Autokary do Montevideo

Sprawdź wszystkie połączenia do Montevideo i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Montevideo w skrócie
Czas Lokalny
Kraj Urugwaj
Ludność 1,27 miliona ludności
Autobusowe 25
Przystanki Autobusowe 5
Przewoźnicy 5
Najtańszy Przejazd 137,41 zł
Czy chcesz pojechać autobusem do Montevideo?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Montevideo oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Montevideo dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Montevideo – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Montevideo.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Montevideo, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Montevideo? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Montevideo.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Montevideo

Stacje
Montevideo - Av. Gral. San Martín
Montevideo  (Urugwaj)
Montevideo - Avenida Italia & Avenida Bolivia
Av Italia , 11400  Montevideo  (Urugwaj)
Montevideo - Dworzec Główny
Paraguay S/N , 11800   Montevideo  (Urugwaj)
Montevideo - Terminal de Buquebus Puerto Montevideo
11000  Montevideo  (Urugwaj)
Montevideo - Terminal Tres Cruces
Montevideo  (Urugwaj)

Odkryj inne kierunki

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Montevideo

Miasta w pobliżu Montevideo: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Tanie i wygodne połączenia autobusowe do innych miast

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.