Autokary do Sasolburg

Sprawdź wszystkie połączenia do Sasolburg i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Sasolburg - tanie bilety autobusowe do punktu
 • Intercape
  03:00
  Kroonstad
  Czas jazdy 0h 35m
  03:35
  Sasolburg
  od39,80 zł
 • Intercape
  23:00
  Bloemfontein
  Czas jazdy 4h 35m
  03:35
  Sasolburg
  od43,68 zł
 • Intercape
  18:25
  Grahamstown
  Czas jazdy 12h 40m
  07:05
  Sasolburg
  od111,58 zł
0 Autobusowe
0 Przystanki autobusowe
0 Przewoźnicy
34,86 zł Najtańszy przejazd
Sasolburg w skrócie
Afryka Południowa
77 016
Czy chcesz pojechać autobusem do Sasolburg?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Sasolburg oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Sasolburg dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Sasolburg – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Sasolburg.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Sasolburg, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Sasolburg? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Sasolburg.

Miasta w pobliżu Sasolburg: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Sasolburg znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Johannesburg, Vanderbijlpark albo Carletonville, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Sasolburg z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Nigel, Potchefstroom, Heidelberg (ZA) i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.