Autokary do Kampung Pasir Gudang Baru

Sprawdź wszystkie połączenia do Kampung Pasir Gudang Baru i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Kampung Pasir Gudang Baru - tanie bilety kolejowe do punktu
 • KTM
  09:15
  Johor Bahru
  Czas jazdy 0h 21m
  09:36
  Kampung Pasir Gudang Baru
  od10,43 zł
 • KTM
  09:49
  Kluang
  Czas jazdy 1h 53m
  11:42
  Kampung Pasir Gudang Baru
  od16,27 zł
Jakie najtańsze bilety autobusowe z Kampung Pasir Gudang Baru znajdujesz najczęściej?
 • City Express
  08:30
  Kampung Pasir Gudang Baru
  Czas jazdy 4h 35m
  13:05
  Kuala Lumpur
  od39,14 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-10-14
72 Autobusowe
2 Przystanki autobusowe
2 Przewoźnicy
10,43 zł Najtańszy przejazd
Kampung Pasir Gudang Baru w skrócie
Malezja
145 639
Ringgit
Czy chcesz pojechać autobusem do Kampung Pasir Gudang Baru?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Kampung Pasir Gudang Baru oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Kampung Pasir Gudang Baru dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Kampung Pasir Gudang Baru – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Kampung Pasir Gudang Baru.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Kampung Pasir Gudang Baru, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Kampung Pasir Gudang Baru? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Kampung Pasir Gudang Baru.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Kampung Pasir Gudang Baru

Stacje
Kampung Pasir Gudang Baru - Bus Terminal
Jalan Mawar Biru , 81700 Kampung Pasir Gudang Baru (Malezja)
Kampung Pasir Gudang Baru - Terminal Masai
Jalan Bayan , 81700 Kampung Pasir Gudang Baru (Malezja)

Miasta w pobliżu Kampung Pasir Gudang Baru: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Kampung Pasir Gudang Baru znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Singapur, Johor Bahru albo Skudai, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Kampung Pasir Gudang Baru z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Kulai, Pontian Kechil, Lotnisko Singapore i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.