Autokary do Ans

Sprawdź wszystkie połączenia do Ans i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Obecnie nie znajdujemy połączeń z i do Ans. Poniżej znajdziesz najtańsze przejazdy autokarowe w okolicy oraz alternatywne środki transportu.
 • FlixBus
  06:05
  Kolding - Busterminal
  Czas jazdy 1h 20m
  07:25
  Aarhus - Dworzec Główny Autobusowy
  od24,09 zł
 • FlixBus
  22:30
  Aarhus - Dworzec Główny Autobusowy
  Czas jazdy 1h 20m
  23:50
  Kolding - Busterminal
  od24,09 zł
 • FlixBus
  09:10
  Aalborg - Busterminal
  Czas jazdy 1h 45m
  10:55
  Aarhus - Dworzec Główny Autobusowy
  od36,44 zł
 • FlixBus
  12:10
  Aarhus - Dworzec Główny Autobusowy
  Czas jazdy 1h 50m
  14:00
  Aalborg - Busterminal
  od36,44 zł
 • FlixBus
  13:30
  Aarhus - Dworzec Główny Autobusowy
  Czas jazdy 3h 50m
  17:20
  Kopenhaga - Ingerslevsgade DGI
  od42,61 zł
 • FlixBus
  22:30
  Aarhus - Dworzec Główny Autobusowy
  Czas jazdy 2h 35m
  01:05
  Flensburg - Dworzec
  od54,96 zł
 • FlixBus
  07:30
  Aarhus - Dworzec Główny Autobusowy
  Czas jazdy 4h 20m
  11:50
  Lotnisko Kopenhaga
  od67,32 zł
0 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
0 Przewoźnicy
24,09 zł Najtańszy przejazd
Ans w skrócie
Dania
1 900
Czy chcesz pojechać autobusem do Ans?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Ans oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Ans dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Ans – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Ans.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Ans, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Ans? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Ans.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Ans

Stacje
Ans - Rutebilstation
8643  Ans (Dania)

Miasta w pobliżu Ans: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Ans znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Aarhus, Randers albo Vejle, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Ans z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Horsens, Herning, Silkeborg i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.