Autokar z Warna do Budapeszt i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Warna do Budapeszt i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jakie bilety są najtańsze na połączeniu autobusowym z Warna do Budapeszt. Którym autobusem podróż będzie najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe szukając tras z Warna do Budapeszt. Znajdż wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Warna do Budapeszt – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie353,73 zł
Najszybsze połączenie22h 1m
Najwcześniejszy odjazd21:30
Najpóźniejszy odjazd21:30
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans840,4 km
Firmy autobusoweFlixBus
Czy chcesz pojechać autobusem z Warna do Budapeszt albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Warna a Budapeszt i wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdziesz bilety autobusowe takich firm obsługujących tę trasę, jak FlixBus. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Warna do Budapeszt na najbliższe dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Warna i Budapeszt, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu do Warna, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Budapeszt, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Warna i Budapeszt.

Jakie są najtańsze połączenia autobusowe na trasie z Warna do Budapeszt, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Warna do Budapeszt, ale obecnie nie kursują
 • FlixBus
  21:30
  Warna
  Czas jazdy 22h 1m
  19:31
  Budapeszt - Népliget Dworzec Główny Autobusowy
  od353,73 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-04-01

Autobus z Warna do Budapeszt: pozostałe informacje

Chcesz dostosować wyniki wyszukiwania do Twoich potrzeb?
Domyślnie ustawiliśmy Warna jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Budapeszt jako kierunek docelowy Twojej podróży. Jeśli chcesz odbyć podróż w przeciwnym kierunku, czyli z Budapeszt do Warna wystarczy, że klikniesz strzałki przy miejscu wyjzadu.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Budapeszt do Warna.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ilu pasażerów pojedzie z Tobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Kiedy otrzymasz wyniki wyszukiwania będziesz mógł porównać wszystkie dostępne połączenia autobusowe z Warna do Budapeszt i rozważyć wiele czynników przed zarezerowaniem podróży. Najtańszy bilet autokarowy oferuje FlixBus za 353,73 zł, natomiast najszybszy przejazd trwa 22h 1m. Niezależnie czy wolisz najtańszy bilet czy najszybszą podróż lub autobus z największą liczbą udogodnień, nasza wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertą dla Twojej podróży!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Warna - Budapeszt, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Warna do Budapeszt!

Przystanki w Warna i Budapeszt

Stacje
Budapest - Déli Pályaudvar Railway Station
Krisztina krt. 37a, 1012  Budapeszt  (Węgry)
Budapest - Kelenföld
Etele tér 11, 1115   Budapeszt  (Węgry)
Budapest - Keleti Pályaudvar Railway Station
Thököly út 1, 1087  Budapeszt  (Węgry)
Budapest - Ritz-Carlton
Erzsébet tér 9, 1051 9, 1051  Budapeszt  (Węgry)
Budapeszt - Hotel Ritz-Carlton
Budapeszt  (Węgry)
Budapeszt - Mexikói út
Horvát Boldizsár u. 1, 1142  Budapeszt  (Węgry)
Budapeszt - Népliget Dworzec Główny Autobusowy
Könyves Kálmán körút 13, 1097  Budapeszt  (Węgry)
Budapeszt - Nyugati Dworzec
Nyugati tér  4, 1132  Budapeszt  (Węgry)
Budapeszt - Shell gas station
Budapeszt  (Węgry)
Budapeszt - Soroksari Ut
Budapeszt  (Węgry)

Autobus Warna Budapeszt: Najczęściej zadawane pytania (FAQ) o trasach autobusowych

Ile kosztuje bilet autobusowy na trasie z Warna do Budapeszt?

To zależy od wielu czynników, takich jak dzień czy czas podróży. Najtańszy przejazd na tej trasie kosztuje 353,73 zł i trwa 22h 1m. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując połączenia autobusowe z Warna do Budapeszt?

Liczba firm autokarowych oferujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 353,73 zł do 353,73 zł. A zatem radzimy rezerwować podróż jak naszybciej, żebyś miał możliwość skorzystania z najtańszego biletu autobusowego do Budapeszt.

Ile średnio dziennie jest dostępnych połączeń autobusowych z Warna do Budapeszt?

Dzienna liczba połączeń autobusowych na trasie z Warna do Budapeszt wynosi: 1. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz znaleźć i porównać rozkłady jazdy autokarów niezbędne dla Twojej podróży.

Jak długo trwa przejazd autobusem z Warna do Budapeszt?

Najszybsza podróż autokarem z Warna do Budapeszt trwa 22h 1m i jest oferowana przez FlixBus. Najtańsze bilety autobusowe na tej trasie kosztują 353,73 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu na wzmożony ruch drogowy na trasie przejazdu.

Czy jest bezpośrednie połączenie autokarowe z Warna do Budapeszt?

Jeśli szukasz bezpośredniego połączenia autobusowego z Warna do Budapeszt, aktualnie liczba tras porównywanych przez CheckMyBus wynosi: 0. Przejazd oferuje

Kiedy odjeżdża pierwszy autobus z Warna do Budapeszt?

Pierwszy autobus z Warna do Budapeszt odjeżdża o 21:30. Pamiętaj, że godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Po prostu użyj naszej wyszukiwarki, aby znaleźć dokładny rozkład w dniu Twojej podróży.

Kiedy odjeżdża ostatni autobus z Warna do Budapeszt?

Ostatni autobus z Warna do Budapeszt odjeżdża o 21:30. Zwróć uwagę, że godziny odjazdów w weekedny i święta mogą być inne. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź dokładny rozkład w dniu Twojej podróży.

Która firma autokarowa oferuje połączenia na trasie z Warna do Budapeszt?

Podróżując z Warna do Budapeszt możesz skorzystać z FlixBus. Dzięki naszej wyszukiwarce porównasz wszystkie dostepne oferty dla wielu firm autobusowych. Znajdź połączenie, które najbardziej Ci pasuje!

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Warna do Budapeszt?

Firmy autokarowe mają różne zasady dotyczące rzeczy, które możesz zabrać w podróż. Zazwyczaj na trasie z Warna do Budapeszt możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdź połączenie autobusowe, które najlepiej odpowiada potrzebom Twojej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z Warna do Budapeszt?

Rodzaje wyposażenia w autobusach zależą od wybranych firm autokarowych. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, co umożliwia pozostanie w kontakcie z przyjaciółmi i przekazanie im informacji o Twojej lokalizacji w trakcie podróży. Klimatyzacja dostępna w autobusach powoduje, że podróżowanie jest bardziej komfortowe. Użyj naszej wyszukiwarki w celu otrzymania dokładnej informacji o wyposażeniu autobusu obsługującego trasę z Warna do Budapeszt w dniu Twojej podróży.

Porównaj Warna i Budapeszt

Warna
312 770
Budapeszt
1,74 miliona ludności
4,21 zł
9,21 zł
Warna
Budapeszt
Przejazd taksówką w lokalizacji: Warna jest 55% tańszy niż w lokalizacji: Budapeszt.
2,35 zł
4,42 zł
Warna
Budapeszt
Przejazd autobusem w lokalizacji: Warna jest 47% tańszy niż w lokalizacji: Budapeszt.
4,94 zł
5,05 zł
Warna
Budapeszt
Duży kufel piwa w lokalizacji: Warna jest 3% tańszy niż w lokalizacji: Budapeszt.
2,32 zł
1,34 zł
Warna
Budapeszt
1 litr wody w lokalizacji: Warna jest 43% droższy niż w lokalizacji: Budapeszt.
18,92 zł
21,13 zł
Warna
Budapeszt
Pełny posiłek w lokalizacji: Warna jest 11% tańszy niż w lokalizacji: Budapeszt.

Kontynuuj swoją podróż do Warna i Budapeszt

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.