calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 388 147 Połączeń

Bus Göteborg: Rozkład jazdy PKS

PKS Göteborg - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Opłaca się podróżować autokarem. Znajdź sam wszystkie korzyści. Na CheckMyBus masz możliwość porównać wszystkie linie autokarowe. Ponadto pokażemy Ci drogę, jak również dokładny adres odpowiednich przystanków z mapą. W mieście Göteborg odjeżdżają autobusy od Göteborg, Göteborg Dworzec Główny Liseberg i Göteborg Nils Ericsonterminal. Eurolines Czech Republic, Bohemian Lines i Swebus mają te miasto w ich harmonogramach. Nie ma znaczenia, czy są Tobie ważniejsze wyposażenie, cena, czas trwania podróży lub czas wyjazdu. Na CheckMyBus możesz sam zdecydować którym autokarem podróżujesz. To łatwo: po prostu wybierz trase, dzień podróży i kliknij na "Znajdź teraz".

Autobusy z
Göteborg

Rozkład jazdy dla Göteborg
Odjazd: 28 marca 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
15:55
Göteborg Nils Ericsonterminal
Gmina Falköping
Swebus
 
 
Stacje:
Göteborg → Gmina Falköping
 
  
 
16:00
Göteborg Nils Ericsonterminal
Gmina Degerfors
Swebus
 
 
Stacje:
Göteborg → Gmina Degerfors
 
  
 
16:55
Göteborg Nils Ericsonterminal
Boras
Swebus
 
 
Stacje:
Göteborg → Boras
 
  
 
17:00
Göteborg Nils Ericsonterminal
Enköping
Swebus
 
 
Stacje:
Göteborg → Enköping
 
  
 
18:00
Göteborg Nils Ericsonterminal
Hallsberg
Swebus
 
 
Stacje:
Göteborg → Hallsberg
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Göteborg

Rozklad jazdy dla Göteborg
Przyjazd: 28 marca 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
19:15
Göteborg Nils Ericsonterminal
Boras
Swebus
 
 
Stacje:
Boras → Göteborg
 
  
 
19:30
Göteborg Nils Ericsonterminal
Tanumshede
Swebus
 
 
Stacje:
Tanumshede → Göteborg
 
  
 
20:55
Göteborg Nils Ericsonterminal
Sztokholm
Swebus
 
 
Stacje:
Sztokholm → Göteborg
 
  

Göteborg: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Göteborg
    Gothenburg Central Station Göteborg
  • Göteborg Dworzec Główny Liseberg
    Fabriksgatan, 412 51 Göteborg
  • Göteborg Nils Ericsonterminal
    Nils Ericsonsgatan Göteborg