calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 902 259 Połączeń

Bus Kopenhaga: Rozkład jazdy PKS

PKS Kopenhaga - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Kopenhaga

Kopenhaga, uznawana za miasto w którym żyje się najlepiej na świecie, daje mnóstwo powodów, by się w niej zakochać. To przyjazne, portowe miasto jest również znane ze znakomitego wzornictwa i na pewno zachwyci Cię ciekawym połączeniem średniowiecznej architektury z nowoczesnymi budynkami w charakterystycznym, skandynawskim stylu. Przechadzając się po Frederiksstaden możesz zobaczyć kościół Fryderyka, z XVII wieku i Pałac Królewski Amalienborg. Wędrując odrobinę dalej, dotrzesz do Ørestad, gdzie zobaczysz nowoczesna architekturę, reprezentowaną przez centra handlowe i biurowce. Jeśli chcesz się trochę zrelaksować, udaj się do Zamku Rosenborg lub do ogrodów królewskich.

Stolica Danii jest doskonale skomunikowana z innymi miastami w kraju i w Europie. Firmy autobusowe FlixBus, Swebus lub Berlin Linien Bus oferują dogodne połączenia, a CheckMyBus pomoze Ci znaleźć to najlepsze i najtańsze. Korzystaj z naszego portalu, żeby wyszukiwać i porównywać bilety autokarowe. W Kopenhadze, autobusy zatrzymują się na kilku dworcach. Kopenhaga Dworzec Główny i Kopenhaga Ingerslevsgade v / DGI znajdują się najbliżej centrum i zapewniają najlepsze połączenie z interesującymi miejscami w mieście.

Autobusy z
Kopenhagi

Rozklad jazdy dla Kopenhaga
Odjazd: 28 września 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
06:30
Kopenhaga Dworzec Główny
Praga
Eurolines Czech Republic
 
 
Stacje:
Kopenhaga → Praga
 
  
 
06:30
Kopenhaga Ingerslevsgade v/DGI
Kolonia/Bonn Lotnisko
Postbus
 
 
Stacje:
Kopenhaga → Kolonia/Bonn Lotnisko
 
  
 
06:30
Kopenhaga Dworzec Główny
Kolonia/Bonn Lotnisko
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Kopenhaga → Kolonia/Bonn Lotnisko
 
  
 
08:00
Kopenhaga Ingerslevsgade v/DGI
Kolonia/Bonn Lotnisko
Postbus
 
 
Stacje:
Kopenhaga → Kolonia/Bonn Lotnisko
 
  
 
08:00
Kopenhaga Dworzec Główny
Hamburg
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Kopenhaga → Hamburg
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Kopenhagi

Rozklad jazdy dla Kopenhaga
Przyjazd: 28 września 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
09:20
Kopenhaga Ingerslevsgade v/DGI
Hamburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Hamburg → Kopenhaga
 
  
 
11:55
Kopenhaga Ingerslevsgade v/DGI
Malmö
FlixBus
 
 
Stacje:
Malmö → Kopenhaga
 
  
 
13:50
Kopenhaga Dworzec Główny
Brema
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Brema → Kopenhaga
 
  
 
14:00
Kopenhaga Ingerslevsgade v/DGI
Dortmund
FlixBus
 
 
Stacje:
Dortmund → Kopenhaga
 
  
 
15:15
Kopenhaga Dworzec Główny
Berlin
Distribusion
 
 
Stacje:
Berlin → Kopenhaga
 
  
 póżniej 

Kopenhaga: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Kopenhaga Dworzec Główny
    Ingerslevsgade 1 Kopenhaga
    Kopenhaga Dworzec Główny
  • Kopenhaga Ingerslevsgade v/DGI
    Ingerslevsgade, 1704 Kopenhaga
    Kopenhaga Ingerslevsgade v/DGI
  • Kopenhaga Lotnisko
    Terminal 2 Kopenhaga
    Kopenhaga Lotnisko

Rozkład jazdy dla Kopenhagi: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Kopenhagą i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.


Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
44
10
od 64,41 zł w FlixBus
18
7
od 68,27 zł w FlixBus
20
6
od 111,64 zł w Eurolines Germany
36
8
od 55,82 zł w Eurolines Germany
14
6
od 81,58 zł w Eurolines Germany
14
5
od 167,02 zł w FlixBus
16
6
od 321,59 zł w Swebus
12
6
od 167,45 zł w FlixBus
8
4
od 102,62 zł w FlixBus
10
4
od 193,22 zł w FlixBus
8
3
od 179,90 zł w FlixBus
6
3
od 223,27 zł w Eurolines Germany
6
3
od 180,33 zł w FlixBus