Bus Rijeka Solin: Rozkład jazdy PKS

Autobus Rijeka ↔ Solin: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 679 001 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Rijeka do Solin

Najtańsze połączenie111,66 zł
Najszybsze połączenie7h 56m
Najwcześniejszy przejazd07:50
Najpóźniejszy pojazd12:30
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans256,7 km
Firmy autobusoweFlixBus, Crnja Tours, Autotrans

Najtańsze połączenie z Rijeka do Solin

Today
od 120,59 zł
Tomorrow
od 129,53 zł
14.07
od 111,66 zł
15.07
16.07
od 120,59 zł
17.07
od 129,53 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    09:00
    Rijeka - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 10h 0m
    19:00
    Solin - Ivana Pavla II
    od111,66 zł
  • Crnja Tours
    07:50
    Rijeka
    Czas jazdy 8h 55m
    16:45
    Solin
    od112,60 zł
  • Autotrans
    12:30
    Rijeka - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 7h 56m
    20:26
    Solin - Ivana Pavla II
    od144,86 zł

Najtańsze połączenie z Solin do Rijeka

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    15:50
    Solin - Ivana Pavla II
    Czas jazdy 9h 5m
    00:55
    Rijeka - Dworzec Autobusowy
    od107,19 zł
  • Autotrans
    13:10
    Solin - Ivana Pavla II
    Czas jazdy 7h 20m
    20:30
    Rijeka - Dworzec Autobusowy
    od144,86 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Przejazd Rijeka - Solin i spowrotem jest obsługiwany przez 3 przewoźników autobusowych. FlixBus jest obecnie najtańszym z nich i oferuje bilety za zaledwie 111,66 zł! W przeciętnym dniu rzeczywiście można nabyć bilety tak tanio, jednak ceny mogą być wyższe podczas ferii i innych napiętych terminów. Najszybszy autobus dowiezie Cię do celu Twojej podróży w jedynie 7h 55m. Zwyczajnie kliknij przycisk "Znajdź połączenie" i udanej wyprawy!
Znalezienie taniego biletu na autobus z Rijeka do Solin może okazać się wyzwaniem, jeśli nie wiemy, gdzie szukać. Dlatego właśnie jesteśmy my – chcemy umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz sprawdzić dostępne oferty i wybrać najkorzystniejszą z nich. Wybierz najszybszą opcję przejazdu, jeżeli się spieszysz, zwróć uwagę na najtańsze połączenia, jeżeli chcesz zaoszczędzić albo zerknij na wyposażenie na pokładzie autokaru, jeśli cenisz sobie komfort przejazdu. Obecnie klimatyzacja, dodatkowa przestrzeń na nogi czy dostęp do przekąsek stają się standardem, jednak niektórzy przewoźnicy oferują dodatkowe udogodnienia, takie jak gniazdka i Internet. Wprowadź punkt swojego wyjazdu oraz miejsce docelowe podróży i jej datę, a następnie pozwól naszej wyszukiwarce działać. Wybierając przykładowo połączenie z Solin do Rijeka, darmowe Wi-Fi znajdzie się w autokarach takich przewoźników, jak FlixBus. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdziesz najlepszą opcję przejazdu między Rijeka i Solin, która będzie bardziej komfortowa niż pociąg lub samolot.
Tanie podróżowanie to coś, co lubisz? W takim razie nie omieszkaj sprawdzić ofert na połączenia autokarowe, bo to jedna z najtańszych form przejazdu między miastami. Aby nie wydać wielu pieniędzy upewnij się, że porównasz ze sobą wszystkie dostępne oferty – mogą się one między sobą znacząco różnić. Czasami kilka złotych zostanie nam w kieszeni, gdy wybierzemy wcześniejszy przejazd. Dla trasy Rijeka - Solin ceny biletów zaczynają się obecnie od 111,66 zł. Zwróć również uwagę na czas podróży. Firma zawiezie Cię do celu w 7h 55m. W przypadku innych przewoźników czas ten może być większy.

Przystanki autobusowe w Rijeka i Solin

Stacje
D8 2, 21210 Solin (Chorwacja)

Porównaj Rijeka i Solin

14,84 zł
19,59 zł
Rijeka
Solin
Przejazd taksówką w lokalizacji: Rijeka jest 25% tańszy niż w lokalizacji: Solin.
5,94 zł
6,53 zł
Rijeka
Solin
Przejazd autobusem w lokalizacji: Rijeka jest 10% tańszy niż w lokalizacji: Solin.
8,91 zł
10,39 zł
Rijeka
Solin
Duży kufel piwa w lokalizacji: Rijeka jest 15% tańszy niż w lokalizacji: Solin.
3,52 zł
3,48 zł
Rijeka
Solin
1 litr wody w lokalizacji: Rijeka jest 2% droższy niż w lokalizacji: Solin.
33,15 zł
34,88 zł
Rijeka
Solin
Pełny posiłek w lokalizacji: Rijeka jest 5% tańszy niż w lokalizacji: Solin.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.