PolskiBus rozkład jazdy i bilety

Połączenia autobusowe i przystanki PolskiBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
PolskiBus
Czy chcesz podróżować z PolskiBus?
Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje dotyczące Twojej następnej podróży z PolskiBus: najlepsze połączenia, miejsca docelowe, metody płatności, świadczone usługi i opinie użytkowników!

Jak znaleźć swój bilet PolskiBus?

Na stronie CheckMyBus znajdziesz wszystkie 1954 obecnie dostępne połączenia autobusowe z PolskiBus do 192 miast na całym świecie i będziesz mógł je porównać z połączeniami innych firm dostępnych na naszej stronie. Wystarczy, że wpiszesz w naszym wyszukiwaniu miasto wyjazdu i miasto docelowe, wybierzesz datę podróży, określisz liczbę osób i ruszasz w drogę!

Możesz również posortować wyniki wyszukiwania według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu oraz czasu trwania. Użyj filtrów, aby jeszcze bardziej zawęzić wyniki według liczby przejazdów, konkretnych przystanków, opcji płatności, wyposażenia i usług pokładowych oraz wielu innych, dzięki czemu szybko i łatwo znajdziesz swój PolskiBus bilet.

Usługi pokładowe w autobusach PolskiBus

Tutaj możesz zobaczyć wszystkie usługi, które znajdziesz na pokładzie autobusów PolskiBus:

Bezpłatne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące PolskiBus

Jak znaleźć najtańszy bilet do PolskiBus?

Możesz skorzystać z naszej wyszukiwarki, aby szybko i łatwo znaleźć najtańszy bilet na przejazd z PolskiBus. Skorzystaj z filtra w naszej wyszukiwarce i znajdź wszystkie przejazdy z PolskiBus bezpośrednio.

Z jakim wyprzedzeniem powinienem zarezerwować bilet na PolskiBus?

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli będziesz czekać zbyt długo, możesz zapłacić więcej za bilet autobusowy. My w CheckMyBus ustaliliśmy domyślny czas rezerwacji biletu autobusowego na PolskiBus na około 3 dni przed wyjazdem. Dlatego osoby, które dokonują rezerwacji wcześniej, zazwyczaj oszczędzają więcej.

Jak mogę zarezerwować bilet na PolskiBus?

Korzystając z serwisu CheckMyBus, możesz zobaczyć wszystkie przejazdy oferowane przez PolskiBus. Jeśli na liście wyników wyszukiwania znalazłeś odpowiednią dla siebie wycieczkę, kliknij żółty przycisk przy danej wycieczce. Zostaniesz przekierowany na stronę internetową PolskiBus. Tam będziesz mógł dokończyć swoją rezerwację.

Jakie udogodnienia są dostępne w autobusach PolskiBus?

Na pokładzie PolskiBus autobusów znajdziesz wiele usług: rozkładane fotele, klimatyzacja i gniazdka do ładowania urządzeń elektronicznych są najbardziej powszechne. Przegląd wszystkich oferowanych udogodnień i usług znajdziesz w sekcji Udogodnienia w autobusach PolskiBus.

Jak mogę zapłacić za bilet na przejazd PolskiBus?

Aby sprawdzić, jakie metody płatności oferuje PolskiBus, prosimy o zapoznanie się z Metodami płatności dla PolskiBus. Należy pamiętać, że CheckMyBus pełni jedynie rolę pośrednika, a płatność za bilet dokonywana jest bezpośrednio na rzecz PolskiBus.

Jak mogę ocenić swoją podróż z PolskiBus?

Możesz ocenić swoją podróż z PolskiBus bezpośrednio przez CheckMyBus i podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi podróżnymi. Oceń PolskiBus w skali od 1 * do 5 ***** i powiedz innym swoją opinię o podróży z PolskiBus.

Z jakim wyprzedzeniem można znaleźć przejazdy autobusowe z PolskiBus?

Zazwyczaj można sprawdzić lub zarezerwować przejazdy autobusowe z mniej więcej sześciomiesięcznym wyprzedzeniem. Jeżeli dany przewoźnik oferuje trasę tylko sezonowo, możesz skontaktować się z CheckMyBus. Sprawdzimy wtedy, kiedy odjedzie po Ciebie następny dostępny autobus PolskiBus.

Jak mogę anulować swój bilet autobusowy z PolskiBus?

Zasady anulowania biletów stosowane przez PolskiBus mogą się różnić w zależności od klasy biletu, poszczególnych podróży lub ewentualnych promocji. Aby sprawdzić, czy możesz anulować swój bilet, sugerujemy sprawdzenie zasad wymienionych podczas procesu rezerwacji PolskiBus. Aby uzyskać więcej informacji na temat anulowania i zmiany harmonogramu, poszukaj Warunków na stronie internetowej firmy.

Recenzje i doświadczenia dla PolskiBus

Czy chciałbyś podzielić się swoimi doświadczeniami z PolskiBus? Zostaw opinię!

10 opinii o PolskiBus

Oceny w Polsce
6
Oceny międzynarodowe
4
Najnowsze opinie klientów w Polsce

Halina, 04.08.2017
Halina, 04.08.2017
Halina, 04.08.2017
Halina, 04.08.2017

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.