Autokary do Dudelange

Sprawdź wszystkie połączenia do Dudelange i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
0 Autobusowe
4 Przystanki autobusowe
0 Przewoźnicy
22,31 zł Najtańszy przejazd
Dudelange w skrócie
Luksemburg
18 013
Czy chcesz pojechać autobusem do Dudelange?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Dudelange oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Dudelange dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Dudelange – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Dudelange.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Dudelange, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Dudelange? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Dudelange.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Dudelange

Stacje
Dudelange
Dudelange (Luksemburg)
Dudelange - Burange
Dudelange (Luksemburg)
Dudelange - Usines
Dudelange (Luksemburg)
Dudelange - Ville
Dudelange (Luksemburg)

Informacja podróżna: odwiedź Dudelange

Transport publiczny
Dudelange - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę9,11 zł
Bilet miesięczny113,83 zł
Autobusem lub tramwajem33,33 %
Pociągiem lub metrem6,67 %
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans24,02 zł
Taxi średni dystans49,30 zł
Taxi długi dystans137,78 zł
Paliwo4,89 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek72,85 zł
Menu trzydaniowe159,37 zł
Małe cappuccino14,37 zł
Duże piwo beczkowe22,77 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański10,68 zł
Dania mięsne18,30 zł
Butelka wody4,04 zł
Butelka wina (średnia półka)25,04 zł

Miasta w pobliżu Dudelange: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Dudelange znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Saarbrücken, Metz albo Trewir, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Dudelange z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Luksemburg Miasto, Thionville, Völklingen i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Luxemburg. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.