calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 628 562 Połączeń

Bus Tybinga: Rozkład jazdy PKS

PKS Tybinga - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź autokar do (lub) z Berlina, który najbardziej Ci odpowiada! Sprawdź wszystkie dostępne linie autobusowe i wszystkie przystanki. Masz wybór, jedź od Tübingen Dworzec Główny or Tübingen H-Betrieb Kocher. Co jest dla Ciebie ważne? Czy cena, wyposażenie, czas trwania podróży lub czas wyjazdu. Porównaj na CheckMyBus trase od FlixBus, DeinBus.de and Eurolines Germany i zdecyduj sam, z którym autobusem chcesz jechać.

Autobusy z
Tybinga

Rozkład jazdy dla Tybinga
Odjazd: 30 czerwca 2016

 WyjazdPrzystanekBus doDostawca 
 
06:10
Tübingen Dworzec Główny
Fryburg Bryzgowijski
FlixBus
 
 
Stacje:
Tybinga → Fryburg Bryzgowijski
 
  
 
06:40
Tübingen Dworzec Główny
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Tybinga → Heidelberg
 
  
 
06:45
Tübingen Dworzec Główny
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Tybinga → Heidelberg
 
  
 
07:00
Tübingen Dworzec Główny
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Tybinga → Monachium
 
  
 
07:25
Tübingen Dworzec Główny
Heidelberg
Postbus
 
 
Stacje:
Tybinga → Heidelberg
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Tybinga

Rozklad jazdy dla Tybinga
Przyjazd: 30 czerwca 2016

 PzyjazdPrzystanekBus zDostawca 
 
08:55
Tübingen Dworzec Główny
Villingen-Schwenningen
FlixBus
 
 
Stacje:
Villingen-Schwenningen → Tybinga
 
  
 
10:35
Tübingen Dworzec Główny
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Tybinga
 
  
 
10:50
Tübingen Dworzec Główny
Konstancja
FlixBus
 
 
Stacje:
Konstancja → Tybinga
 
  
 
10:55
Tübingen Dworzec Główny
Villingen-Schwenningen
FlixBus
 
 
Stacje:
Villingen-Schwenningen → Tybinga
 
  
 
11:20
Tübingen Dworzec Główny
Monachium
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Monachium → Tybinga
 
  
 póżniej 

Tybinga: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Tübingen Dworzec Główny
    Europaplatz 9 Tybinga
    Tübingen Dworzec Główny
  • Tübingen H-Betrieb Kocher
    August-Bebel-Straße 13/2 Tybinga
    Tübingen H-Betrieb Kocher

Rozkład jazdy dla Tybinga: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Tybinga i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
24
4
od 84,09 zł w FlixBus
26
5
od 50,89 zł w DeinBus.de
14
4
od 84,09 zł w FlixBus
22
5
od 33,19 zł w DeinBus.de
14
4
od 50,89 zł w Postbus
12
5
od 74,79 zł w Postbus
24
4
od 22,13 zł w Postbus
10
4
od 84,09 zł w FlixBus
8
4
od 39,83 zł w FlixBus
14
3
od 61,52 zł w Postbus
14
3
od 35,40 zł w FlixBus
12
5
od 35,40 zł w DeinBus.de
8
3
od 84,09 zł w FlixBus
6
3
od 26,55 zł w FlixBus
6
3
od 30,98 zł w Postbus
10
3
od 92,94 zł w FlixBus
10
3
od 75,23 zł w Postbus
8
3
od 84,09 zł w FlixBus
8
4
od 84,09 zł w Postbus
8
4
od 53,11 zł w Postbus
6
3
od 26,55 zł w DeinBus.de
8
3
od 39,83 zł w Postbus
8
3
od 30,98 zł w FlixBus