Autokary do Contursi

Sprawdź wszystkie połączenia do Contursi i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Contursi - tanie bilety autobusowe z punktu
 • Autolinee Miccolis
  18:25
  Contursi
  Czas jazdy 0h 40m
  19:05
  Potenza
  od58,05 zł
81 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
5 Przewoźnicy
58,05 zł Najtańszy przejazd
Contursi w skrócie
Włochy
1 865
Euro
Czy chcesz pojechać autobusem do Contursi?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Contursi oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Contursi dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Contursi – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Contursi.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Contursi, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Contursi? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Contursi.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Contursi

Stacje
SP65 , 84026 Contursi (Włochy)

Informacja podróżna: odwiedź Contursi

Transport publiczny
Contursi - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę5,28 zł
Bilet miesięczny131,93 zł
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans15,83 zł
Taxi średni dystans25,51 zł
Taxi długi dystans59,39 zł
Paliwo7,05 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek43,98 zł
Menu trzydaniowe87,96 zł
Małe cappuccino5,28 zł
Duże piwo beczkowe12,09 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański9,75 zł
Dania mięsne13,68 zł
Butelka wody3,22 zł
Butelka wina (średnia półka)26,39 zł

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Contursi


Miasta w pobliżu Contursi: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe
Kilka miejscowości w pobliżu Contursi znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Salerno, Castellammare di Stabia albo Potenza, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Contursi z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Benevento, Cava de' Tirreni, Avellino i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.