Autokary do Vila Nova de Santo André

Sprawdź wszystkie połączenia do Vila Nova de Santo André i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
0 Autobusowe
2 Przystanki autobusowe
0 Przewoźnicy
Vila Nova de Santo André w skrócie
Portugalia
51 280
Euro
Czy chcesz pojechać autobusem do Vila Nova de Santo André?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Vila Nova de Santo André oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Vila Nova de Santo André dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Vila Nova de Santo André – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Vila Nova de Santo André.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Vila Nova de Santo André, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Vila Nova de Santo André? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Vila Nova de Santo André.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Vila Nova de Santo André

Stacje
Santo André (PT)
Vila Nova de Santo André (Portugalia)
Santo André (PT)
2830 Vila Nova de Santo André (Portugalia)

Informacja podróżna: odwiedź Vila Nova de Santo André

Transport publiczny
Vila Nova de Santo André - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę6,71 zł
Bilet miesięczny161,03 zł
Autobusem lub tramwajem8,06 %
Pociągiem lub metrem17,74 %
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans17,08 zł
Taxi średni dystans21,28 zł
Taxi długi dystans35,98 zł
Paliwo6,49 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek35,78 zł
Menu trzydaniowe67,10 zł
Małe cappuccino5,86 zł
Duże piwo beczkowe6,71 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański5,58 zł
Dania mięsne9,55 zł
Butelka wody2,44 zł
Butelka wina (średnia półka)17,89 zł

Miasta w pobliżu Vila Nova de Santo André: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Vila Nova de Santo André znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Lizbona, Venda Nova albo Setúbal, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Vila Nova de Santo André z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Almada, Torres Vedras, Moita i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Lizbona. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.