calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 388 147 Połączeń

Bus Gandawa: Rozkład jazdy PKS

PKS Gandawa - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie czy jest to wycieczka na zakupy, albo chcesz odwiedzic twoich znajomych, lub tylko uciec od wszystkiego - następujące operatorzy autobusowe: IC Bus, Eurolines Czech Republic i megabus. obsługują miasto: Gandawa. Wystarczy wpisać cel i dzień i już można jechać! CheckMyBus jest wyszukiwarką autobusów z z którą znajdziesz wszystkie informacje o harmonogramach, wszystkich autobusów obsługujących ten cel/przystanek: Gandawa - Akkerhage - Hotel Campanile, Gandawa Dworzec Glówny i Gent, Sint-Pietersstation. Jesteś oddalony tylko kliknięciem od Twojego biletu autobusowego.

Autobusy z
Gandawa

Rozkład jazdy dla Gandawa
Odjazd: 29 marca 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
15:05
Gandawa - Akkerhage - Hotel Campanile
Londyn
FlixBus
 
 
Stacje:
Gandawa → Londyn
 
  
 
15:25
Gandawa - Akkerhage - Hotel Campanile
Frankfurt Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Gandawa → Frankfurt Lotnisko
 
  
 
15:30
Gandawa Dworzec Glówny
Frankfurt nad Menem
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Gandawa → Frankfurt nad Menem
 
  
 
16:55
Gandawa Dworzec Glówny
Dijon
FlixBus
 
 
Stacje:
Gandawa → Dijon
 
  
 
17:10
Gandawa Dworzec Glówny
Bruksela Lotnisko
Flibco
 
 
Stacje:
Gandawa → Bruksela Lotnisko
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Gandawa

Rozklad jazdy dla Gandawa
Przyjazd: 29 marca 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
17:10
Gandawa - Akkerhage - Hotel Campanile
Lille
FlixBus
 
 
Stacje:
Lille → Gandawa
 
  
 
18:20
Gandawa Dworzec Glówny
Bruksela Lotnisko
Flibco
 
 
Stacje:
Bruksela Lotnisko → Gandawa
 
  
 
18:30
Gandawa Dworzec Glówny
Lille
FlixBus
 
 
Stacje:
Lille → Gandawa
 
  
 
20:45
Gandawa Dworzec Glówny
Bruksela Lotnisko
Flibco
 
 
Stacje:
Bruksela Lotnisko → Gandawa
 
  
 
20:50
Gandawa Dworzec Glówny
Eindhoven
IC Bus
 
 
Stacje:
Eindhoven → Gandawa
 
  
 póżniej 

Gandawa: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Gandawa - Akkerhage - Hotel Campanile
    Akkerhage Gandawa
  • Gandawa Dworzec Glówny
    Dendermondesteenweg 13 Gandawa
  • Gent, Sint-Pietersstation
    48, 9000 Gandawa

Trasy autobusów Gandawa: Przegląd najpopularniejszych połączeń

Oto przegląd najczęciej wybieranych połączeń ze stacji lub przystanku Gandawa. Wystarczy kliknąć wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!