Autokary do Knook

Sprawdź wszystkie połączenia do Knook i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
0 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
0 Przewoźnicy
Knook w skrócie
Wielka Brytania
87
Funt Brytyjski
Czy chcesz pojechać autobusem do Knook?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Knook oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Knook dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Knook – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Knook.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Knook, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Knook? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Knook.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Knook

Stacje
Knook
A36 , BA12 Knook (Wielka Brytania)

Informacja podróżna: odwiedź Knook

Transport publiczny
Knook - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę11,44 zł
Bilet miesięczny327,71 zł
Autobusem lub tramwajem20 %
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans29,13 zł
Taxi średni dystans55,13 zł
Taxi długi dystans146,13 zł
Paliwo5,98 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek62,42 zł
Menu trzydaniowe130,04 zł
Małe cappuccino12,66 zł
Duże piwo beczkowe20,29 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański14,81 zł
Dania mięsne24,27 zł
Butelka wody4,07 zł
Butelka wina (średnia półka)62,42 zł

Miasta w pobliżu Knook: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Knook znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Bristol, Southampton albo Bournemouth, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Knook z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Swindon, Poole, Gloucester i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Bournemouth, Lotnisko Southampton, Lotnisko Bristol. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.