Bus Quedlinburg Wiedeń: Rozkład jazdy PKS

Autobus Quedlinburg ↔ Wiedeń: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 800 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Quedlinburg do Wiedeń

Najtańsze połączenie160,20 zł
Najszybsze połączenie13h 20m
Najwcześniejszy przejazd08:25
Najpóźniejszy pojazd17:50
Codzienne połączenia4 Ø
Dystans546,2 km
Firmy autobusoweFlixBus

Najtańsze połączenie z Quedlinburg do Wiedeń

Today
Tomorrow
09.07
10.07
11.07
12.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    08:25
    Quedlinburg ‎
    Czas jazdy 13h 40m
    22:05
    Wiedeń - Erdberg VIB
    od160,20 zł
  • FlixBus
    17:50
    Quedlinburg ‎
    Czas jazdy 15h 25m
    09:15
    Wiedeń - Erdberg VIB
    od169,12 zł
  • FlixBus
    14:20
    Quedlinburg ‎
    Czas jazdy 14h 50m
    05:10
    Wiedeń - Erdberg VIB
    od178,45 zł
  • FlixBus
    17:50
    Quedlinburg ‎
    Czas jazdy 13h 20m
    07:10
    Wiedeń - Erdberg VIB
    od187,38 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Quedlinburg do Wiedeń

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    22:30
    Quedlinburg
    Czas jazdy 12h 15m
    10:45
    Wiedeń
    od267,37 zł
  • Deutsche Bahn
    18:17
    Quedlinburg
    Czas jazdy 16h 13m
    10:30
    Wiedeń
    od401,27 zł
  • Deutsche Bahn
    18:17
    Quedlinburg
    Czas jazdy 15h 13m
    09:30
    Wiedeń
    od401,27 zł

Najtańsze połączenie z Wiedeń do Quedlinburg

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    23:30
    Wiedeń - Erdberg VIB
    Czas jazdy 13h 40m
    13:10
    Quedlinburg ‎
    od169,12 zł
  • FlixBus
    01:30
    Wiedeń - Erdberg VIB
    Czas jazdy 15h 10m
    16:40
    Quedlinburg ‎
    od178,45 zł
  • FlixBus
    21:45
    Wiedeń - Erdberg VIB
    Czas jazdy 14h 15m
    12:00
    Quedlinburg ‎
    od178,45 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Wiedeń do Quedlinburg

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    15:15
    Wiedeń
    Czas jazdy 9h 36m
    00:51
    Quedlinburg
    od312,00 zł
  • Deutsche Bahn
    17:15
    Wiedeń
    Czas jazdy 15h 27m
    08:42
    Quedlinburg
    od445,91 zł
  • Deutsche Bahn
    11:30
    Wiedeń
    Czas jazdy 9h 12m
    20:42
    Quedlinburg
    od445,91 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Jeśli chcesz skorzystać z połączenia autobusowego na trasie: Quedlinburg - Wiedeń, napotkasz ceny biletów rozpoczynające się od 160,20 zł oraz długość podróży w granicach . Dlatego zestawianie różnych opcji zawsze jest korzystne. Wykorzystaj naszą stronę internetową aby znaleźć idealne połączenia Quedlinburg - Wiedeń oraz porównać oferty firm: FlixBus. Wybór należy do Ciebie: wystarczy kliknąć "Znajdź połączenie" by znaleźć odpowiednią trasę!
Wybór autobusu, jako środka transportu wakacyjnej podróży staje się coraz bardziej popularny. Autokary są nie tylko niedrogie , ale też przyjazne dla środowiska. Podróżowania autobusem stało się również tak wygodne, jak w przypadku samolotu lub pociągu. W ostatnich latach przewoźnicy zaczęli zwracać większą wagę na benefity dla podróżnych, takie jak Internet bezprzewodowy i gniazdka elektryczne. Sprawdzając wyniki wyszukiwania na naszej stronie można od razu zobaczyć, jakie benefity oferuje przewoźnik. Dla przykładu, kontakty znajdują się na pokładach autokarów firm: FlixBus. Liberalne podejście do przewożonego bagażu to również domena nowoczesnych przewoźników. Twoja podróż z Wiedeń do Quedlinburg może okazać się zdecydowanie łatwiejsza, jeśli sprawdzisz wszystkie szczegóły przed wyjazdem. Zwróć uwagę, gdzie znajdują się postoje autokarowe w obu miastach, zanotuj czas odjazdu i zarezerwuj najlepszą opcję. Możesz skorzystać ze strony CheckMyBus aby zapoznać się ze zniżkami na przejazdy Quedlinburg – Wiedeń.
Wybierając najlepsze połączenie autokarowe należy zwrócić uwagę na dwa aspekty. Pierwszym z nich jest cena. Obecnie koszt biletu za przejazd z Quedlinburg do Wiedeń zaczyna się od 160,20 zł, ale w przypadku rezerwacji na ostatnią chwilę może on wzrosnąć. Drugi to zaś czas podróży, który może się znacząco różnić w zależności od wybranej oferty. Jeśli nie chcesz spędzać zbyt wielu godzin w autokarze, wybierz najszybszy możliwy przejazd.

Przystanki autobusowe w Quedlinburg i Wiedeń

Stacje
Südtiroler Platz / Wiedner Gürtel , 1040 Wiedeń (Austria)
Wiedner Gürtel , 1040 Wiedeń (Austria)
Erdbergstraße  200A, 1030 Wiedeń (Austria)
Keißlergasse 18, 1130 Wiedeń (Austria)
Karlsplatz 1-3, 1010 Wiedeń (Austria)
Triester Straße 2, 1100 Wiedeń (Austria)
Eichenstraße 25, 1120 Wiedeń (Austria)
Landstraßer Hauptstraße 1B, 1030 Wiedeń (Austria)
Lassallestraße 1, 1020 Wiedeń (Austria)
Landstraßer Gürtel 5, 1100 Wiedeń (Austria)
Ungargasse 66, 1030 Wiedeń (Austria)
Simmeringer Hauptstr. , 1110 Wiedeń (Austria)
Olympiapl. 2, 1020 Wiedeń (Austria)
Europaplatz 2, 1070 Wiedeń (Austria)
Felberstraße 4, 1150 Wiedeń (Austria)

Porównaj Quedlinburg i Wiedeń

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.