calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 901 566 Połączeń

Bus Tybinga: Rozkład jazdy PKS

PKS Tybinga - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź autokar do (lub) z Berlina, który najbardziej Ci odpowiada! Sprawdź wszystkie dostępne linie autobusowe i wszystkie przystanki. Masz wybór, jedź od Tübingen Dworzec Główny albo Tübingen H-Betrieb Kocher. Co jest dla Ciebie ważne? Czy cena, wyposażenie, czas trwania podróży lub czas wyjazdu. Porównaj na CheckMyBus trase od Deutsche Bahn, Postbus i FlixBus i zdecyduj sam, z którym autobusem chcesz jechać.

Autobusy z
Tybinga

Rozkład jazdy dla Tybinga
Odjazd: 26 września 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
14:00
Tübingen Dworzec Główny
Würzburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Tybinga → Würzburg
 
  
 
14:15
Tübingen Dworzec Główny
Frankfurt nad Menem
FlixBus
 
 
Stacje:
Tybinga → Frankfurt nad Menem
 
  
 
14:25
Tübingen Dworzec Główny
Ulm
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Tybinga → Ulm
 
  
 
14:35
Tübingen Dworzec Główny
Innsbruck
FlixBus
 
 
Stacje:
Tybinga → Innsbruck
 
  
 
15:00
Tübingen Dworzec Główny
Konstancja
FlixBus
 
 
Stacje:
Tybinga → Konstancja
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Tybinga

Rozklad jazdy dla Tybinga
Przyjazd: 26 września 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
15:45
Tübingen Dworzec Główny
Singen
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Singen → Tybinga
 
  
 
18:05
Tübingen Dworzec Główny
Villingen-Schwenningen
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Villingen-Schwenningen → Tybinga
 
  
 
18:15
Tübingen Dworzec Główny
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Tybinga
 
  
 
18:55
Tübingen Dworzec Główny
Heilbronn
Postbus
 
 
Stacje:
Heilbronn → Tybinga
 
  
 
19:25
Tübingen Dworzec Główny
Villingen-Schwenningen
FlixBus
 
 
Stacje:
Villingen-Schwenningen → Tybinga
 
  
 póżniej 

Tybinga: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Tübingen Dworzec Główny
    Europaplatz 9 Tybinga
    Tübingen Dworzec Główny
  • Tübingen H-Betrieb Kocher
    August-Bebel-Straße 13/2 Tybinga
    Tübingen H-Betrieb Kocher

Rozkład jazdy dla Tybinga: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Tybinga i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
26
5
od 81,75 zł w FlixBus
26
5
od 49,48 zł w DeinBus.de
16
5
od 72,72 zł w Postbus
14
4
od 81,75 zł w FlixBus
14
4
od 49,48 zł w Postbus
22
5
od 32,27 zł w DeinBus.de
26
4
od 21,51 zł w Postbus
10
4
od 81,75 zł w FlixBus
14
3
od 59,81 zł w Postbus
16
3
od 34,42 zł w FlixBus
10
4
od 38,73 zł w Postbus
8
3
od 81,75 zł w FlixBus
8
4
od 38,73 zł w FlixBus
12
5
od 34,42 zł w DeinBus.de
6
3
od 25,82 zł w FlixBus
12
3
od 30,12 zł w FlixBus
10
3
od 90,36 zł w FlixBus
6
3
od 25,82 zł w DeinBus.de
6
3
od 30,12 zł w Postbus
8
3
od 81,75 zł w FlixBus
10
3
od 73,15 zł w Postbus
8
4
od 81,75 zł w Postbus
8
4
od 51,63 zł w Postbus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
8
3
od 64,54 zł w FlixBus
10
2
od 187,17 zł w FlixBus
4
2
od 163,08 zł w FlixBus