Autokar z Zakopane do Bratysława i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Zakopane do Bratysława i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jakie bilety są najtańsze na połączeniu autobusowym z Zakopane do Bratysława. Którym autobusem podróż będzie najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe szukając tras z Zakopane do Bratysława. Znajdż wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Zakopane do Bratysława – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie145,98 zł
Najszybsze połączenie9h 20m
Najwcześniejszy odjazd21:40
Najpóźniejszy odjazd21:40
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans245,7 km
Firmy autobusoweFlixBus
Czy chcesz pojechać autobusem z Zakopane do Bratysława albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Zakopane a Bratysława i wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdziesz bilety autobusowe takich firm obsługujących tę trasę, jak FlixBus. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Zakopane do Bratysława na najbliższe dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Zakopane i Bratysława, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu do Zakopane, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Bratysława, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Zakopane i Bratysława.

Jakie są najtańsze połączenia autobusowe na trasie z Zakopane do Bratysława, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Zakopane do Bratysława, ale obecnie nie kursują
 • FlixBus
  21:40
  Zakopane - Przystanek Autobusowy
  Czas jazdy 9h 20m
  07:00
  Bratysława - Dworzec Autobusowy Nivy
  od145,98 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-09-05

Autobus z Zakopane do Bratysława: pozostałe informacje

Chcesz dostosować wyniki wyszukiwania do Twoich potrzeb?
Domyślnie ustawiliśmy Zakopane jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Bratysława jako kierunek docelowy Twojej podróży. Jeśli chcesz odbyć podróż w przeciwnym kierunku, czyli z Bratysława do Zakopane wystarczy, że klikniesz strzałki przy miejscu wyjzadu.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Bratysława do Zakopane.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ilu pasażerów pojedzie z Tobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Kiedy otrzymasz wyniki wyszukiwania będziesz mógł porównać wszystkie dostępne połączenia autobusowe z Zakopane do Bratysława i rozważyć wiele czynników przed zarezerowaniem podróży. Najtańszy bilet autokarowy oferuje FlixBus za 145,98 zł, natomiast najszybszy przejazd trwa 9h 20m. Niezależnie czy wolisz najtańszy bilet czy najszybszą podróż lub autobus z największą liczbą udogodnień, nasza wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertą dla Twojej podróży!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Zakopane - Bratysława, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Zakopane do Bratysława!

Przystanki w Zakopane i Bratysława

Stacje
Bratislava - Rusovce
Kovácsova 630, 851 10  Bratysława  (Słowacja)
Bratysława - Dworzec Autobusowy Nivy
Bottova 6654/7, 811 09  Bratysława  (Słowacja)
Bratysława - Dworzec Główny
Námestie Franza Liszta 1, 810 04  Bratysława  (Słowacja)
Bratysława - Einsteinova
Einsteinova , 851 01  Bratysława  (Słowacja)
Bratysława - Hurbanovo Námestie
Bratysława  (Słowacja)
Bratysława - Košická, Autobusová Stanica
Bratysława  (Słowacja)
Bratysława - Mlynske Nivy
Bratysława  (Słowacja)
Bratysława - Most SNP
Bratysława  (Słowacja)
Bratysława - Nové Mesto
Tomášikova 3496/56, 831 03  Bratysława  (Słowacja)
Bratysława - Nový Most/City Center
Nový Most Busterminal City Center , Bratysława  (Słowacja)
Bratysława - Sad J. Kráľa, Divadlo Aréna
Bratysława  (Słowacja)

Autobus Zakopane Bratysława: Najczęściej zadawane pytania (FAQ) o trasach autobusowych

Ile kosztuje bilet autobusowy na trasie z Zakopane do Bratysława?

To zależy od wielu czynników, takich jak dzień czy czas podróży. Najtańszy przejazd na tej trasie kosztuje 145,98 zł i trwa 9h 20m. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując połączenia autobusowe z Zakopane do Bratysława?

Liczba firm autokarowych oferujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 145,98 zł do 145,98 zł. A zatem radzimy rezerwować podróż jak naszybciej, żebyś miał możliwość skorzystania z najtańszego biletu autobusowego do Bratysława.

Ile średnio dziennie jest dostępnych połączeń autobusowych z Zakopane do Bratysława?

Dzienna liczba połączeń autobusowych na trasie z Zakopane do Bratysława wynosi: 1. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz znaleźć i porównać rozkłady jazdy autokarów niezbędne dla Twojej podróży.

Jak długo trwa przejazd autobusem z Zakopane do Bratysława?

Najszybsza podróż autokarem z Zakopane do Bratysława trwa 9h 20m i jest oferowana przez FlixBus. Najtańsze bilety autobusowe na tej trasie kosztują 145,98 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu na wzmożony ruch drogowy na trasie przejazdu.

Czy jest bezpośrednie połączenie autokarowe z Zakopane do Bratysława?

Jeśli szukasz bezpośredniego połączenia autobusowego z Zakopane do Bratysława, aktualnie liczba tras porównywanych przez CheckMyBus wynosi: 0. Przejazd oferuje

Kiedy odjeżdża pierwszy autobus z Zakopane do Bratysława?

Pierwszy autobus z Zakopane do Bratysława odjeżdża o 21:40. Pamiętaj, że godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Po prostu użyj naszej wyszukiwarki, aby znaleźć dokładny rozkład w dniu Twojej podróży.

Kiedy odjeżdża ostatni autobus z Zakopane do Bratysława?

Ostatni autobus z Zakopane do Bratysława odjeżdża o 21:40. Zwróć uwagę, że godziny odjazdów w weekedny i święta mogą być inne. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź dokładny rozkład w dniu Twojej podróży.

Która firma autokarowa oferuje połączenia na trasie z Zakopane do Bratysława?

Podróżując z Zakopane do Bratysława możesz skorzystać z FlixBus. Dzięki naszej wyszukiwarce porównasz wszystkie dostepne oferty dla wielu firm autobusowych. Znajdź połączenie, które najbardziej Ci pasuje!

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Zakopane do Bratysława?

Firmy autokarowe mają różne zasady dotyczące rzeczy, które możesz zabrać w podróż. Zazwyczaj na trasie z Zakopane do Bratysława możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdź połączenie autobusowe, które najlepiej odpowiada potrzebom Twojej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z Zakopane do Bratysława?

Rodzaje wyposażenia w autobusach zależą od wybranych firm autokarowych. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, co umożliwia pozostanie w kontakcie z przyjaciółmi i przekazanie im informacji o Twojej lokalizacji w trakcie podróży. Klimatyzacja dostępna w autobusach powoduje, że podróżowanie jest bardziej komfortowe. Użyj naszej wyszukiwarki w celu otrzymania dokładnej informacji o wyposażeniu autobusu obsługującego trasę z Zakopane do Bratysława w dniu Twojej podróży.

Porównaj Zakopane i Bratysława

Kontynuuj swoją podróż do Zakopane i Bratysława

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.