Autokary do Chiclayo

Sprawdź wszystkie połączenia do Chiclayo i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Chiclayo - tanie bilety autobusowe do punktu
 • Oltursa
  18:30
  Trujillo Dworzec Główny Autobusowy
  Czas jazdy 4h 0m
  22:30
  Chiclayo
  od34,33 zł
Jakie najtańsze bilety autobusowe do Chiclayo znajdujesz najczęściej?
 • Movil Bus
  18:30
  Lima - Dworzec Główny Autobusowy
  Czas jazdy 14h 13m
  08:43
  Chiclayo
  od38,26 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-07-01
117 Autobusowe
3 Przystanki autobusowe
4 Przewoźnicy
29,43 zł Najtańszy przejazd
Chiclayo w skrócie
Peru
0,58 miliona ludności
Sol
Czy chcesz pojechać autobusem do Chiclayo?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Chiclayo oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Chiclayo dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Chiclayo – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Chiclayo.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Chiclayo, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Chiclayo? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Chiclayo.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Chiclayo

Stacje
Chiclayo
Chiclayo (Peru)
Chiclayo - Terminal Bolognesi
Chiclayo (Peru)
Chiclayo - Terminal Plaza Norte
Avenida Augusto B Leguia , 5174 Chiclayo (Peru)
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.