calendar
Więcej opcji wyszukiwania
487 Firm - 1 063 566 Połączeń

Bus Kopenhaga: Rozkład jazdy PKS

PKS Kopenhaga - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Kopenhaga

Kopenhaga, uznawana za miasto w którym żyje się najlepiej na świecie, daje mnóstwo powodów, by się w niej zakochać. To przyjazne, portowe miasto jest również znane ze znakomitego wzornictwa i na pewno zachwyci Cię ciekawym połączeniem średniowiecznej architektury z nowoczesnymi budynkami w charakterystycznym, skandynawskim stylu. Przechadzając się po Frederiksstaden możesz zobaczyć kościół Fryderyka, z XVII wieku i Pałac Królewski Amalienborg. Wędrując odrobinę dalej, dotrzesz do Ørestad, gdzie zobaczysz nowoczesna architekturę, reprezentowaną przez centra handlowe i biurowce. Jeśli chcesz się trochę zrelaksować, udaj się do Zamku Rosenborg lub do ogrodów królewskich.

Stolica Danii jest doskonale skomunikowana z innymi miastami w kraju i w Europie. Firmy autobusowe FlixBus, Swebus lub Berlin Linien Bus oferują dogodne połączenia, a CheckMyBus pomoze Ci znaleźć to najlepsze i najtańsze. Korzystaj z naszego portalu, żeby wyszukiwać i porównywać bilety autokarowe. W Kopenhadze, autobusy zatrzymują się na kilku dworcach. Kopenhaga Dworzec Główny i Kopenhaga Ingerslevsgade v / DGI znajdują się najbliżej centrum i zapewniają najlepsze połączenie z interesującymi miejscami w mieście.

Autobusy z
Kopenhagi

Rozklad jazdy dla Kopenhaga
Odjazd: 9 grudnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
14:20
Kopenhaga Dworzec Główny
Malmö
Swebus
 
 
Stacje:
Kopenhaga → Malmö
 
  
 
15:15
Kopenhaga Ingerslevsgade v/DGI
Hamburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Kopenhaga → Hamburg
 
  
 
16:10
Kopenhaga Dworzec Główny
Brema
Swebus
 
 
Stacje:
Kopenhaga → Brema
 
  
 
16:10
Kopenhaga Dworzec Główny
Hamburg
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Kopenhaga → Hamburg
 
  
 
16:15
Kopenhaga Dworzec Główny
Jönköping
Swebus
 
 
Stacje:
Kopenhaga → Jönköping
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Kopenhagi

Rozklad jazdy dla Kopenhaga
Przyjazd: 9 grudnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
19:00
Kopenhaga Dworzec Główny
Rostock
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Rostock → Kopenhaga
 
  
 
19:05
Kopenhaga Ingerslevsgade v/DGI
Rostock
FlixBus
 
 
Stacje:
Rostock → Kopenhaga
 
  
 
19:20
Kopenhaga Dworzec Główny
Lund
Swebus
 
 
Stacje:
Lund → Kopenhaga
 
  
 
19:20
Kopenhaga Dworzec Główny
Vejle
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Vejle → Kopenhaga
 
  
 
23:15
Kopenhaga Ingerslevsgade v/DGI
Malmö
FlixBus
 
 
Stacje:
Malmö → Kopenhaga
 
  
 póżniej 

Kopenhaga: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Kopenhaga Dworzec Główny
    Ingerslevsgade 1 Kopenhaga
    Kopenhaga Dworzec Główny
  • Kopenhaga Ingerslevsgade v/DGI
    Ingerslevsgade, 1704 Kopenhaga
    Kopenhaga Ingerslevsgade v/DGI
  • Kopenhaga Lotnisko
    Terminal 2, 2770 Kopenhaga
    Kopenhaga Lotnisko

Rozkład jazdy dla Kopenhagi: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Kopenhagą i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.