów oraz wybierzesz najlepsze połączenie. Firmy megabus UK, Eurolines Francja lub Baltour często oferują promocje na bilety do Brukseli i łatwo znaleźć interesującą ofertę. W mieście, autokary zatrzymują się na dworcach autobusowych: Bruxelles Gare Central, Bruxelles Gare du Nord i Bruxelles Midi/Zuid. Wszystkie są położone niedaleko centrum, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Autobuzy z
Brukseli

Rozklad jazdy dla Bruksela
Odjazd: 29 września 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
18:05
Bruksela - Gare du Nord
Frankfurt nad Menem
FlixBus
 
 
Stacje:
Bruksela → Frankfurt nad Menem
 
  
 
18:15
Bruksela - Gare du Nord
Amsterdam
Eurolines Nederland
 
 
Stacje:
Bruksela → Amsterdam
 
  
 
18:20
Bruksela - Gare du Nord
Paryż
FlixBus
 
 
Stacje:
Bruksela → Paryż
 
  
 
18:30
Bruksela - Gare du Nord
Luksemburg Miasto
Czech Transport
 
 
Stacje:
Bruksela → Luksemburg Miasto
 
  
 
18:45
Bruksela – Stacja Midi/Zuid
Paryż
Eurolines France
 
 
Stacje:
Bruksela → Paryż
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Brukseli

Rozklad jazdy dla Bruksela
Przyjazd: 29 września 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
22:40
Bruksela - Gare du Nord
Paryż
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Paryż → Bruksela
 
  
 
22:45
Bruksela – Stacja Midi/Zuid
Paryż
OUIBUS
 
 
Stacje:
Paryż → Bruksela
 
  
 
22:45
Bruksela - Gare du Nord
Amsterdam
FlixBus
 
 
Stacje:
Amsterdam → Bruksela
 
  
 
23:00
Bruksela – Stacja Midi/Zuid
Amsterdam
OUIBUS
 
 
Stacje:
Amsterdam → Bruksela
 
  
 
23:00
Bruksela - Gare du Nord
Amsterdam
Eurolines Nederland
 
 
Stacje:
Amsterdam → Bruksela
 
  
 póżniej 

Bruksela: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Bruksela
    Bruksela
  • Bruksela - Gare du Nord
    Gare du Nord Bruksela
    Bruksela - Gare du Nord
  • Bruksela – Stacja Midi/Zuid
    Rue de France Bruksela
    Bruksela – Stacja Midi/Zuid
  • Bruksela- Gare Centrum
    Rue du Cardinal Mercier/Loksumstraat Bruksela
    Bruksela- Gare Centrum

Rozkład jazdy dla Brukseli: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Brukselą i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Belgia)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
42
6
od 81,87 zł w Distribusion
52
10
od 44,83 zł w megabus
26
9
od 38,78 zł w FlixBus
34
7
od 38,78 zł w Eurolines Germany
30
6
od 51,71 zł w Eurolines Germany
28
9
od 24,90 zł w megabus
20
6
od 107,72 zł w FlixBus
20
6
od 81,87 zł w FlixBus
20
5
od 116,34 zł w Eurolines Germany
28
8
od 30,16 zł w FlixBus
32
6
od 39,84 zł w megabus
24
5
od 38,78 zł w Eurolines Germany
18
6
od 142,20 zł w FlixBus
18
5
od 103,41 zł w FlixBus