Autokary do Avrig

Sprawdź wszystkie połączenia do Avrig i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jakie najtańsze bilety autobusowe do Avrig znajdujesz najczęściej?
 • MementoBUS
  09:30
  Kronsztad
  Czas jazdy 3h 0m
  12:30
  Avrig
  od26,84 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2019-09-21
0 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
0 Przewoźnicy
26,84 zł Najtańszy przejazd
Avrig w skrócie
Rumunia
14 032
Czy chcesz pojechać autobusem do Avrig?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Avrig oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Avrig dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Avrig – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Avrig.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Avrig, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Avrig? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Avrig.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Avrig

Stacje
Avrig
Strada Gării 29, 555200 Avrig (Rumunia)

Informacja podróżna: odwiedź Avrig

Transport publiczny
Avrig - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę1,82 zł
Bilet miesięczny45,44 zł
Autobusem lub tramwajem20 %
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans3,64 zł
Taxi średni dystans7,28 zł
Taxi długi dystans20,02 zł
Paliwo4,52 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek18,18 zł
Menu trzydaniowe45,44 zł
Małe cappuccino5,27 zł
Duże piwo beczkowe4,57 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański4,40 zł
Dania mięsne6,52 zł
Butelka wody2,25 zł
Butelka wina (średnia półka)13,63 zł

Miasta w pobliżu Avrig: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Avrig znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Sybin, Alba Iulia albo Sighișoara, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Avrig z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Fogarasz, Mühlbach, RO, Tălmaciu i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.