OUIBUS: Wszystkie informacje o autobusach i celach podróży, cenach i przystankach

OUIBUS: połączenia autobusowe, przystanki i opinie użytkowników

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
1378 Firm - 5 134 788 Połączeń
Najlepsze ofertyPorównaj i zaoszczędź średnio 70 %
Najlepsze połączeniaDopasowane wyniki na całym świecie
Prosto i przejrzyścieWyszukaj jednym kliknięciem
OUIBUS
We wrześniu 2015 roku, francuski operator autobusowy iDBUS zmienił nazwę na OUIBUS. Firma autobusowa należy do francuskich Kolei Państwowych SNCF i prowadzi linie autobusowe we Francji oraz połączenia do wielu innych krajów europejskich. Harmonogran tej firmy obejmuje takie miasta jak Paryż, Lyon i Tuluz oraz także mniejsze cele, jak Bordeaux, Strasburg i Tours. Również pod nową nazwą są dostępne dla pasażerów takie same udogodnienia jak w IDBus: Tak więc, w nowoczesnych i dostępnych autobusach dla niepełnosprawnych na każdej podróży, firma oferuje między innymi darmowe WiFi. Autokary firmy OUIBUS łączą 543 miast w wielu krajach europejskich, jak w Francji, Niemczech, Hiszpanii i Włoszech. Obecnie całkowita liczba połączeń tej firmy wynosi 38906 połączeń.

Wskazówka: Przy wejściu nie potrzebujesz biletu, ważny dowód osobisty jest wystarczający. Dzieci 0 do 2 lat płacą tylko połowę, podczas podróży z rodzicami. OUIBUS oferuje specjalne stawki na wycieczki grupowe. Ponadto, w ciągu roku są różne discoverer oferty i promocje dostępne.

Informacja: Serwis dla autostopowiczów BlaBlaCar przejął operatora OUIBUS od francuskiej, państwowej firmy kolejowej SNCF.

W dniu 24 czerwca 2019 r. autobusy z logiem BlaBlaBus rozpoczną kursowanie po niemieckich oraz francuskich trasach. Niedługo pojawią się również na włoskich drogach. Bilety na przejazdy można rezerwować od 11 czerwca – obecnie znajdują się one w promocyjnej cenie 0,99 Euro.

Informacje o wyposażeniu autobusów, trasach, cenach i jakości usług firmy BlaBlaBus

bezpłatne:
  • Wifi
  • Toalety
  • Gniazdka
  • Klimatyzacja
  • XXL Miejsce na nogi
  • Transport bagażu podręcznego
  • Transport bagażu
  • Możliwość rezerwacji miejsc

47 opinii o BlaBlaBus

Ocena w kraju Polska
1.0
 2
5 Gwiazdek
4 Gwiazdek
3 Gwiazdek
2 Gwiazdek
1 Gwiazdka
Ocena w innych krajach
 45
5 Gwiazdek
4 Gwiazdek
3 Gwiazdek
2 Gwiazdek
1 Gwiazdka


Najnowsze opinie klientów w Polsce


, 05.04.2018   
Nie skorzystałabym z usług tej firmy ponownie nawet gdyby rozdawali bile ... Nie skorzystałabym z usług tej firmy ponownie nawet gdyby rozdawali bilety za darmo. Autobus na który kupiłam bilet nigdy się nie pojawił, co więcej, pracownicy dworca zgodznie twierdzą, że nigdy nie widzieli autobusu tej firmy, a według rozkładu Ouibus odjeżdżają stamtąd codziennie... Nie tylko straciłam pieniądze za bilet, ale także za hotel, który miałam zarezerwowany na tamtą noc. Jeszcze większy cyrk miał miejsce kiedy napisałam maila z reklamacją. Pracownicy kłamią, że autobus przyjechał, "jedynie" z godzinnym opóźnieniem, podczas gdy ja czekałam na dworcu ponad 1.5 godziny. Po nieprzyjemnej wymianie maili, zaoferowali z łaską, że w drodze wyjątku zwrócą mi ... 5 euro! Tą firmę powinno się podać do sądu.
Opinie klientów o BlaBlaBus w Polsce

, 05.04.2018   
Nie skorzystałabym z usług tej firmy ponownie nawet gdyby rozdawali bilety za darmo. Autobus na który kupiłam bilet nigdy się nie pojawił, co więcej, pracownicy dworca zgodznie twierdzą, że nigdy nie ... Nie skorzystałabym z usług tej firmy ponownie nawet gdyby rozdawali bilety za darmo. Autobus na który kupiłam bilet nigdy się nie pojawił, co więcej, pracownicy dworca zgodznie twierdzą, że nigdy nie widzieli autobusu tej firmy, a według rozkładu Ouibus odjeżdżają stamtąd codziennie... Nie tylko straciłam pieniądze za bilet, ale także za hotel, który miałam zarezerwowany na tamtą noc. Jeszcze większy cyrk miał miejsce kiedy napisałam maila z reklamacją. Pracownicy kłamią, że autobus przyjechał, "jedynie" z godzinnym opóźnieniem, podczas gdy ja czekałam na dworcu ponad 1.5 godziny. Po nieprzyjemnej wymianie maili, zaoferowali z łaską, że w drodze wyjątku zwrócą mi ... 5 euro! Tą firmę powinno się podać do sądu.


, 06.11.2017   
Myślę że sytuacja którą przeżyłem z ouibus wystarczy do opisania tej firmy. Autobus z Paryża wyjechał z opóźnieniem czterdziestominutowym, po czym około 3 godzin kręcilismy się po przedmieściach Pary ... Myślę że sytuacja którą przeżyłem z ouibus wystarczy do opisania tej firmy. Autobus z Paryża wyjechał z opóźnieniem czterdziestominutowym, po czym około 3 godzin kręcilismy się po przedmieściach Paryża bo kierowca nie wiedział gdzie jest następny przystanek. Przyrzekam, nie zmyśliłem, choć sam nie wierze

Twój email pozostanie ukryty. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. *


Dziękujemy za Twój komentarz, Oczekuje on teraz na zatwierdzenie.

Oceń BlaBlaBus

Drogi Użytkowniku, Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Napisz opinię na temat firmy autobusowej i podziel się z innymi swoimi doświadczeniami. Opisz swoje doświadczenia w sposób sprawiedliwy i z zachowaniem zasad netetykiety.

Twój email pozostanie ukryty. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. *


Dziękujemy za Twój komentarz, Oczekuje on teraz na zatwierdzenie.
Możesz dodać tylko jeden komentarz dziennie.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie