Autokar z Salamanka (ES) do Torres Novas i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Salamanka (ES) do Torres Novas i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Salamanka (ES) do Torres Novas. Którym autobusem podróż jest najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy Salamanka (ES) - Torres Novas. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Salamanka (ES) do Torres Novas – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie68,88 zł
Najszybsze połączenie5h 35m
Najwcześniejszy odjazd09:00
Najpóźniejszy odjazd09:00
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans295,2 km
Firmy autobusoweFlixBus, ALSA
Czy chcesz pojechać autobusem z Salamanka (ES) do Torres Novas albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Salamanka (ES) a Torres Novas i wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Pokażemy Ci bilety autobusowe takich firm obsługujacych tę trasę, jak FlixBus albo ALSA. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Salamanka (ES) do Torres Novas na najbliższe dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Salamanka (ES) i Torres Novas, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu do Salamanka (ES), alternatywne kierunki dla wyjazdu z Torres Novas, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Salamanka (ES) i Torres Novas.

Najtańsze połączenie z Salamanka (ES) do Torres Novas

Dzisiaj
Jutro
25.10
26.10
27.10
28.10

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

 • FlixBus
  09:00
  Salamanka (ES) - Dworzec Autobusowy
  Czas jazdy 5h 35m
  14:35
  Torres Novas - Rua Nogueiral
  od68,88 zł

Jakie są najtańsze połączenia autobusowe na trasie z Salamanka (ES) do Torres Novas, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Salamanka (ES) do Torres Novas, ale obecnie nie kursują.
 • ALSA
  13:00
  Salamanka (ES) - Dworzec Autobusowy
  Czas jazdy 5h 40m
  18:40
  Torres Novas - Rua Nogueiral
  od174,61 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2020-08-07

Autobus z Salamanka (ES) do Torres Novas: pozostałe informacje

Chcesz dostosować swoje wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Salamanka (ES) jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Torres Novas jako kierunek docelowy Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić trasę w przeciwnym kierunku do Torres Novas z Salamanka (ES) wystarczy, że klikniesz strzałki przy miejscu wyjazdu.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Torres Novas do Salamanka (ES).
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ilu pasażerów pojedzie z Tobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Gdy uzyskasz wyniki wyszukiwania będziesz mógł porównać wszystkie dostepne autobusy z Salamanka (ES) do Torres Novas i rozważyć wiele czynników zanim zarazerwujesz podróż. Najtańśze bilety autobusowe oferuje FlixBus za 68,88 zł, natomiast najszybsze połączenie trwa 5h 35m. To od Ciebie zależy decyzja, czy wolisz wybrać najtańszy bilet, najszybszą podróż albo autobus z największą liczbę udogodnień. Niezależnie czego szukasz, pomożemy Ci znaleźć ofertę, która spełni najlepiej Twoje oczekiwania!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Salamanka (ES) - Torres Novas, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak kolej, loty czy podróże samochodowe.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Salamanka (ES) do Torres Novas!

Przystanki w Salamanka (ES) i Torres Novas

Stacje
Torres Novas
R. do Carreiro da Fonte 32, 2350   Torres Novas  (Portugalia)
Torres Novas - Fungalvaz Główny
Torres Novas  (Portugalia)
Torres Novas - Rua Nogueiral
Rua Nogueiral , 2350-413  Torres Novas  (Portugalia)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) o trasie autobusowej z Salamanka (ES) do Torres Novas

Ile kosztuje podróż autobusowa z Salamanka (ES) do Torres Novas?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 68,88 zł i trwa 5h 35m do osiagnięcia celu w Torres Novas. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z Salamanka (ES) do Torres Novas?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 68,88 zł do 225,16 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do Torres Novas.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z Salamanka (ES) do Torres Novas?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z Salamanka (ES) do Torres Novas wynosi: 1. Za pomocą naszej wyszukiwarki możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z Salamanka (ES) do Torres Novas?

Najszybsze połączenie autobusowe z Salamanka (ES) do Torres Novas oferuje FlixBus a podróż trwa 5h 35m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 68,88 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z Salamanka (ES) do Torres Novas?

Najwcześniejszy autobus do Torres Novas odjeżdża z Salamanka (ES) o 09:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszej wyszukiwarki.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z Salamanka (ES) do Torres Novas?

Ostatni autobus z Salamanka (ES) do Torres Novas wyrusza o 09:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z Salamanka (ES) do Torres Novas?

Podróżując autobusem z Salamanka (ES) do Torres Novas, pasażerowie mogą wybrać FlixBus i ALSA. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy kursuje bezposredni autobus z Salamanka (ES) do Torres Novas?

Jeśli szukasz bezpośredniego przejazdu z Salamanka (ES) do Torres Novas, aktualnie liczba porównywanych połączeń autobusowych przez CheckMyBus wynosi: 1. Przejazd oferuje FlixBus

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Salamanka (ES) do Torres Novas?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z Salamanka (ES) do Torres Novas możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszej wyszukiwarki, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z Salamanka (ES) do Torres Novas?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z Salamanka (ES) do Torres Novas w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Porównaj Salamanka (ES) i Torres Novas

Salamanka (ES)
155 619
Torres Novas
14 526
22,98 zł
13,79 zł
Salamanka (ES)
Torres Novas
Przejazd taksówką w lokalizacji: Salamanka (ES) jest 40% droższy niż w lokalizacji: Torres Novas.
4,82 zł
5,74 zł
Salamanka (ES)
Torres Novas
Przejazd autobusem w lokalizacji: Salamanka (ES) jest 17% tańszy niż w lokalizacji: Torres Novas.
9,19 zł
4,60 zł
Salamanka (ES)
Torres Novas
Duży kufel piwa w lokalizacji: Salamanka (ES) jest 50% droższy niż w lokalizacji: Torres Novas.
2,45 zł
3,83 zł
Salamanka (ES)
Torres Novas
1 litr wody w lokalizacji: Salamanka (ES) jest 37% tańszy niż w lokalizacji: Torres Novas.
50,55 zł
44,80 zł
Salamanka (ES)
Torres Novas
Pełny posiłek w lokalizacji: Salamanka (ES) jest 12% droższy niż w lokalizacji: Torres Novas.

Kontynuuj swoją podróż da Salamanka (ES) i Torres Novas

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.