calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 187 631 Połączeń

Bus Antwerpia: Rozkład jazdy PKS

PKS Antwerpia - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Szukasz odpowiedni autobus ,który Ci najlepiej odpowiada? Jeden który możesz tanio i wygodnie rezerwować? CheckMyBus może Ci pomóc! Pokażemy Państwu nie tylko najlepsze oferty z i do miasta: Antwerpia, lecz również wszystkie przystanki autobusów, jak: Antwerpia, Antwerpia – Plantinkaai, Antwerpia Hotel Crowne Plaza, Antwerpia Perron 7 albo Antwerpia – Stacja Antwerpia-Berchem. Proszę tylko połączenie wybrać, podaj dzień podróży i kliknij tylko na "Znajdź teraz!" Otrzymasz przegląd wszystkich dostępnych autobusów i wszystkie dane jak: czas wyjazdu, wyposażenie, czas trwania podróży lub cena. Zdecyduj sam, czy wybierasz OUIBUS, SemiTimeS albo DeinBus.de i rezerwujesz Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Antwerpia

Rozkład jazdy dla Antwerpia
Odjazd: 22 marca 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
10:15
Antwerpia – Plantinkaai
Lyon
Movelia
 
 
Stacje:
Antwerpia → Lyon
 
  
 
11:30
Antwerpia – Plantinkaai
Lille
OUIBUS
 
 
Stacje:
Antwerpia → Lille
 
  
 
11:40
Antwerpia – Stacja Antwerpia-Berchem
Londyn
FlixBus
 
 
Stacje:
Antwerpia → Londyn
 
  
 
12:00
Antwerpia – Stacja Antwerpia-Berchem
Eindhoven Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Antwerpia → Eindhoven Lotnisko
 
  
 
12:05
Antwerpia Hotel Crowne Plaza
Rotterdam
FlixBus
 
 
Stacje:
Antwerpia → Rotterdam
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Antwerpia

Rozklad jazdy dla Antwerpia
Przyjazd: 22 marca 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
12:20
Antwerpia Hotel Crowne Plaza
Eindhoven
FlixBus
 
 
Stacje:
Eindhoven → Antwerpia
 
  
 
14:30
Antwerpia Hotel Crowne Plaza
Rotterdam
FlixBus
 
 
Stacje:
Rotterdam → Antwerpia
 
  
 
15:00
Antwerpia Perron 7
Düsseldorf
IC Bus
 
 
Stacje:
Düsseldorf → Antwerpia
 
  
 
15:40
Antwerpia Hotel Crowne Plaza
Rotterdam
FlixBus
 
 
Stacje:
Rotterdam → Antwerpia
 
  
 
16:20
Antwerpia – Plantinkaai
Lille
OUIBUS
 
 
Stacje:
Lille → Antwerpia
 
  
 póżniej 

Antwerpia: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Antwerpia
    Van Stralenstraat 46 Antwerpia
  • Antwerpia – Plantinkaai
    Plantinkaai 19 Antwerpia
  • Antwerpia – Stacja Antwerpia-Berchem
    Guldenvliesstraat Antwerpia
  • Antwerpia Hotel Crowne Plaza
    Gerard le Grellelaan 10 Antwerpia
  • Antwerpia Perron 7
    Koningin Astridplein 40 Antwerpia